Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Е блазни, организирай
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
      Е блазни, организирай
      Хайде?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Ти водиш !
        Час и място за сбирка?

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          Ти водиш !
          Час и място за сбирка?
          Не мога да водя, защото не съм минавал по този маршрут, Търтея е известен като екстремист, пък вчера, ходейки да прибирам тротинетката на сина ми от някакъв "доверен по каско" тенекеджийски сервиз, установих за пореден път как хал-хабер си нямам и от София на изток от Ботевградско шосе. Като гледам трака, трябва да се тръгне някъде от Подгумер - къде е това, не знам . Може да пуснем трака на GPS, ама като знам как послъгват тия жипийесье... Дайте други предложения за водач?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Да знаете, че в неделя съм на работа и ако ще ви събирам от калните локви, това ще е вечерта след 7-8ч.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Да знаете, че в неделя съм на работа и ако ще ви събирам от калните локви, това ще е вечерта след 7-8ч.
              Викаш, да си знаят, и да си вземат нещо за ядене и пиене.

              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Утре 10.12.2017 г. 9ч. на Лукойла на Горна баня пък от там ще го мислим на къде ! Пригответе си сандвичи !

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Там съм!Моя галопер е пълен до горе,стоманеното въже с шегелите е в багажника и един малък джек

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                    Утре 10.12.2017 г. 9ч. на Лукойла на Горна баня пък от там ще го мислим на къде ! Пригответе си сандвичи !
                    Люлин много лепкава калта, бря?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Кой е рекъл , че ще е в Люлин? Поне да се преброим , да си преценим силите и оборудването и ще решим !

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Не мога да водя, защото не съм минавал по този маршрут, Търтея е известен като екстремист, пък вчера, ходейки да прибирам тротинетката на сина ми от някакъв "доверен по каско" тенекеджийски сервиз, установих за пореден път как хал-хабер си нямам и от София на изток от Ботевградско шосе. Като гледам трака, трябва да се тръгне някъде от Подгумер - къде е това, не знам . Може да пуснем трака на GPS, ама като знам как послъгват тия жипийесье... Дайте други предложения за водач?
                        Споко, минава се с Москвич. Но с патрул с тухли, не.

                        ПП Ако ще ходите там, като стигнете в. Гола глава продължавате посока Луково, има паметник на загиналите през войните. Та ем може да им отдадете почит, ем има предвидени места за скарабира (прави се курбан там)

                        ППП Те тука:

                        Последно редактирано от turtey; 09-12-17, 17:49.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Хайде?
                          Този път без тухли го минах преди две седмици. Както Търтеят каза - той е лек. Има смисъл да се пробва с 2 тона тухли.
                          Мога да ви водя другата събота. Но без 2 тона тухли ще е скучно - ще си го минем.
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Нямаме 2 тона тухли , а и да ги имахме ... Утре в 9 съм на посоченото място ! Времето го дават ветровито и не се знае на къде ще ни отвее ! Всички желаещи са добре дошли !

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                              Този път без тухли го минах преди две седмици. Както Търтеят каза - той е лек. Има смисъл да се пробва с 2 тона тухли.
                              Мога да ви водя другата събота. Но без 2 тона тухли ще е скучно - ще си го минем.
                              Ма, гледам разни твои теми - ти си придобил и разработил некви луноходи. За нормално СУВ, с около 29-инча гуми, става ли?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                За нормално СУВ, с около 29-инча гуми, става ли?
                                Става за москвич. Това не е заяждане.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X