Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Айде да оставим темата само за разходки,ако има такива организирани от тук.Спама на друго място-моля.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      В Неделя имаше един патрол и тойота на Локорско - аз бех оня с грейт уола. Ако ще ходите пак свиркайте

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
        Ти лично колко разходки си организирал,та цивриш?
        Що да цивря бре? Организирам си, карам си.
        Не знам колко, не ги броя. Достатъчно много са.

        П.П. Тонът във форума винаги се получава кофти. Агресивен. И ти си чудесен пример: "цивриш".
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          Организирам си, карам си.
          Темата така хубаво си беше умряла ...Какво ти трябваше да пускаш клип от разходка , която не е организирана тук !?!

          Лично аз имам 2 обяснения за липсата на информация за разходки в тази тема :

          Едното е липсата на желание за споделяне на удоволствие ! Един вид " Аз жената си споделям само с приятели , та на разходка ще каня непознати" !

          И второто е : Страх от излагация на "Великите" Офройдаджии !

          Тази тема няма никакъв задължаващ характер ! Който иска споделя, който иска присъства !

          Пожследния път бяхме само 2 коли и аз си прекарах времето много добре !

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Бря-бря !

            Нещо по-семпло в Хайко ?
            Колко много мнения...
            Може би полезни?
            Сгагичосана тема.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
              Колко много мнения...
              Може би полезни?
              Сгагичосана тема.
              Ами стимул за поета, който, както сам си призна, се оказа плагиат.

              Ежко, като имаш време и желание може да се повозим.

              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
              Темата така хубаво си беше умряла ...Какво ти трябваше да пускаш клип от разходка , която не е организирана тук !?!

              Лично аз имам 2 обяснения за липсата на информация за разходки в тази тема :

              Едното е липсата на желание за споделяне на удоволствие ! Един вид " Аз жената си споделям само с приятели , та на разходка ще каня непознати" !

              И второто е : Страх от излагация на "Великите" Офройдаджии !

              Тази тема няма никакъв задължаващ характер ! Който иска споделя, който иска присъства !

              Пожследния път бяхме само 2 коли и аз си прекарах времето много добре !
              Станко, както много добре знаеш повечето си имаме координатите, и наистина, по-бързо е, и без изненади, да звъннеш на някой с който се познавате и да си организирате разходка според възможностите.

              Аз лично спортни резултати никога не съм гонил, и нямам нищо против да гледам какво могат истинските джипки, особено ако скарата е близо до екстрема.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Вчера бях сам в лозенската - повече никога няма да карам сам. За малко да спя в гората. Също така май ми трябва лебедка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-395f9a5589d952adfc6ca0f17b497997-V.jpg
Прегледи:1
Размер:76.0 КБ
ID:5789361Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180525_004436.jpg
Прегледи:1
Размер:293.4 КБ
ID:5789362

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от vencibull Преглед на мнение
                  Вчера бях сам в лозенската - повече никога няма да карам сам. За малко да спя в гората. Също така май ми трябва лебедка [ATTACH=CONFIG]958140[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]958143[/ATTACH]
                  Това са нормални неща в периода на ентусиазъм, ама дано да ти е за урок !
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Определено. 30 минути драпах в една локва

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Е то 30 минути си е за увод само
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                        Е то 30 минути си е за увод само
                        Е то се почва от някъде !

                        ... и после става по-интересно, стига да издържиш финансово на щетите.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Ми да - аз ако съм на колегата - организирам дружинка да оди да отмъщава!
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            Ми да - аз ако съм на колегата - организирам дружинка да оди да отмъщава!
                            Апцалютно ! Не мое неква локва да ти се опира !
                            ... а и публиката е задължителна.

                            P.S. Верно скоро не е имало масово мероприятие !
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Там само с тракторки се връщам да отмъщавам или поне да има лебедка Най тъпото беше че 2 часа ровя в гората, прибрах се дома и гледам предния номер го няма. Айде обратно на археологически разкопки намерих го де

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Ооо не е най-тъпото това с номера.
                                Сега като видиш че половината ти радиатор е кална пита и ти трябва ден за да го изчистиш ... Това е по деморализиращо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X