Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Открихме OFF- сезона в Зверино!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Открихме OFF- сезона в Зверино!

    Както повечето знаят нашия край е известен с Текезесарките и разходката е предимно с тези "Чирепи"-както обича да се изразява друг известен любител на тази марка!

    След многото празници решихме да се поразтъпчем ние, пък и джипките.Наляхме нова вода по радиаторите и ги припалимхме в уречения час!


    Още на излизане от селото започнаха заигравките...


    Отново атака...и пак...


    Времето е меко,а калта се редува с лед който тъкмо се е леко разлигавил.





    Слънцето ни озарява по билото на един от изкачените върхове.


    Само моят джип е обут с по-агресивни гуметки и се пускам на терасите,както винаги.


    С малко повечко газ изкачих няколко стъпала повече от предния път, въпреки лекия снежец!


    Където грее слънцето е приятно,но в сянката си е направо студено.


    Джиповете пред мен са разбили локвите пълни с лед и вода.


    Леко се изкачваме към крайната цел без да бързаме,важното е да си направим една приятна разходка!


    Тук на това място видяха зор почти всички джипки,леда и наклона преобладаваше,бензина свършваше...аха да излезе и тц...Атмосферата се нажежи и рамките с предните стъкла на два-три от Текезите беха свалени напред-за по добро охлаждане на екипажа!С леко побутване,изсилки и подсипване препятствието бе преодоляно от всички.Доста леко се изстреля по наклона една Витарка-единствения различен джип от нашите.


    Първите измъкнали се от леда са горе на километри,едвам ги различавам в далечината,а аз съм най накрая за да помогна ако има нужда някой,нали уж съм най-подготвен...но се оказа ,че не е точно така!


    Тука тъкмо дръпнах Влади и се огледах за място на което да го пропусна,че по него имаше още една джипка за теглене.


    Е направих му мято,но при опита си да се върна на пътя джипа тръгна 5см. напред и 20см. надолу...опитах назад ,същата работа ,прогресивно се свличаше надолу при всеки опит независимо напред или назад!А ако бях свързал лебедката нямаше да се потя в наклонения джип и тоя студ!Мисля с нейна помощ ,че лесно бих излязъл от гадната ситуация ,НО аз съм си виновен...


    Джиповете пред мен бяха далече ,пък този зад мен е закъсал та трябваше да се обадя на "приятел" да ме дръпне,гледам идват всички,но пеша...Само на заден мост го пробвах ,та белким да се извърти задницата надолу и се получи,поне нямаше да се катурне,след това направих опит да се измъкна сам ,но бе твърде стръмно и гумите въртяха на едно място!Подадох коланите на момчетата и ме итеглиха с лекота!


    След малко продължението...
    Последно редактирано от Светозар Стеев; 19-01-11, 20:31.
    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

  • #2
    От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

    Още малко снимчици останаха!


    В късния следобед стигнахме всички благополучно на в.Явровица.Мястото го беше избрал Стефан,маи ше го правим "главен домакин на групата"!


    Повечето момчета са мотористи и са с нас с джиповете,но има и такива неразделни от двуколесните!


    Вдясно е джипа на Стефан,от който се извадиха доста "предмети".


    Докато се разгарят мъртокавите дърва имам време за снимки от високо,а гледките всеки път ме впечатляват все повече!








    След доста тюхкане около трудно разгарящите се дърва Стефан беше поизгубил настроение,но като се разпали огъня и скарата заработи усмивката бързо го обвзе!


    Неговите синове също помагаха за приготвянето на лапачката.


    Време е моторджийте да пийнат поредната чаша винце!






    Скарата работеше доста часове!


    Време е за хорце!


    ....


    Поне за музиката бях се подготвил,а акомулатора нямаше изгледи да се предава!





    Зверино...


    След малко слънцето съвсем ще изчезне и подканям момчетата да тръгваме обратно.


    А скрие ли се Слънчо за минути става адски студено!


    Краси -(най върлия фен на моторите)взе да търси обичайните рок-парчета!


    А Руските жипки кротко чакаха да си тръгнем.


    И пак хорце.





    Всички останаха доволни от разходката,най вече мотористите-откриха и друг хубав начин за повдигане на адреналина!


    Ето и клипче нещо сбагрихме.
    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

    Коментар


    • #3
      От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

      Браво Зари! Разходката е уникална както всички разходки в Зверино! Поздрави от мен на всички участници!
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #4
        От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

        Браво.
        878511557

        Коментар


        • #5
          От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
          Браво Зари! Разходката е уникална както всички разходки в Зверино! Поздрави от мен на всички участници!
          Благодаря Драго,ще ги поздравя непременно!
          ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

          Коментар


          • #6
            От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

            Поздрави и от мен на цялата група . Представили сте се на ниво, а и гледам оборудвал си повечето с лепенки на Клуб Газ 69 - браво.

            Коментар


            • #7
              От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

              Учудващо добре се представи Витарата на фона на старите бойци!

              Коментар


              • #8
                От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

                Браво момчета! Бавно,но славно и за да не се мъчите със скарата,другия път си вземете такова барбекю,всичко става много бързо(изпробвано).
                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=92003
                Поздрави
                Suzuki Samurai 1.3
                Диян Димитров - 0897875292

                Коментар


                • #9
                  От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

                  Браво Зари!Поздрави и от мен на цялата група

                  Коментар


                  • #10
                    От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

                    Благодаря момчета!Важното бе да се разтъпчем и да си прекараме приятно,кой с гуми,кой с галоши ,но всички се добрахме до желаното място!На момчетата толкова им се услади разходката,че почти се мръкна докато се навият да тръгнем по обратния път!
                    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

                      Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                      Учудващо добре се представи Витарата на фона на старите бойци!
                      Ха,тя и Витарката беше с гуми за мъгла,но на Руските представители гумите са още от времето на "комунизма"а грайфера е незабележим!Старите бойци се ползват предино за други цели,да прекарат картофи,тор,дърва и всевъзможни селскостопански дейности ,затова никой не търси от тях супер показатели.Поддръжката им се осъществява с подръчни средства и минимално вложени пари! Все пак Витарата е по съвременна машина с леко купе и пъргав двигател,а и задкормилното й устройство има доста опит!
                      Поздрави!
                      Последно редактирано от Светозар Стеев; 20-01-11, 19:37.
                      ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

                        Браво Зари добро откриване сте направили

                        Коментар


                        • #13
                          От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

                          Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                          Браво Зари добро откриване сте направили
                          Eti-с удоволствие ще организирам една разходка с твоето присъствие ,независимо с джип или моторетка!При нас моторите са болшинство,така ,че ти трябва мотор!Ако ме питаш мене -чакам те със Самурая "победител"!
                          ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

                            Чудесна разходка сте си направили.Браво!
                            Снимките са прекрасни!
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • #15
                              От: Открихме OFF- сезона в Зверино!

                              Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                              Чудесна разходка сте си направили.Браво!
                              Снимките са прекрасни!
                              Благодаря!Радвам се,че ти е харесало!Гледам и ти си се оборудвал с редукторна машина,при желание от твоя страна може да я разходим по нашите страхотни места?!
                              Поздрави!
                              ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X