Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    С една конска сила
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Насо,абе хората просто си ги сърбят пръстите.Требва и писатели да има,а не само расоткаджии.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        С една конска сила
        Магарешка...

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от chefo39 Преглед на мнение
          Тук става въпрос за разходка с джип по път различен от асфалтовия. Това, че ще се попадне на кална локва или паднало дърво са нормални неща в природата...
          Всеки идва с това, с което разполага... стига с тия мереници на 33-ки и блокажи....забавата и без тях е голяма, никой не е оставен в гората. Изключвам самосиндикалните екстремисти в Люлин....
          Хора,...забавлявайте се!!
          Евала Шефе ! Много точно и на място написано ! Аз лично харесвам разходките , при които може да се види нещо интересно и да се насладиш на красиви гледки , а не дай да намерим една локва и цял ден да се търкаляме у нея ! При такива разходки се зареждам вътрешно и след това умората е някакси по-сладка !
          Омразата към студа и мокрото си е някакво лично възприятие и усещане и по ми понася жегата от студа ! По отношението на дилемата скара или сандвичи то аз съм табиетлия човек и преди скарата обичам да си шмугнем една греяна ракия за аперитивче пък с нея най-любим червено вино , а това противоречи на принципа ми за пиене и шофиране та на разходките предпочитам сандвичи !


          Та нещо съботно - неделно ?

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
            Евала Шефе ! Много точно и на място написано ! Аз лично харесвам разходките , при които може да се види нещо интересно и да се насладиш на красиви гледки , а не дай да намерим една локва и цял ден да се търкаляме у нея ! При такива разходки се зареждам вътрешно и след това умората е някакси по-сладка !
            Омразата към студа и мокрото си е някакво лично възприятие и усещане и по ми понася жегата от студа ! По отношението на дилемата скара или сандвичи то аз съм табиетлия човек и преди скарата обичам да си шмугнем една греяна ракия за аперитивче пък с нея най-любим червено вино , а това противоречи на принципа ми за пиене и шофиране та на разходките предпочитам сандвичи !


            Та нещо съботно - неделно ?
            Е ти предлагаш най лошия вариянт нито каране нито скара то се изгуби смисъла.
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
              ..Та нещо съботно - неделно ?
              Айде сега - влез в нашите обувки и предлагай
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Едното място ,което искам да посетя е телевизионната кула на Петрохан , а другото е Плана Сат ! Пък ,ако може да се уреди и разглеждане отвътре ще е направо върховно ! В по-далечно бъдеще ми се качва до връх Ботев ,ама там е много сложно понеже е Природен парк и не може да се кара !

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Ботев - стегни си обувките!
                  Плана Сат се стига по асвалт, но става и за еднодневна разходка по черно. Мокро и студено. Може и само на сандвичи - зависи какво ни поднесе пътя.
                  За Петрохан - лятос, като точно за кулата няма никакъв смисъл - има доста по-смислени места до/от там, но не и докато деня свършва в 18ч. Щот е студено, мокро и снежно

                  П.п. сега сядай пред GPSа и почвай планиране на маршрута.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Аз ще чакам разходка, на която да може да повозя бебето, пък и Насо никъде не ме кани, щот слагам кебапчетата между две кюфтета и така ги ям

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                      Аз ще чакам разходка, на която да може да повозя бебето, пък и Насо никъде не ме кани, щот слагам кебапчетата между две кюфтета и така ги ям
                      Човечеее - само кат ти видя аватара и на небцето ми кацва онзи вкус на еленски буттттт... Така поне няма да забравя още дълго вкуса му
                      За бебока - лятото ще го водим - сега не е за него Като порасне - вече може и зимъска
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        До петроханската кула е асфалт. Дори и зимата е достъпно. По-интерсно е, като е казал Масо, как ще стигнеш до там или от там накъде...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          ...
                          Плана Сат се стига по асвалт, но става и за еднодневна разходка по черно. Мокро и студено. Може и само на сандвичи - зависи какво ни поднесе пътя. ...
                          Мръднете малко вдясно от асфалта и ще видите какво ще ви поднесе ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            Човечеее - само кат ти видя аватара и на небцето ми кацва онзи вкус на еленски буттттт... Така поне няма да забравя още дълго вкуса му
                            За бебока - лятото ще го водим - сега не е за него Като порасне - вече може и зимъска
                            Насо, вече има с какво да дойда, та може да ме каните спокойно..............а крушата не пада по-далеч от дървото





                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141231_132341.jpg
Прегледи:1
Размер:83.3 КБ
ID:5641152



                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150110_141354.jpg
Прегледи:1
Размер:108.4 КБ
ID:5641153

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                              Насо, вече има с какво да дойда, та може да ме каните спокойно..............а крушата не пада по-далеч от дървото
                              Аааа - ми убау тогава - срещу половин пръчка от сниманото ще се редуваме кой да те дърпа - само и само да стигнем до мястото за скара НАВРЕМЕ
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Хм . Интересно как една снимка може да промени разходката .
                                Ако вземе и другата половина може да заприличаме на жп влак само да стигнем по бързо до скарата .
                                Напред и нагоре
                                Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                                0886769809-Юлиян
                                kiko00@abv.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X