Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Добре де, ако се цели максимално бързо придвижване от А до Б, емпирично е установено, че максималния брой колите е 5, а оптималния 3. При това със сходно ниво на подготовка на машина и шофер.

    Ама това тука продължава да е тубрософтскарабира насочена тема, та и целите на упражнението са други струва ми се.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
      Окей като се видим то и аз в последния момент те отбелезах ти беше с керемиденото паджеро на големата локва на асвалта се разминахме . Иначе за кервана си прав то когато аз се обадих на Иликата в тъмното виждах само четри джипки под Джелепица да се движат и докато говорихме одзад се появиха и още 15надесетина . Обаче като потеглиха и ги наблюдавах от отсрещния баир въздушно около 3 километра дистанция гората наподобяваше на коледна елха с ламбички който премигваха много красива и вълнуваща гледка .
      Объркал си се нещо Моето Паджеро е сребристо, но в случая карах Трупъра. Това не променя факта, че минах по твоята улица и не се обадих. Повече няма да правя така.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Добре де, ако се цели максимално бързо придвижване от А до Б, емпирично е установено, че максималния брой колите е 5, а оптималния 3. При това със сходно ниво на подготовка на машина и шофер.

        Ама това тука продължава да е тубрософтскарабира насочена тема, та и целите на упражнението са други струва ми се.
        Емпирично си спомням разходката, на която съм се изнервил максимално - 4 джипа (колко са подготвени - ти ще кажеш) - 2 патрула (ти и Явор), една 70-ка (Оги) и моя рейндж, които цел ден толкова се мотаха, че до вечерта едвам успяха да стигнат до под Ком. Ем сандичи муахме, ем Явор искаше да стигнем заедно до Ком, ем ти спираше да се моткаш на секи завой!

        Аз знам, че сте турбо-специалисти, ма не знаех, че правите оценка на трудноста по снимки
        Издигнахте ми е още в очите
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
          Емпирично си спомням разходката, на която съм се изнервил максимално - 4 джипа (колко са подготвени - ти ще кажеш) - 2 патрула (ти и Явор), една 70-ка (Оги) и моя рейндж, които цел ден толкова се мотаха, че до вечерта едвам успяха да стигнат до под Ком. Ем сандичи муахме, ем Явор искаше да стигнем заедно до Ком, ем ти спираше да се моткаш на секи завой!

          Аз знам, че сте турбо-специалисти, ма не знаех, че правите оценка на трудноста по снимки
          Издигнахте ми е още в очите
          Е сега стана скандал тука .

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Е сега стана скандал тука .
            Ами - споделяме опит
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              При положение, че целта на разходката на хората събрани от тук е да се стигне до място със скара, какво значение има бързината. Носете си горелка с вас и може да си печете надениците докато чакате на опашката за изкачване на някой баир.

              Насо, аз с Каптивата бавих ли ви първият път?

              п.п.
              Изключвам това, че всички търчахте да я снимате преди разпадане де

              Коментар


              • От: Разходки около София

                И при двата случая по малко или повече коли си има своя чар .От точка. А. до неизвесното при по малко джипки се стига по бърже . Иначе от точка .А. до неизвесното с повече джипки се стига по бавно ама си има своя чар при даден екстрем може да се насладиш на повече екипажи и да се насладиш на хобито си на макс. И както казва един колега тук в форума . Не ме е яд за лака а за пропуснатите мигове .
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Е - не е така, тва че постоянно си говорим за скара и близоста й не означава, че ич не караме, а само тражим места за холестероло-нагъване.

                  п.п. - Горното е към Кокича, да не се бърка.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                    аз с Каптивата бавих ли ви първият път?
                    Не си, а даже и с бронкото не можа да ни забавиш.Нема тоя късмет.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                      Не си, а даже и с бронкото не можа да ни забавиш.Нема тоя късмет.
                      Абе Илика ще кажете ли ? какви са тия ключови думи каква техника е това БРОНКОТО . Поне да знам че като дойда с москвича да не се излагам .И да знаете на калниците му пише порше и турбо и си има и антена
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                        Абе Илика ще кажете ли ? какви са тия ключови думи каква техника е това БРОНКОТО . Поне да знам че като дойда с москвича да не се излагам .И да знаете на калниците му пише порше и турбо и си има и антена
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...48#post1995748 Форд Бронко
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Максимална скорост на придвижване се постига главно с подходящ състав на групата. Ако ги няма големите "хардаджии", все някой връзва новака с гумите за мъгла и всичко е наред.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                            Абе Илика ще кажете ли ? какви са тия ключови думи каква техника е това БРОНКОТО
                            Пламене,поизчакай малко.Кокича като види какво сме го подкарали-сам ще ти отговори.

                            п.п.Бронкото е много яко-без майтап.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Аз отдавна съм разбрал, че има ли в торбата пет кила суджук и некви други меса, нито те бавят, нито те оставят в калта

                              Чудя се, дали да не подаря на жената за 8-ми март едни уширители за калници

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                                Аз отдавна съм разбрал, че има ли в торбата пет кила суджук и некви други меса, нито те бавят, нито те оставят в калта

                                Чудя се, дали да не подаря на жената за 8-ми март едни уширители за калници
                                Ей - да не забравиш (примерно) лопата за 14-и февруари! Може и въже/колан, ма да не е водна помпа
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X