Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
    Аз ...
    Бяха си на нововнесената кола още в автокъщата.
    Да му се не види, и аз така предположих. А трябват ли ти, щот' май само ти пречат . Как са спрямо клоните, или всичко си e ok.

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Пишеш ветробрани в гуглето, първия резултат дето казва че са представители на полска фирма са твоите хора.
    Тези ги знам (даже сме ги коментирали с теб, около 50лв. за къса база), ма техните са много постни, тези са по-така, си мисля аз де.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51guxsQPUlL__SL500_AA300_.jpg
Прегледи:1
Размер:20.9 КБ
ID:5396582
    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
    Дали пък да не организираме една раз'отчица по вашият край - хем да ни покажеш някое интересно местенце, хем да се запознаете
    А пък нямам нищо против, макар че съм толкова "организиран" че почти нямам свободна събота и неделя, затова и не съм идвал с вас на разходки.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Момци, този уикенд е необходимо да се провери дали техниката е ОК и се налага спешно да се отиде до въпросното баирче!
      Има известни съмнения за качеството му от някой небезизвестни нам членове тук и мисля да се организираме, да идем сите да видим да ли си стои там
      .... Ааа, да не забравя: Има идеална сянка долу за семкаджии и скараджии. И ловния дом Търсава е на две крачки
      NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
      SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
      GSM: О887б97З79

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от ogitoBG Преглед на мнение
        Момци, този уикенд е необходимо да се провери дали техниката е ОК и се налага спешно да се отиде до въпросното баирче!
        Има известни съмнения за качеството му от някой небезизвестни нам членове тук и мисля да се организираме, да идем сите да видим да ли си стои там
        .... Ааа, да не забравя: Има идеална сянка долу за семкаджии и скараджии. И ловния дом Търсава е на две крачки
        Ще има ли проверка на техниката
        тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Май ще е за неделя...

          Коментар


          • От: Разходки около София

            ИдЯЯЯлно, точно за неделя съм и аз. Кажете малко повече инфо и да се организираме.
            тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от kavarov Преглед на мнение
              ИдЯЯЯлно, точно за неделя съм и аз. Кажете малко повече инфо и да се организираме.
              Инфото от мен е че без блокаж не трябва да се пробваш.
              Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
              BMW F650CS
              Радо о885 5о 59 5о

              Коментар


              • От: Разходки около София

                В рамките на точността на фабричния клинометър в Патрол-а, наклонът на спускане изглежда горе долу така (ние го качвахме миналата седмица, открих тази снимка от миналогодишен преход в района).

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Naklon_Gazoprovod.jpg
Прегледи:1
Размер:105.2 КБ
ID:5398681
                V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
                  Инфото от мен е че без блокаж не трябва да се пробваш.
                  Чак толкова ли да е страшно. Ще видим на място.
                  тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от kavarov Преглед на мнение
                    Чак толкова ли да е страшно. Ще видим на място.
                    Доколкото виждам кое е баирчето - доста е стръмничко. Не си играйте да се правите на големи мъже, ако не сте наясно какво правите. Така стават белите ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Чавдар е прав. Баира не е за подценяване и Ви съветвам "ако не сте наясно какво правите" да не пробвате!
                      Искам да се извиня на всички, че няма да мога тази седмица да присъствам на въпосното място, но има неща, които не търпят отлагане и затова съм пас.
                      Поздрави!
                      NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                      SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                      GSM: О887б97З79

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Аз пък ви съветвам СМЕЛО НАПРЕД! И да не сте наясно какво и как се прави ще се научите! Ама с "не ви съветвам..." няма да стане научаването!
                        Последно редактирано от goshko-loshko; 11-08-12, 00:46.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Аз принципно отивам за разходката, не за това баирче или някое друго специално. Ако е толкова лошо, няма да го катеря и това е - ще го преценим на място.
                          тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            "Баирчето" е то местата, с което шега не бива - наклона е голям, отдолу е доста назъбена скала.
                            Качвал съм и по-стръмни, но на почва - тук е брутално - скалата е хлъзгава - виж снимките от предишната страница.
                            Другата седмица, живот и здраве, ще го атакуваме пак
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Няма ли да е утре разходката до там ..... или до някъде другаде.
                              тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Абе верно ли утре никъде няма да се ходи.
                                тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X