От: Разходки около София
Утре всички привЪрженици на Сузуки 9ч.
На разклона на КАМБАНИТЕ.
Поздрави
Утре всички привЪрженици на Сузуки 9ч.
На разклона на КАМБАНИТЕ.
Поздрави
до към 17:30 съм тук,а смятам към 19:30 да съм на Бонсовите!...ако някой се реши да звънка 0888394435 еМо!







! Разходката беше върха 

Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар