Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Люска здрасти, мислех да дойда да те видя какви ги вършиш в Луково днес, но май няма да успея с времето.
    За утре, ако ходя с Витарата, ще ти кача едната задна седалка. Ще се чуеме да ти кажа каква е програмата и по кое време ще тръгваме.
    0889 38 43 67 Милен

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Тигъра Преглед на мнение
      Люска здрасти, мислех да дойда да те видя какви ги вършиш в Луково днес, но май няма да успея с времето.
      За утре, ако ходя с Витарата, ще ти кача едната задна седалка. Ще се чуеме да ти кажа каква е програмата и по кое време ще тръгваме.
      Аз съм в София , че много работа ме е налегнала така че няма да те разхождам излишно до Луково .

      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
      За утре - неделя, 4.12 пудрим с Търтея една разходка в Стара планина.
      Маршрута - от Подгумер покрай кариерата през гората до билото, по билото до връх Гола глава и някъде там скаричка.
      Ще си нагледаме с него имотите, той за някакво дере нещо приказваше, така че и мегдан за заигравка ще има
      Горе-долу 15 км е, около час през гората и по билото. Базовият маршрут е лек, предимно камъни, има на 2-3 места по-стръмни изкачвания и кални локвета, никакви кални блата и половин метрови коловози.
      Нещо от порядъка на 10:30 ми се върти в главата.
      Желаещи?
      Ако успея днес да смогна със смяната на неквите водни помпи и глупости и ако няма място за мен към Сапарева баня ще се разходя нагоре с Вас тъкмо да си видя бетоня дали е стегнал .
      Ванка към обяд щъ ти звънна за крика
      Лудак

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
        За утре - неделя, 4.12 пудрим с Търтея
        Аз отпадам
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
          За утре - неделя, 4.12 пудрим с Търтея една разходка в Стара планина.
          Маршрута - от Подгумер покрай кариерата през гората до билото, по билото до връх Гола глава и някъде там скаричка.
          Ще си нагледаме с него имотите, той за някакво дере нещо приказваше, така че и мегдан за заигравка ще има
          Горе-долу 15 км е, около час през гората и по билото. Базовият маршрут е лек, предимно камъни, има на 2-3 места по-стръмни изкачвания и кални локвета, никакви кални блата и половин метрови коловози.
          Нещо от порядъка на 10:30 ми се върти в главата.
          Желаещи?
          Адашче,утре ще бачкам в района та мисълта ми е ако скаричката е около паметниците ще мина да ви видя за един кюфтак време.Ще ти звънна утре.
          Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Разкошно време и страхотна разходка!
            Маркирал съм маршрута на навигацията и ще го повторя, но по светло.
            За съжаление времето го дават да се разваля от вторник, но да видим....
            Благодарности и успешна седмица на всички!
            0889 38 43 67 Милен

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Тигъра Преглед на мнение
              .....За съжаление времето го дават да се разваля от вторник, но да видим....
              Ееее ми то на развалено време са най-хубавите разходки

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Аз съм ПАС засега......... до одеве лежах под кошника и няма да смогна до утре
                Лудак

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Добре че Илийката (gimax) измисли маршрут по висините на Стара планина и ни организира, та днешния ден не го проспахме, а си направихме чудесна разходка с пикник и се наслаждавахме на хубавото слънчево време и късноесенната цветова палитра. От село Стъргел се качихме на връх Звездец, оттам на връх Мургаш, после слязохме по река Елешница и стигнахме до Кремиковци. По черно минахме към 75 км. Снимах с малката сапунерка, та снимките не са много хубави, но се надявам Илийката да качи по-харни.



















                  www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                  0898777327

                  Коментар


                  • От: Разходки около София



















                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • От: Разходки около София















                      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                      0898777327

                      Коментар


                      • От: Разходки около София























                        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                        0898777327

                        Коментар


                        • От: Разходки около София



















                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Аз при такова тайно изсулване, не снимки нямаше да качвам, една седмица не бих влизал във форума! Не знам дали ви познавам!?

                            П.П. От друга страна съм ви благодарен, че ми разнообразихте деня. Щях да само да карам цял ден- голяма работа! Вместо това чистих, готвих, пазарувах.... РаЗНООБРАЗИЕ С ЕДНА ДУМА
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Ах как ми се идваше ама пусти ангажименти , изкарали сте както винаги супер поздрави.
                              Николай Георгиев 0+
                              тел.0887357722

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Имате ли трак от тая разходка че ми стана много любопитна?
                                Георги Тонев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X