От: Разходки около София
и не само с корса имаше жигули
и не само с корса имаше жигули

Има-няма 20 конски сили си е разлика в (+) разбира се...
Аз съм на 0,003 и пак е доста по-слабо
... освен това за тая кубатура силите трябва да се мерят в стотици китове или милиони коне
...
- сори за спама 
Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар