Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    В района има и доста по-интересни местенца, но не са много подходящи за неподготвени коли ...
    що бе
    мога да ги кача по "пътя на чавдарци"
    или едни бърз газопрИвод да им спретна?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      ... мога да ги кача по "пътя на чавдарци" или едни бърз газопрИвод да им спретна?
      И такива, дето са без кални гуми ли?
      Понеже са ми се поизтъркали гуметата, лятото при качване на това, дето му викаш "пътя на чавдарци", на зелената тревичка на един стръмен завой дърпах 2 лебедки.

      А пък, ако в петък завали сняг, спускането към газопровода го забрави! На сняг или на позаледено слизането от там ще е скоростно ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Ако направите и един Люлински газопровод и направо отивате в харда. Търтей не се бъзикай с паркетниците.....
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Чаво, аз съм прекарвал л200 през Елешница

          Ники, ни съ бъзикам бе, и аз карам паркетник и гуми за мъгла и лек страничен вятър
          хихихи

          Сега сериозно
          Неделя ще возя двама авери за пръв път у гората та ще има нещо по-лекинко, в момента мъдря маршрутче.
          Те са двама при мен местото за возене е едно и ако някоя добра душа вземе втория за навигатор ще е чудесно. Имам принципно съгласие от Марянка да го вози за сега
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Чаво, аз съм прекарвал л200 през Елешница ...
            Ти хубаво щеше да ги прекараш миналата година по непознат и за тебе път, ами добре че имаше и някоя и друга лебедка и че колегата с L200 прие мъжки каквото му дойде до главата.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Търтейче ти Опраи ли щтанГите бре.
              878511557

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Чоко , оправил ги е , тия дни нали съм в Долна Баня и има яки пътища , даже един пич с багер ме вади 2 пъти ..........
                Лудак

                Коментар


                • Моят влезе в бокса,маи цялата зима нямя ад карам.
                  Направо Ви завиждам
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-12-10, 16:14.
                  878511557

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                    Мъргаж 2-ри път няма да стъпя ! Пътя се минава и с Голф , ужасен прахоляк е и не си заскужава освен за гледката
                    Колега тебе тоя мургаш яко те е наплашил ))) пък и може би ще се потретя ама от петък го дават лек снеовалеж това означава че там ще си е повечко сняг но мен ме притеснява че няма да можем да качим до самия мургаш. Последния път като ходих не можеше да се мине на горе както каза колегата по горе на тревата се пързулкахме доста време освен аз и един патрул и един 4рунурче така че ......... мислете маршрут пък и някои от колегите казаха че са със слаби гуми така че може би е по подходящо

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Чаво, аз съм прекарвал л200 през Елешница

                    Ники, ни съ бъзикам бе, и аз карам паркетник и гуми за мъгла и лек страничен вятър
                    хихихи

                    Сега сериозно
                    Неделя ще возя двама авери за пръв път у гората та ще има нещо по-лекинко, в момента мъдря маршрутче.
                    Те са двама при мен местото за возене е едно и ако някоя добра душа вземе втория за навигатор ще е чудесно. Имам принципно съгласие от Марянка да го вози за сега
                    Дали измисли маршрута в който можем да се включим и ние паркетите
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-12-10, 16:15.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Чоко какво си сътворил бе?
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Колегите от Самоков няма ли да спретнат някоя хард разходка, че искам да се присъединя към тях с едно Роки. Тъкмо да видя тяхното роки на пружини и ако ми хареса да се започва филма

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Чоко какво си сътворил бе?
                          Почна се;спирачки,ресори,резервар,предница,абе све.
                          878511557

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от cool4o Преглед на мнение
                            Колегите от Самоков няма ли да спретнат някоя хард разходка, че искам да се присъединя към тях с едно Роки. Тъкмо да видя тяхното роки на пружини и ако ми хареса да се започва филма
                            при нас в Самоков,не се спретват разходки,просто се кара всяка неделя.Миналата седмица никой от вас не дойде,значи офертата от миналия път важи,телефона на колегата е още в темата.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Всяка неделя на дървеното в Самоков и ще го видиш вапросното роки (oti nane)

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Васко,напиши си,твоя тел.за връзка,щото аз ще карам в неделя с "бояджията' и други колеги.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X