Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Сега вече ме заинтригува.
    Александър

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
      Сега вече ме заинтригува.
      Ся остава да смениш колата ))
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Спамаджиии ! Нещо за утре мислили се ?
        Принципно тия дни галопирам Галопера и нещо по паркетно до хард може да се мисли .
        Лудак

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Ся остава да смениш колата ))
          Защо да я сменям, мислиш ли че няма да се качи? Дали ще се счупи междувременно -това вече е друг въпрос.

          П.П. Демо, утре нема начи бате, поне аз, но за Неделя - това вече е възможно.
          Александър

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Дали ще се качи или ще се счупи е въпрос на тестове
            Можем да направим некой облог
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Хах .. защо не съм свободен та да гледам облога
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Дали ще се качи или ще се счупи е въпрос на тестове
                Можем да направим некой облог
                Петьо,нали знаеш,надеждата умира последна.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Аз реших да пиша служебна победа на Нисана и се качих на Алеко, да взема малко въздух след тежката седмица.















                  Александър

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Kolegi za utre imali organizirana razhodka
                    895488335

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      В 10:00ч. на ОМВ Панчарево.Мисля да поскитаме из Лозенската планина

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                        В 10:00ч. на ОМВ Панчарево.Мисля да поскитаме из Лозенската планина
                        Получи се поредната добра разходка. Поскитахме в буквалния смисъл

                        От Кокаляне нагоре беше сухо и доста скучно. По някое време хванахме едно пътче за АТВ-та.



                        Налагаше се с доста маневри да се провираме между дърветата





                        От към Тераното се чу неприятен съскащ звук. Предна дясна гума се беше сцепила



                        Сменихме я и продължихме



                        Кратка почивка на Тараторското езеро





                        От Тераното отново се чуваше съскащ звук, този път от лявата гума. Леко разбордирана, но това компресорче, въпреки размера си свърши работа.



                        От там тръгнахме наобратно, но нещо не ни се караше по същия път и решихме да изследваме един зелен трак.
                        Не се виждаше утъпкан път и тръгнахме направо в посоката, която мислехме, че е правилната.



                        Скоро открихме трака, но се оказа, че е тясна козя пътека с голямо дере от едната страна. Това разбира се, не ни попречи да продължим. Местихме дървета, подлагахме камъни, минавахме на три гуми... абе интересно си беше.









                        По тази пътека се стига до манастир Св. Св. Петър и Павел - много хубаво и спокойно място. Хората, които се грижат за манастира са приветливи и сладкодумни.



                        Доволен съм. Скоро пак.
                        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                        0898777327

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Браво, браво!
                          "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                          Gabriel Garcia Mаrquez

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Ей Мите акъла няма да ти дойде, каде се завирате с тези параходи.
                            Николай Георгиев 0+
                            тел.0887357722

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Браво , добре сте си изкарали - вече ме е яд , че не дойдох и аз . Преди две седмици минахме с Насо по тоя маршрут и слалома в горичката ...
                              Боби - 0887771064
                              Който иска да свърши нещо намира начин , които не - намира причина.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Ники, то това е ясно

                                Ето още няколко снимки, предоставени от колегата sasho_







                                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                                0898777327

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X