Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Ох как ми се идва и на мен, ама пак разни ангажименти. Айде да си изкарате много весело и да се оровите ама мъжката, поне до огледалата. :-)
    тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

    Коментар


    • От: Разходки около София

      На мен ми се кара нещо по-хард, затова попотах какво представлява маршрута Иначе щом казвате, че ще има достатъчно кал за да е забавно ... там сме Да започваме преброяването !! Който мисли да идва да драсне по един ред в темата
      Life Begins Where The Road Ends.
      Nissan Patrol Y60 GR RD28T
      0889 9две 99 55 Иво

      Коментар


      • От: Разходки около София

        За сега сме аз и PinMaster, като гледам

        неделя сутринта 10:00 на санаториума(тоест Кокалянското ханче или последната спирка на автобус №1)
        Аз ще минавам по бул.българия и от там по околовръстното някой ако иска може и на бензинистанциите пътюм да се срешнем и от там към Кокаляне
        маршрут - Кокаляне - Бистрица - Железница - заслон Рай - ядене, скара-бира - после който иска е на 3-4 км от Пасарел, който иска се връща по черно.
        Последно редактирано от Ivokraev; 18-05-12, 15:13.
        Life Begins Where The Road Ends.
        Nissan Patrol Y60 GR RD28T
        0889 9две 99 55 Иво

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Да е хард, да е - колко да е хард...
          Па и аз съм у софта веч!
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Отдавно е готова пущината,всички тестове преминаха успешно и съм готов за бой .
            Върви , видех я из кварталните улички
            Лудак

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Ставаме 4 ма за сега значи Аз и колегата Rady1st влизаме в списъка. На коя бензиностанция на България ?
              Jeep ZJ 4.0 HO, AW 4 , Quadra Drive
              NV 231 - COMMAND-TRAC
              3" lift

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Ivokraev Преглед на мнение
                За сега сме аз и PinMaster, като гледам

                неделя сутринта 10:00 на санаториума(тоест Кокалянското ханче или последната спирка на автобус №1)
                Аз ще минавам по бул.българия и от там по околовръстното някой ако иска може и на бензинистанциите пътюм да се срешнем и от там към Кокаляне
                маршрут - Кокаляне - Бистрица - Железница - заслон Рай - ядене, скара-бира - после който иска е на 3-4 км от Пасарел, който иска се връща по черно.
                Цела магистрала е това там даже преди няколко дена половината от този маршут го обикалях с лека кола.Имаше няколко места дет трябваше да се позасиля и позакачи тук там е .
                Илийката ако е запазил трака от последната разходка по маршутите които ни водеше Зайко да Ви ги даде , там ще е интересно
                Лудак

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                  Цела магистрала е това там даже преди няколко дена половината от този маршут го обикалях с лека кола.Имаше няколко места дет трябваше да се позасиля и позакачи тук там е .
                  Илийката ако е запазил трака от последната разходка по маршутите които ни водеше Зайко да Ви ги даде , там ще е интересно
                  Бре, Люси - ти що реши, че като използвам имената на селата - начи ша караме по не-черно
                  Исках само да кажа, че заслона е над Пасарел, а ние ще заобиколим през "около" Бистрица, после "покрай" Железница...

                  п.п. Отделно ти освен лека кола друго немаш, а квото имаш е с гуми 70 санта у диаметър, че и толко изтъркани, че помнят на СДС управлението, тъй че
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                    Бре, Люси - ти що реши, че като използвам имената на селата - начи ша караме по не-черно
                    Исках само да кажа, че заслона е над Пасарел, а ние ще заобиколим през "около" Бистрица, после "покрай" Железница...

                    п.п. Отделно ти освен лека кола друго немаш, а квото имаш е с гуми 70 санта у диаметър, че и толко изтъркани, че помнят на СДС управлението, тъй че
                    Бих ти отговорил
                    "поне имам японски МПС-та които имат доста по голяма аудитория,заклети фенове и най вече признат световен респект от шепа горди мазохисти на руско-островното "нещо" което са се опитали да му дадът некво име между остров и пират .В крайна сметка дали руското е наклецало островното или обратното е все едно защото все е излезъл наклецан пират на остров
                    Дано само аз си схващам !
                    Ако си си напомпал големите 78 сантиметрови гумета на макс и търсиш с кой да си ги мериш то знай че тайното ти мерене на мойте гуми е било в спаднало на макс положение пък и компресорчето ми е младичко та...... да не се изненадаш нещо колко бързо и свежо се вдигат ли вдигат ,че даже ти се доще да се возиш на такива гуми " но би било само в кръгът на шегата и обещавам да измисля нещо с което да се правя на обиден
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от vancho85 Преглед на мнение
                      Ставаме 4 ма за сега значи Аз и колегата Rady1st влизаме в списъка. На коя бензиностанция на България ?
                      9:30 на ОМВ на околовръстното посока Младост това което се намира малко след като се качиш от бул.България и от там към Кокаляне за срещата в 10 ч. Званнете един телафон сутринта ако има нещо за да знам дали да чакам
                      Life Begins Where The Road Ends.
                      Nissan Patrol Y60 GR RD28T
                      0889 9две 99 55 Иво

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Колеги и аз ще се присъединя в неделя. Един колега с ендуро също ще дойде с нас. Това ще му е първо каляне с мотора

                        А аз тъкмо ще тествам новата лебетка
                        One Planet, One Internet!
                        We Are All Connected!

                        Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Хубу, че не се обиди, щот да се изказваш неподготвен, че там е магистрала и можело да се мине с кола... Ще снимам специално за теб "лесните" места

                          Супер, че се събираме повече жипки. Надявам се да стане хубава разхотка.

                          За по-лесно място на срещата нека да е на Кокалянско ханче - до колелото на рейсовете - така ще се видим.
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            Хубу, че не се обиди, щот да се изказваш неподготвен, че там е магистрала и можело да се мине с кола... Ще снимам специално за теб "лесните" места

                            Супер, че се събираме повече жипки. Надявам се да стане хубава разхотка.

                            За по-лесно място на срещата нека да е на Кокалянско ханче - до колелото на рейсовете - така ще се видим.
                            Всичко е до това кой какво разбира под кола ,колко я е прежалил и колку му е празна тиквата
                            А и все пак не бях тръгнал на оффроуд
                            Лудак

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
                              Колеги и аз ще се присъединя в неделя. Един колега с ендуро също ще дойде с нас. Това ще му е първо каляне с мотора

                              А аз тъкмо ще тествам новата лебетка
                              ...и първото прегряване на мотора...
                              как се кара цял ден на първа?
                              Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                              Стефан, 0888851800

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Супер значи за сега сме : аз, PinMaster , hackman , vancho85 , Rady1st и едно ендуро

                                С vancho85 и Rady1st се чакаме 9:30 на ОМВ на околовръстното посока Младост това което се намира малко след като се качиш от бул.България и от там към Кокаляне за срещата в 10 ч. Нали така ? Някой освен vancho85 и Rady1st да чакам ли в 9:30 на ОМВ или направо в Кокаляне?

                                П.п. Някои ще взима ли скара, защото аз лично нямам
                                Life Begins Where The Road Ends.
                                Nissan Patrol Y60 GR RD28T
                                0889 9две 99 55 Иво

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X