Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
    Всъщност аз се опитах само да намекна нещо.
    ...
    Както вече казах, така или иначе нямаше да дойда.
    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
    Както вече казах, до сега смятах, че тази тема е за организиране на разходки около София. Явно съм се объркал. Извинявам се на всички, които са се засегнали от някоя моя дума.
    Виждам, че вече няма нужда да ти отговарям.
    Благодаря на Чавдар за точното и съществено обяснение.

    Радвам се, че си разбрал кое, какво и как.
    Поздрави.
    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
    0898777327

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
      Както вече казах, до сега смятах, че тази тема е за организиране на разходки около София. ...
      Още на първата страница на темата има снимки от разходки.

      Съвсем отделен въпрос е колко е добре да се правят теми тип "тюрлюгювеч", каквато е тази. Лично на мен такива сборни теми не ми допадат особено, защото с времето стават тегави за четене и, ако човек се опита да намери някаква полезна информация в тях, това трудно ще стане.
      Вярно е обаче и това, че далеч не за всяка разходка си струва да се пуска отделна тема.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Темата си е супер, с кеф гледам кой-къде бил, гледната точка на разходката, даже и да е една и съща, различни хора различни впечатления. Малко я "цапаме" с закачки, ама които си се знаеме не си се връзваме. Дали ще се организира разходка или ще се разказва за такава, все тук се търси - поне според мен. Вярно че сериозни уговорки стават вече по телефони и така нататък, и че всеки е в правото си сам да си определя компанията и приятелския кръг. Това изобщо не подлежи на коментар. Е, с благородна завист и силно чувство за хумор (поне от моя страна) пуснах коментара, ама предполагам никой не е взел на сериозно факта, че повече няма да си играя с него?

        Сега излиза, че най-атрактивните и най-активни участници тук следващия път ще ни оставят на сухо и няма да видим и кадър от техните разходки, само за да не дразнят седящите пред "Властелина на пръстените" зрители. Силно се замислям за "лифт" на Б4-та, за да се включа и аз в истинска ОФ-РОУД раз'отка, и ако има как да стане, ЩЕ СЕ РАЗЧУЕ!

        А до тогава ще наблягаме на супер-софт офф-роуд и хард барбекюристките преживявания!

        Поздрави на всички.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Силно се замислям за "лифт" на Б4-та, за да се включа и аз в истинска ОФ-РОУД раз'отка, и ако има как да стане, ЩЕ СЕ РАЗЧУЕ!
          Ти пък точно,нямаш ядове! Може и да не се заиграваш с "лифтове",ше те влачим! Толкова народ сме извлекли,та една В-4ка ли? Даже ще ми е кеф! Като пръскачка из лозе! На финала,даже няма да има нужда да я миеш!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Круме,недеи така,я гледаи ко'ставаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:SANY0029.JPG
Прегледи:2
Размер:87.8 КБ
ID:5325468
            878511557

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
              ......Силно се замислям за "лифт" на Б4-та, за да се включа и аз в истинска ОФ-РОУД раз'отка, и ако има как да стане, ЩЕ СЕ РАЗЧУЕ!......
              А с Илийката може и дна лебетчица да му бъцнете на четворчЕто, след лифтО разбирасе

              П.П. Алекс Алееекс май от майтап не разбираш, недей ги зима на сериозно бъзиците ни с Liebherr4eto.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                На финала,даже няма да има нужда да я миеш!
                Ми ако е останало нещо от В4-ката,може и да го измие.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Вчера следобяд се обади Гената/edoors/,да тестваме новата придобивка.Трябват и само едни читави гумета,щото сега е с такива за мъгла и е без грешка.И най-важното е,че блокажите бачкат.Приятно гледане.


                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Евгени, аз на твое място вече щях да съм пуснал темата за Роки-то.
                    Пухчо си е екстра, освен гумите гледам, че педала за газта е клеясъл, ама едва ли е нещо сериозно, щото към края на клипа се пооправи...

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                      Евгени, аз на твое място вече щях да съм пуснал темата за Роки-то.
                      Пухчо си е екстра, освен гумите гледам, че педала за газта е клеясъл, ама едва ли е нещо сериозно, щото към края на клипа се пооправи...
                      Ще-ще! Още малко да узрея! Имаше много клеясали неща. Все пак беше напълно девствено извън Хасвалта. Пък и гуменцата бяха станали на интермедия още преди да стигнем до полигона. Катоцяло съм доволен. Умря само там, където си требат гуми. Ще има още тестове...
                      Благодарности на Илийката за съпорта и Хасистенцията!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Както вече казах, до сега смятах, че тази тема е за организиране на разходки около София. Явно съм се объркал. Извинявам се на всички, които са се засегнали от някоя моя дума.
                        Здравей Колега прочетох и по горните ви постове имай търпение още малко поне да се развали времето хубаво .Ще ви поканя лично и персонално лично вас на една от моите разхотки дори и раздавам подараци за справка питай Иликата надявам се че ще участвате .
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                          Здравей Колега прочетох и по горните ви постове имай търпение още малко поне да се развали времето хубаво .Ще ви поканя лично и персонално лично вас на една от моите разхотки дори и раздавам подараци за справка питай Иликата надявам се че ще участвате .
                          Тази разходка ще е интересна.
                          Николай Георгиев 0+
                          тел.0887357722

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Шегувайте се вие с мен колкото си искате, незнам за Б4-та, но вече имам проект за Е31-цата, ако никой не я спаси:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:e30baja.jpg
Прегледи:1
Размер:61.2 КБ
ID:5325662
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                              раздавам подараци за справка питай Иликата надявам се че ще участвате .
                              А подаръците са много благи,повярвайте .

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Ще-ще! Още малко да узрея! Имаше много клеясали неща. Все пак беше напълно девствено извън Хасвалта. Пък и гуменцата бяха станали на интермедия още преди да стигнем до полигона. Катоцяло съм доволен. Умря само там, където си требат гуми. Ще има още тестове...
                                Благодарности на Илийката за съпорта и Хасистенцията!
                                Да те зема с мен тогаа некой път?
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X