Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
    Тъй като в една друга тема бе хвърлена ръкавица към колега с току що монтиран преден блокаж , очаквам тук да определи мястото и датата за дуела .
    Аз не ,че нещо ама мисля въпроса да се реши на едно Фронтера парти (естествено не само фронтери ) тази събота или неделя .
    Участниците моля да се активизират (знае се кой хвърли ръкавицата)
    Хайде и аз ще се пиша за секундант....дали на къса фронтера или дълга ми е все тая!Аз ще съм за наградата и за зяпането!Чакам мястото и часа на дуела
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • От: Разходки около София

      [emoji1] я да видим сега.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
        [emoji1] я да видим сега.
        Ха ха ха Ники направи го тук официално да не копирам от другата тема
        Напред и нагоре
        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
        0886769809-Юлиян
        kiko00@abv.bg

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
          Ха ха ха Ники направи го тук официално да не копирам от другата тема [emoji38]
          Ама какъв си подстрекател.
          Николай Георгиев 0+
          тел.0887357722

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
            Ха ха ха Ники направи го тук официално да не копирам от другата тема
            Сега се чака и официалният отговор на Алекс, не че нещо но трябват двама за дуел!
            И само да се застраховам: Помислете за мястото така че и тези с 32-ките да стигнат......че какъв дуел ще бъде без секундантите!
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Място по това време на годината е на всяко хълмче в планината (виж снимките по на горе ) .Терен който се минава за 15 минути сега е 2 часа. Ако ще има игра по добре да е до някой навес да не мръзнем зрителите

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Пичове! Респект! За половин следобед организирахте "дуела" - човек да не отиде да пие бира с другото си хоби
                Моите първични тестове не са меродавни. Те са по-скоро опознавателни - между мен и колата.
                На Ники Фронтерата е много проходима. При него е рутина и ЗКУ.
                Нямам нищо против да си "премерим карданите". Трябва да е баир, а не локва, че нямам шнорхел.
                Наличен съм за уикенда - да тестваме - къде?
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  преден, заден блокаж, 35ци .. няма братче, два часа висях в едни коловози току що на 10м от тротоара

                  нооо да не забравите да ни осведомите къде ще е сеира де

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Ооооо,некакъв сеир се заформя тука. А награден фонд ще има ли? Ако може да се цаня за главен сеирджия,а може и местенце за сеира да ви предложа-едно уубаво локвенце в Лозенската.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Ей човек едно пръсче ви подаде вие кракът ще му отхапете.
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                        Ей човек едно пръсче ви подаде вие кракът ще му отхапете.
                        Нурмалну .

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Награда от саирджиите иначе с Алекс тайно ще се возим.
                          Николай Георгиев 0+
                          тел.0887357722

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                            Награда от саирджиите иначе с Алекс тайно ще се возим.
                            Нали знаеш кои са повече от китайците?..................Мераклиите.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Сега сериозно.Не е нужно за теста дори в планината да се ходи.На паркинга,на който се събираме за Лозенската-отстрани има насипи бол и реално там може да се поразчекнат джипките и да се види какво и как работи и нема да се увъртите в калища.И може и в делничен ден за час-два да се спретне теста.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Че мен какво ме интересува как работи блокажа на паркинга , ще го видим в действие. Ти чу че награда ще даваш и почна, през седмицата, на паркинга, можете сами.........[emoji12]
                                Николай Георгиев 0+
                                тел.0887357722

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X