Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Ужас! Да прекръстим темата на "Мрънкане около София".....Звучите малко като някой да има задължение да води някого на разходка!...Хващате гората и се разхождате.Да не сте/сме малки?!Ако се загубите (на мен ми е любимо)още по-добре!

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
      Ееее,Мите,къде виде хард,па даже и щети?Некоя друга драскотина по боята щета ли е?
      Е, смятам знаеш защо джипката още е в бокса...
      Да не се повтаряме с определенията за софт и хард разходките според нас, че е доста обсъждано. Мисля, че на доста хора не им допада нашият тип каране.
      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
      0898777327

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
        10.00 в Центъра на Бистрица на обръщалката на реисовете, пък ще видим. Оправдания като нямам гуми не се приемат всички на линия ХИХИ..... Предложението е за леко каляне.
        Над Бистрица толкова леко ще се окаляте,че направо нема да си познаете джипките.Ще стане като на една предишна разходка-едно баирче-2 часа.Просто под снежеца е екстра калчица-вервайте ми.Ако ви дотребва лебедка-свиркайте.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
          Над Бистрица толкова леко ще се окаляте,че направо нема да си познаете джипките.Ще стане като на една предишна разходка-едно баирче-2 часа.Просто под снежеца е екстра калчица-вервайте ми.Ако ви дотребва лебедка-свиркайте.
          Не пиши такива неща, че Ники сам ще си остане да се разхожда утре .
          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
          0898777327

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
            Не пиши такива неща, че Ники сам ще си остане да се разхожда утре .
            Ами просто споделям пътната обстановка над Бистрица,да нема изненадани,ти поне знаеш каква у калчицата.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Ники не може да ги заведе на такова място!!Абсурд!!

              Цвете,истината е,че не съм излизал от 1месец на разходки! Доста колеги също не са,затова е такава тишина в темата!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                Ами просто споделям пътната обстановка над Бистрица,да нема изненадани,ти поне знаеш каква у калчицата.
                Ааааааа,изненади надалине смейте да си мислите че е софт в момента!Аз преди малко минах на пряко към нас от Бистрица със Субару Джъсти.Добре че тежи 5 кила....Яко кал!

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  Ники не може да ги заведе на такова място!!Абсурд!!

                  Цвете,истината е,че не съм излизал от 1месец на разходки! Доста колеги също не са,затова е такава тишина в темата!
                  Крумчо, с удоволствие ще се "присламчим" към джиповете когато решите да тръгнете. Домъчня ми за цялото ти готино домочадие...и за Чоко

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                    Ааааааа,не смейте да си мислите че е софт в момента!
                    А,след един-два месеца ще стане супер софт-тамън да изсъхне хубаво.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Жалко че го няма паджерото на Митко да цепи леда и снега след Митко се кара по лесно . Еи изпашихте хората аз все пак съм със софт джипка.
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Тая с гумата на багажника ли
                        LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                        2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                          Ааааааа,изненади надалине смейте да си мислите че е софт в момента! ...
                          Как да не е софт?!? То най-софт става като вземе да се топи снегът ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Въпреки, че излезе "мрънкане" желанието да покараме малко повече джипки ..... Ники, утре сме на линия

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Мен зъби ме болят / да помрънкам/ но много ми се иска да дойда.
                              Данчо 0897 81 81 02

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от tonkolonko Преглед на мнение
                                Въпреки, че излезе "мрънкане" желанието да покараме малко повече джипки .....
                                Тц!....не е желанието!
                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Как да не е софт?!? То най-софт става като вземе да се топи снегът ...
                                Чавдаре,сега осъзнавам значението и терминологията на "софт"-меко и "хард"-твърдо
                                Софт разходката е разходка по меко.Калта е мека и съответно колкото по-кално,толкова по-софт!
                                А хард разходките са по асфалт!
                                П.П. А мрънкането в коя категория попада?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X