Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Ще дойда в 20ч. на Арена.И аз съм с паркетник
    П.П.ВСИЧКИ ЖЕ...ЛАЕЩИ ДА СЕ ЧУСТВАТ ПОКАНЕНИ!

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Щях и аз да дойда, ама Евгени Минчев не ми вдига, а нямам телефона на някой друг паркетник
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Ама почнаха да се събират едни видни софтаджии.......
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Кви сте подстрекатели не е реално направо ако успея и аз ще се присъединя с паркетника с АТтата

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Знам че е късно ама некой да ме вземе имали........... смисъл ще дойда с Импрезата до Младост и там да ме качите ?
            Лудак

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Малко се обърках.....
              Аз също преглеждайки темата в началото, останах с впечатление, че е за споделяне и покана за разходки, за организиране на забавления на хора във форума, да е приятно на всички участващи...., в свободното време. Също и чета с интерес , споделеното постфактум..... и честно казано, колкото ми е инересно, толкова ме и дразни, че не ме е поканил....., не ще се включа...
              Мислех да предложа нова тема например: Покана за еднодневни разходки около София ,в която да може всеки да се включи, дори със лифтнато Б4........ скарата също, да не забравяме...
              Днес е четвъртък, утре и в други ден е събота и неделя.Времето го дават не много хубаво( за плаж няма да е подходящо), но ще етопло. Ако някой има предложение , нека да го предложи....
              Поздрави !
              0889 38 43 67 Милен

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Колеги,

                всъщност с този си постинг:
                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                Някак подло е така пост-фактум да се съобщава: "Пък ние ходихме еди къде си | Снимки"
                Не знам дали го казах: подло е
                Не че щях да дойда, но по принцип
                се опитах да се помайтапя.
                После нещо отговорите тръгнаха в някакви неприятни посоки., аз пък отговорих и ...
                Няма проблем за карането и организирането. Аз, ако наистина имах възможност, щях до сега да съм се включил много пъти в разни разходки. Не искам да съм тежест на никого. Ако дойда на разходка, ще съм със семейството: жената и 7 месечния ми син. А да спират всички и да ме чакат на всеки 30-60 минути, къде за преобуване, къде да пием вода или да се храним, не е оферта.
                Живот и здраве - по-нататък. Че и джипката все още не е потегната.

                П.П. От днес и гумите ми вече не са за разходки.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  Колеги,

                  всъщност с този си постинг:

                  се опитах да се помайтапя.
                  После нещо отговорите тръгнаха в някакви неприятни посоки., аз пък отговорих и ...
                  Няма проблем за карането и организирането. Аз, ако наистина имах възможност, щях до сега да съм се включил много пъти в разни разходки. Не искам да съм тежест на никого. Ако дойда на разходка, ще съм със семейството: жената и 7 месечния ми син. А да спират всички и да ме чакат на всеки 30-60 минути, къде за преобуване, къде да пием вода или да се храним, не е оферта.
                  Живот и здраве - по-нататък. Че и джипката все още не е потегната.

                  П.П. От днес и гумите ми вече не са за разходки.
                  На много хора децата им така отраснаха така че не виждам проблем
                  Лудак

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Прибрах се! Без пораженияБе убаво и лизгаво!

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                      Прибрах се! Без пораженияБе убаво и лизгаво!
                      Снимков матРЯл Нема ли

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                        Прибрах се! Без пораженияБе убаво и лизгаво!
                        И аз се прибрах....със поражения!
                        ...С Ники всичко е ОК,но са имали много проблеми със слизането....хлъзнали са се към дерето....слагали са вериги....но всичко е ОК!
                        ...Много беше заледено....то,че грам гума нямам ясно,ама и терена не ставаше за нищо!...Предлагам като го разтопи тези дни да повторим и да видим....дали гумите Ни са чак толкова зле!
                        Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                          Знам че е късно ама некой да ме вземе имали........... смисъл ще дойда с Импрезата до Младост и там да ме качите ?
                          ....Голем си ЕЛЕН! ...Имаш ми номера,защо не се обади или направо да дойдеш?!....Аз сам карах!
                          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                            Снимков матРЯл Нема ли
                            Може да постъпят подло - да обявят разходката, да карат, да кажат че е било яко, ама да не пуснат снимки
                            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                            0898777327

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                              Може да постъпят подло - да обявят разходката, да карат, да кажат че е било яко, ама да не пуснат снимки
                              ...Тук такива няма....или поне се надявам де! ...Аз направих 2-3снимки ,на които нищо не се вижда,понеже бях сам в джипката и ми дойдоха много операциите! .....После спуках гума и ми избяга желанието за снимане!
                              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                До къде стигнахте и в кое дере се е подхлъзнал Ники?
                                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                                0898777327

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X