Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Много добре, хубава разходка, като гледам, и аз можеше да се включа. Следващия път
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
      Много добре, хубава разходка, като гледам, и аз можеше да се включа. Следващия път
      Ми то по маршрута имаше една червена Б 4!

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
        Ми то по маршрута имаше една червена Б 4!
        Не съм била аз, моя ДУШЕГУБ е сив
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Много добре, хубава разходка, като гледам, и аз можеше да се включа. Следващия път
          Абе........ние към вас бяхме тръгнали, ама се оказа, че от кокалски манастир надолу само пеша може да се мине и се отказахме

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Ето и няколко от моите снимки!
            Прикачени файлове
            Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
            0884837709
            0878383528

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
              Абе........ние към вас бяхме тръгнали, ама се оказа, че от кокалски манастир надолу само пеша може да се мине и се отказахме
              Мдааа - там научих, че черната линия на гпс-то било пътека. Изчаках обаче хубаво да се сгъстят дърветата
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Раз'одка някаква?? Никаква??? Цър-пър?
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                  Раз'одка някаква?? Никаква??? Цър-пър?
                  Ъъъъъ кога т`ва, ииии `де?

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                    Ъъъъъ кога т`ва, ииии `де?
                    А нИ'нам, питам
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      ....много ми се ходеше на някаква разходка около София днес, с поне още една или повече джипки и с надежда очаквах някой нещо да предложи и да се включа....
                      Задавал съм си много често въпроса дали не може да се обиколи Витоша.Питал съм много хора-планинари как е пътя между Чуйпетлово и Ярлово и дали е проходимо с джипка, но не съм получавал ясен отговор. Накрая си запалих джипката и тръгнах по люлинската магистрала, оттам свих към село Боснек и Чуйпетлово, където свърши асфалта и тръгнах да пробвам дали ще мога да изляза към Ярлово, като идеята беше да се върна през Железница и Бистрица в София. Времето беше хубаво и винаги можех да се върна обратно. Лека полека през гората се изкачих до билото ,а оттам вече видях покривите на къщите на Ярлово. Пътя не беше лош, но на места водата го беше изровила и беше труднопроходим. На няколко места дори минах през рекички с остри камъни, но Витарата се държа на място и не ми създаде проблеми. Като разстояние черният път беше около 10 км., не много стръмен. Приятно е за каране, но ми беше малко скучно. Надявам се за бъдеще да имам и компания...
                      Приятелите ми нямат джипове, опитвал съм се много пъти да ги зарибя по темата офроуд, но засега не се получава, те предпочитат разходките пеш в планината.
                      Още съм нов във форума,не съм карал много офроуд(излизал съм 2-3 пъти да карам по черни пътища), не познавам маршрутите и за момента се притеснявам да предложа разходка.
                      Знам обаче няколко места,които са близо около София, където може да се направи скаричка ,има и вода и ако искате за другата събота или неделя предлагам да се замислим. Едното е в Стара Планина: излиза се от село Войнеговци по черен път и след около 5-6км. има направена чешмичка и дървени маси. Другото, което се сещам е на Витоша, може да се стигне и с кола.
                      Ако има някой, на когото му е скучно, както и на мен, нека пише. Поздрави!
                      0889 38 43 67 Милен

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Привет колега, на мен също ми се излизаше днес, но за съжаление предната вечер беше тежичка и нямаше как да карам днес. Аз също не знам много маршрути, въпреки че съм излизал на някоя и друга разходка. За другата седмица се надявам да се посъберем и да покараме, а и да похапнем пържолки де

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                          Привет колега, на мен също ми се излизаше днес, но за съжаление предната вечер беше тежичка и нямаше как да карам днес. Аз също не знам много маршрути, въпреки че съм излизал на някоя и друга разходка. За другата седмица се надявам да се посъберем и да покараме, а и да похапнем пържолки де
                          Кокалските полянки, вече и ДжиПиЕс не трябва, традиции, какво да правиш.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            За сега синоптика предвижда хубаво време за събота, така че давайте да спретнем една разходка за тогава?
                            Honda Africa Twin RD07 '95

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Или можеби първо да уточним от къде ще тръгнем и във колко ?
                              За мен посоката е без значение.
                              0889 38 43 67 Милен

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от kiketo Преглед на мнение
                                За сега синоптика предвижда хубаво време за събота, така че давайте да спретнем една разходка за тогава?
                                Първоначално публикуван от Тигъра Преглед на мнение
                                Или можеби първо да уточним от къде ще тръгнем и във колко ?
                                За мен посоката е без значение.


                                Абе юнаци,седмицата още не е почнала,а вие правите сметки за уикенда.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X