Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Дами и Господа
    Крайно време е да се "изгонят" от тук предложенията за Самоков в съседния раздел. Както и Г-н Търтея му беше забранено да пише в софта, а още повече да е на чело на СОФТ разходка. Не се майтапя, просто може да се пусне същата тема но в хард раздела и там да е за хора които искат кал, баири и т.н. А тук да си се организират снимачните софт разходки с леки заигравки. Нали затова има някакво разделение, софт, хард А и така всеки ще прецени в коя разходка ще се включи, според желания, възможности, технич.състояние на трошляка и т.н.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
      Дами и Господа
      Крайно време е да се "изгонят" от тук предложенията за Самоков в съседния раздел. Както и Г-н Търтея му беше забранено да пише в софта, а още повече да е на чело на СОФТ разходка. Не се майтапя, просто може да се пусне същата тема но в хард раздела и там да е за хора които искат кал, баири и т.н. А тук да си се организират снимачните софт разходки с леки заигравки. Нали затова има някакво разделение, софт, хард А и така всеки ще прецени в коя разходка ще се включи, според желания, възможности, технич.състояние на трошляка и т.н.
      Не съм вярвал, че ще го кажа но бравос на колешката добре го каза. А за неделя предложението важи и за нея )) както гледам в омента си заваля сняг в събота малко цялата нощ на недлята и ще бъде екстра

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
        Дами и Господа
        Крайно време е да се "изгонят" от тук предложенията за Самоков в съседния раздел.
        Какво и беше хард на последната разходка,че имаше кал по пътя ли?Ами това май беше от времето,че беше валяло.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
          Какво и беше хард на последната разходка,че имаше кал по пътя ли? ...
          "Хард" и "софт" са много относителни понятия и разбирането им силно зависи от опита и нагласата на различните хора.

          Това, което за един обръгнал и снабден с добри кални гуми джипар, е скучно возене, може да е "супер хард" за някой без опит и с АТ-та, още повече, ако след разходката лъскавата доскоро боя изглежда все едно котки са я драли ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

            Сега сериозно
            Неделя ще возя двама авери за пръв път у гората та ще има нещо по-лекинко, в момента мъдря маршрутче.
            Те са двама при мен местото за возене е едно и ако някоя добра душа вземе втория за навигатор ще е чудесно. Имам принципно съгласие от Марянка да го вози за сега
            Петьо,измъдри ли маршрутчето!?Мисля да се включа в разходката,въпреки,че нещо много ни плашат с теб.Но знам,че си роден Винету и ти имам доверие.
            Няма начин да не ни бухнеш някъде.Хихи.
            Има ли вече уговорена разходка за неделя или още няма нищо твърдо?
            JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Има бе, там сме.
              Върти ми се в главата Нови Искър - Своге.
              Иначе не знам що така плашат децата с мен ))
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                Какво и беше хард на последната разходка,че имаше кал по пътя ли?Ами това май беше от времето,че беше валяло.
                Илийка, не започвай тема за вечния спор софт и хард. Чавдар ти е отговорил перфектно, точно това имах предвид. Не ме кефи на къде отиват нещата. За мен също не беше хард, защото бях с хубави гуми, но с утрепан мотор, но си познавам колата и вече имам някакъв опит. На същата разходка обаче, хора без гуми и опит щяха да ни забавят мега много и нямаше вообще да им е кеф. Идеята на разходките е на всички да им е хубаво, а не да си мерим......... за т'ва хората им се кара и си казват, нови са нямат опит искат софт с разни леки заигравки.
                Търтейо, давай час на срещата и място...

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                  Търтейо, давай час на срещата и място...
                  Отдавна ви следя темата,но все съм на работа и не мога да участвам.Така,че за тази неделя съм си взел отпуска,за да не ви изпусна и този път.
                  Казвайте,аз съм на линия,но не в нета,че нещо много взе да се губи,а за разходката.
                  JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Четящите тук за първи път (като мен), веднага биха си направили следния извод: Ако искаш софт-разходка, карай с Търтьо!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Привет на всички .
                      Ако не е тайна , този уикенд кога и накъде ще карате ?

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от vatito Преглед на мнение
                        Привет на всички .
                        Ако не е тайна , този уикенд кога и накъде ще карате ?
                        ЕЕЕ ти пък каде се буташ с лачените?
                        Ама и аз бих се включил.
                        Румен Николов

                        0888 358 572

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                          ЕЕЕ ти пък каде се буташ с лачените?
                          Ама и аз бих се включил.
                          Да си пробвам фотоапарата деееее .
                          Последно редактирано от Чавдар (V93); 10-12-10, 19:28. Причина: Корекция на цитат

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Тази разходка ще ме возят,така че ми е все тая.
                            878511557

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Даите час и място.
                              878511557

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                утре ,гледам го дават работен де,ама нейсе.Но може и вдруги ден по избор
                                Румен Николов

                                0888 358 572

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X