Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Това мисля да него испускам . На мегдана съм и аз в 10ч.
    Напред и нагоре
    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
    0886769809-Юлиян
    kiko00@abv.bg

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Поздравления за Марто. И то абсолютно искрени. За н-ти път се убеждавам, че това момче има организаторски талант. Мисля така, защото подозирам, че ще успее да провокира най-голямото струпване на "жипки" в региона след суходолската кушия
      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
        Поздравления за Марто .......... ще успее да провокира най-голямото струпване на "жипки" в региона
        Много мераклии за сеир има многооо.Даже на едно място върви бас,че ще се откаже в последния момент.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
          Много мераклии за сеир има многооо.Даже на едно място върви бас,че ще се откаже в последния момент.
          Какъв е баса? И какво можем да извлечем от него..?!

          П.П. И най-вече ме интересува ти хвана ли се и на какво заложи..?!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Ще е интересно с толкова много хора но големи групи бавно се предвижват. Дано има навес (голям) за скара че ще вали май

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Какъв е баса? И какво можем да извлечем от него..?!

              П.П. И най-вече ме интересува ти хвана ли се и на какво заложи..?!
              Просто споделям информация.

              П.П.Пряк участник съм и не мога да се хващам на бас-сори.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от dimoyanushev Преглед на мнение
                Ще е интересно с толкова много хора но големи групи бавно се предвижват.
                Разходки се получават,когато се съберат 5-6 джипки,при голяма група,каквато се очертава-просто ще бъде един голям панаир.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Какъв е баса? И какво можем да извлечем от него..?!

                  П.П. И най-вече ме интересува ти хвана ли се и на какво заложи..?!
                  На директора на един завод му направило впечатление , че личният му шофьор разполага с много пари и го попитал защо .
                  - Ми шефе хващам се на басове !
                  -И винаги ли печелиш ?
                  -В повечето случаи !
                  -Айде да се хванеш на бас с мене !
                  -Добре, а на бас, че утре сутринта ще имам 2 к*ра !
                  Шефа предвидил лесната печалба и се съгласил . На другия ден колата паркира в двора , двамата слизат и шефа пита:
                  -Е , имаш ли два к .ра ?
                  -Пипни да видиш .
                  Шефът пипа, и радостен казва :
                  -Загуби, давай 50-те кинта !!!
                  -Готово шефе, ето твоите пари . Я сега погледни прозорците на администрацията. С всичките тия хора, дето гледат , съм се хванал на по 50 кинта, че сутрин като слезеш от колата , първата ти работа е да ме хванеш за к .ра !
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    Разходки се получават,когато се съберат 5-6 джипки,при голяма група,каквато се очертава-просто ще бъде един голям панаир.
                    Айде бе - алко разотки сме правили по 20+ джипа точно по тоя маршрут
                    Следобяд сме на заслона с пейките от киното, после пътчето вляво и по тъмно ще са/сме в Железница
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Много як виц. Важно е да е весело дължината на кервана се преживява.
                      Напред и нагоре
                      Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                      0886769809-Юлиян
                      kiko00@abv.bg

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                        На директора на един завод му направило впечатление , че личният му шофьор разполага с много пари и го попитал защо .
                        - Ми шефе хващам се на басове !
                        -И винаги ли печелиш ?
                        -В повечето случаи !
                        -Айде да се хванеш на бас с мене !
                        -Добре, а на бас, че утре сутринта ще имам 2 к*ра !
                        Шефа предвидил лесната печалба и се съгласил . На другия ден колата паркира в двора , двамата слизат и шефа пита:
                        -Е , имаш ли два к .ра ?
                        -Пипни да видиш .
                        Шефът пипа, и радостен казва :
                        -Загуби, давай 50-те кинта !!!
                        -Готово шефе, ето твоите пари . Я сега погледни прозорците на администрацията. С всичките тия хора, дето гледат , съм се хванал на по 50 кинта, че сутрин като слезеш от колата , първата ти работа е да ме хванеш за к .ра !
                        Като гледам и двете теми - общо взето администрацията е ясна! Остана да разберем кой е е шефа и кой шофьора..?!!!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Към колко ще сте на Ярлово?
                          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            после пътчето вляво
                            Е нема ли да минем по любимото ти пътче?

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Администрацията викам да не стига дотам - за другите роли - ще се редуваме - еднаж аз ще съм шофера, после ти - шефа

                              п.п. - ма ако е така - земи си пинЦетите и очилото с големию диоптер, че да го нацелиш

                              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                              Е нема ли да минем по любимото ти пътче?
                              Еи айде ще прецениме според представянето
                              Онова ще им е бонус - оти мое да дават газ до след ламарината
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                                Към колко ще сте на Ярлово?
                                В 10 сме на площада на Бистрица, докат се изчакаме, докат се наканим - 10,30.. От там на пътеката за Железница (трябва да е кална - дават го обилни повсеместни валежи). Там не знам колко ще си играем и дали ще ходим на друго място преди Ярлово.. Най-сигурно по станциите или по телефоните да ни търсиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X