Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Сливен

    Искаш да се отървеш с 4-5 снимчици, а цял Сливен и половин Ямбол сега теб чакат
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • От: Разходка край Сливен

      Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
      Искаш да се отървеш с 4-5 снимчици, а цял Сливен и половин Ямбол сега теб чакат
      Ммм да-така е.

      Коментар


      • От: Разходка край Сливен

        На море съм и чак сега се добрах до компютър.Ще пробвам дали ще мога да ги кача оттук.
        Люляците 2 008.mpg
        Люляците 2 014.mpg
        Люляците 2 010.mpg
        Люляците 2 015.mpg
        Люляците 2 016.mpg
        Люляците 2 023.mpg
        Люляците 2 017.mpg
        Люляците 2 018.mpg
        Люляците 2 019.mpg
        Люляците 2 021.mpg
        Люляците 2 023.mpg
        Люляците 2 022.mpg
        Люляците 2 024.mpg
        Люляците 2 025.mpg
        Люляците 2 026.mpg
        Последно редактирано от antiroad; 07-07-10, 20:11.
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • От: Разходка край Сливен

          Ами който си е насмогнал така е, уйкенд в балкана а през седмицата на море.Браво Тони добре си го замислил, поздрави на всички
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • От: Разходка край Сливен

            Тони за неделя да организираме едно преходче,има доста кандидати.
            ТЛК-120 Николай Колев
            0898521295

            Коментар


            • От: Разходка край Сливен

              Тони как беше почивката ? ако изобщо е свършила. Иван предлага як преход за неделя
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: Разходка край Сливен

                Почивката свърши ,тази вечер се прибрах.Ще се опитам да се организирам за неделя!
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Разходка край Сливен

                  Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                  Почивката свърши ,тази вечер се прибрах.Ще се опитам да се организирам за неделя!
                  Тони не си ли мераклия за Пирдоп ?
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Разходка край Сливен

                    Една лека разходка за гъби се превърна в хард офф роуд трасе. Първо то препятствие е това, второто беше доста тежко/яко засядане в сред реката и опит за обръщане на джипката по таван/, но слава богу неуспешен, разминахме се с къпане и няколко криви ламарини.
                    http://www.boozho.com/view.php?v=0b2f728b
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • От: Разходка край Сливен

                      Какво стана с тази разходка,ще има ли такава и кои са заявили участие?
                      Ники ,прочетох за Баха Пирдоп,звучи доста интересно,а и щом Иван Попов е от организацията сигурно ще стане шоу!
                      Обаче по принцип съботата ми е заета, а и Пирдоп е далечко...откровено казано
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • От: Разходка край Сливен

                        Завърши поредната/поне за мен и Ники другите може още и да карат/разходка на групата от Ямбол,Сливен и приятели!Според мен се получи страхотна раэходка ,макар да не съм любител на такива.Не мога да си кривя душата беше страхотно преживяване.Благодарности на всички участниции най вече на нашия водач Иван с черокито.Превзехме скалата, е някой с чужда помощно вече живота ни има смисъл/Шегувам се/.Ми чакаме фотото дано сме излезли хубави
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Разходка край Сливен

                          Другият път ще взема да дойда,поне малко снимки да направя.....

                          Коментар


                          • От: Разходка край Сливен

                            Дааа,разходката продължи на онези насипи/никаква писта не видяхме/,докато не изкъртихме всички коли.
                            Иначе прехода ,който минахме беше по посока Петолъчката -Мараш ,отбихме по черното преди отбивката за Седларево и оттам през Гребенец излязохме край село Глушник.25 км за цял ден.
                            За тези ,които мислят да се присъединят ,имайте предвид ,че разходките взеха да имат хард оттенък
                            Равносметката е-аз със счупено каре,Дидо с Тойотата-спукана гума,Иван с Черокито -скъсан кардан,Паджерото загуби предното-вероятно раздатка,Ферозата - с лек челен удар, не знам дали не пропускам някой!!!
                            За подгряване ще ви пусна няколко "умрели" снимки,снимани с телефона,за съжаление ,и видеото ще е от него.Имайте предвид,че след като скъса кардана ,Иван отиде и докара другия си джип Чероки/с мотор 4,2 и гуми за мъгла/и след неколкокротни опити успя да изкачи заветния екстрем
                            П.С.Искам да изкажа специални благодарности на колегите от Ахелой с Паджерото,които ме дърпаха най-много,а и на всички останали ,които помагаха ,за да изкарам по-голямата част от разходката само на заден мост!!!
                            Прикачени файлове
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Разходка край Сливен

                              Антоне вий направо сте им е..али мамата на машините бе.Поздравления.Дано и аз някой ден се сдобия с втори автомобил-/за всекидневна употреба/,та да мога да троша Нивата на воля.

                              Коментар


                              • От: Разходка край Сливен

                                Хора вие вече не сте за тази тема.Местете Сливенските разходки в харда.За мен разходката не е свързана само с целта да пробвам колко ще ми издържи джипката, а има опознавателно-развлекателен характер.
                                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X