Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
    ... Ако са се свършили нормалните разходки ...
    Понятието "нормална разходка" е много разтегливо и може да означава крайно различни неща. За едни нормално е да слязат на пръсти от асфалта и да запалят барбекюто, за други "нормалното" е нещо съвсем друго ...

    Така че, най-добре всеки да си реши към коя категория джипари иска да принадлежи и да ходи на разходки с хора, които са на същия акъл.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Здравейте на всички. Днес е петък и е време да кажете кой ден в колко часа и точно място на среща. Иска ми се поне веднъж да съм на време. Предполагам, че ще се кара в неделя.
      Данчо 0897 81 81 02

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Йордан Цветанов Преглед на мнение
        Здравейте на всички. Днес е петък и е време да кажете кой ден в колко часа и точно място на среща. Иска ми се поне веднъж да съм на време. Предполагам, че ще се кара в неделя.
        Не "на време"......а на точното място!...
        Ти ще си мериш ли 195-ците, МТ-та с другите, щото еднакво добре се справяш и с Нисаните в Лозенска и със стоковите на барбекюто на Рай...
        Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
        Стефан, 0888851800

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Неделя 10.00 на площада в Бистрица.
          Николай Георгиев 0+
          тел.0887357722

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Не разбрах кой сезон ще откриваме, ма аз без оркестър у гората не моа да влеза!
            Да викнем и министъра да резне лентичка
            Чефо - викни бТв и те да отразят влизането ми в гората!
            По план трябва да събера 1400 лайка, 233 коментара и 322 "ще присъствам на събитието".
            Сибитието ще е част и от старта на акаунта ми в туитер, което рязко ще повдигне акциите им!
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Чета превода на Чавдар за класификациите, и се късам от смях колко са точни !

              А сега и един въпрос по същество.
              Разбрах се с Хънтъра, ако идва в неделя, да съм с него щото ще е сам, но понеже все още не му е много сигурна схемата, да попитам,
              ще има ли някой при който може да се метна от площада на Бистрица, ако той няма да може да дойде, за да не импровизирам в последния момент ?
              Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 28-02-14, 11:29.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                Чета превода на Чавдар за класификациите, и се късам от смях колко са точни !

                А сега и един въпрос по същество.
                Разбрах се с Хънтъра, ако идва в неделя, да съм с него щото ще е сам, но понеже все още не му е много сигурна схемата, да попитам,
                ще има ли някой при който може да се метна от площада на Бистрица, ако той няма да може да дойде, за да не импровизирам в последния момент ?
                Ако искаш - ела при мен, но не е много сигурно, че ще има с какво да се върнем... Видно от другата тема - поръчвам погребален оркестър за комбито (PinMaster грешно тълкува нещата...).

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Ако искаш - ела при мен, но не е много сигурно, че ще има с какво да се върнем... Видно от другата тема - поръчвам погребален оркестър за комбито (PinMaster грешно тълкува нещата...).
                  О.К.
                  Предполагам, че Хънтъра утре ще е наясно ква му е схемата (пък може и по-късно да го налаза в хотела ), и като се доуточня с него ще ти звънна.
                  Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 28-02-14, 11:55.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    О.К.
                    Предполагам, че Хънтъра утре ще е наясно ква му е схемата (пък може и по-късно да го налаза в хотела ), и като се доуточня с него ще ти звънна.
                    OK

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      Не разбрах кой сезон ще откриваме, ма аз без оркестър у гората не моа да влеза!
                      Да викнем и министъра да резне лентичка
                      Чефо - викни бТв и те да отразят влизането ми в гората!
                      По план трябва да събера 1400 лайка, 233 коментара и 322 "ще присъствам на събитието".
                      Сибитието ще е част и от старта на акаунта ми в туитер, което рязко ще повдигне акциите им!
                      Ела да покараме в неделя! Ти ще ме научиш да карам "без газ", а аз - как да се снимаш у Фейса...

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Ела да покараме в неделя! Ти ще ме научиш да карам "без газ", а аз - как да се снимаш у Фейса...
                        Е за ко да се хабим (и двамцата) кат ще има погребален оркестър
                        Незнам дали ще дойда, че малко в повече съм ангаже, отделнУ, по въпроса за фейса искам да си остана неграмотен - не си бръсна краката и ми е късно да ставам метро-юнак!
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          ... отделнУ, по въпроса за фейса искам да си остана неграмотен - не си бръсна краката и ми е късно да ставам метро-юнак!
                          Е мое ли така бе, колега, 21-ви сенчъри сме !
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Е мое ли така бе, колега, 21-ви сенчъри сме !
                            Признай си, че под каската си на "кокошо дупе"...

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Признай си, че под каската си на "кокошо дупе"...
                              Еий, чшш, алоуу, аз съм олд скул,
                              имам само Skype и не съм го пускал поне от половин година,
                              и мойта социална мрежа се ограничава от броя на столовете, които може да се сбЕрат около масата,
                              та напълно разбирам (и подкрепям ) Пина !

                              P.S. Пък съм и мноо грозен, та с каска е по-добре !
                              Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 28-02-14, 15:09.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Анджък!
                                Пък и имам официален ферман от суратите, че ако се самощтракна и, по-лошото - ако кача снимката си там - ще бъдем свидетели на първият изтрит профил у фейса!
                                Светият синод обеща да има светена вода за всички, видели качената снимка, дори и да трябва цялото поп у държавата да свети извънредно вода за умиването на очите им
                                Скурето го ползвам постоянно, но (за погнуса на някои френдове и оттук) само пиша в него - противих се години с налагането на тва дяволско изчадие пред хрисимото кю, ма...
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X