Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Някой знае ли какво е положението от Бухово към Мургаш?
    Има ли някаква теоретична възможност да се стигне до горе?
    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
    Seat Leon 2007 1.9 TDI

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Горе има много сняг на преспи. До хижата може и да успееш да се качиш, нагоре не вярвам. То и до хижата ще ти е тежко, но пък може да пробваш.
      През Чурек е по-добре - слънчево и открито, но пак няма да стане баш догоре с джип. Става донякъде и после пеш.
      Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
      0888/00-55-37

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от kgs159 Преглед на мнение
        И два оранжеви буркана на покрива на Патрола.
        Явор, който ние с най-добри чувства кръстихме ГЕНЕРАЛА, защото патрулираше през цялото време около нас и ни вадеше от всяка дупка, трябва да го направят да отговаря на телефон 112. Ако не беше той сигурно още щяхме да сме на поляната и да чакаме пролетта.
        тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Колеги, благодаря на всички за добрите отзиви!
          В тази връзка искам да направя важно уточнение - нека гледаме напред към предстоящите разходки и оставим миналото на историците, било каквото било .

          П.С. Към тази сутрин Нисанът не се продава!
          V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Предлагам събота да покараме някъде на по-ниско, където има по-голяма вероятност да има малко калчица. Само остава някой да даде предложение. Между Нови хан и Чукурово (кариерата) или в Люлин планина не е толкова високо. И на двете места е 800-1000м н.в. и предполагам, че до събота ще е приемливо за каране ( не дърпане) Давайте и вие идеи за маршрут
            Life Begins Where The Road Ends.
            Nissan Patrol Y60 GR RD28T
            0889 9две 99 55 Иво

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
              ...П.С. Към тази сутрин Нисанът не се продава!
              То още няма достатъчно напечатани пари за него Ще чакаме нова емисия стотачки, че да достигнат стойноста му
              Събота го дават добро време, неделя - още по-добро.

              п.п. бяхме обещали на Кокича Лозен - ако е в движение де...
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Ами значи Лозен тогава За събота говорим нали, защото единият от двата дни ще имам ангажимент и да го съобразя с разходката
                Life Begins Where The Road Ends.
                Nissan Patrol Y60 GR RD28T
                0889 9две 99 55 Иво

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Ако имат лозенска разходка каква се очертава да бъде? Софтаджийска ли пак или нещо по интересно?
                  My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Еми - да се съобразим с новата тенденция - събота 10:00 на Кокалянско ханче.
                    Ние сме софтаджии, ма редовно става интересно
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Аз тая седмица ще ви пропусна. Мисля първо да оправя Бронко като хората, ама сега ме мързи и съм си дал почивка. Мисля някоя хард напиване да направя на регионално ниво

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        И аз уж съм готов вече за първа разходка, та ще се присъединя, живот и здраве...
                        Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
                        Grand Cherokee 3.0

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Ако успея да се освободя ще се присъединим и ние, таман се сушат седалките от неделя, какво трасе планирате, ще спирате ли за скара?
                          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от a26 Преглед на мнение
                            И аз уж съм готов вече за първа разходка, та ще се присъединя, живот и здраве...
                            Успех

                            Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                            Ако успея да се освободя ще се присъединим и ние, таман се сушат седалките от неделя, какво трасе планирате, ще спирате ли за скара?
                            Тука е софта бе Жоро - основно се муат кифтета.
                            Ма споко - бившия ми патрул шъ е там та ше има кой да ти го вади
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              ...
                              бившия ми патрул шъ е там та ше има кой да ти го вади
                              А - той е БИВШ ПАТРУЛ... И са кво е? трабант
                              Ти па не се лигави - идвай да те возим - тамън ша даваш акъл на тАрабантчето
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                А - той е БИВШ ПАТРУЛ... И са кво е? трабант
                                Ти па не се лигави - идвай да те возим - тамън ша даваш акъл на тАрабантчето
                                Нали ти казаФ га шъ дода - напролет у калищака да си вадят очите
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X