Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Сливен

    Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
    Другият път ще взема да дойда,поне малко снимки да направя.....
    Аиде бе Димчо ти си човека
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • От: Разходка край Сливен

      Тони разходката си беше супер, на теб явно ти се видя малко трудно ама само на задно няма как
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • От: Разходка край Сливен

        И аз по стечение на обстоятелствата направих разходка с още три джипки от която един паркетник с гуми за "Мъгла", но изненадващо добре се справи.
        В събота на обед тръгнах за риба, а се озовах на съседен връх на вр. Чумерна, вр. Равна 1480м.
        Набрахме боровинки, гъби и билки, Валандар си спретнах ме, абе беше весело. Пътя е 30км./само балкан/ в двете посоки и на места съм карал на първа бавна
        Прикачени файлове
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • От: Разходка край Сливен

          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
          И аз по стечение на обстоятелствата направих разходка с още три джипки от която един паркетник с гуми за "Мъгла", но изненадващо добре се справи.
          В събота на обед тръгнах за риба, а се озовах на съседен връх на вр. Чумерна, вр. Равна 1480м.
          Набрахме боровинки, гъби и билки, Валандар си спретнах ме, абе беше весело. Пътя е 30км./само балкан/ в двете посоки и на места съм карал на първа бавна
          Дочев ,приятелю другия път съм с вас .Какви вкосутийки приготвяте мммм
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • От: Разходка край Сливен

            Следващият път е ред на Сузукитата, да им покажем за какво става дума
            ТЛК-120 Николай Колев
            0898521295

            Коментар


            • От: Разходка край Сливен

              Пропуснах да пусна снимките от неделя тук , ще го сторя по късно.
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: Разходка край Сливен

                Тони а на Пацо ще му търсим ли по специален номер за паркетника
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Разходка край Сливен

                  Не мога да включа за какъв номер имаш предвид,подскажи ми!
                  Плануваната разходка беше от Конактарлъ/дали го изписвам правилно/ да излезем по черно на с .Ичера.Събрахме се 6 джипки,1 атв и 4 мотора.Покарахме известно време и единият от моторите спука гума,нямаше резерва и се наложи да ходят до селото,през това време ние опънахме софрата.Наложи се да ги чакаме поне 3 часа ,защото бараката на Иван пак се счупила по пътя и взел резервния джип!След като се върнаха Иван и Пламен тръгнаха по пътя за паркетниците ,а аз и Ники тръгнахме с мотористите по по-хард участъка/решихме да отложим Ичера,че стана късно/.Наложи се да разпъваме 2-3 лебедки,даже Никито събори едно дърво,добре ,че не падна в/у Самурасляка.След като стигнахме до Седларево се събрахме отново и тръгнахме по черно.Междувременно доказахме на моторджиите,че джипките са не по-малко проходими,ако някой има видео -да пусне!
                  Пътят ,по който минахме на места беше доста сериозен траял,но безпроблемно стигнахме до мотопистата край Блатец.Новата Витара в групата се представи много добре,макар и без тунинг засега,Пламене честито!
                  Когато стигнахме пистата ,естествено се започнаха приказки,че моторите не могот да изкачат баира на Иван и отидохме там.Иван направи едно показно и всички мотористи зяпнаха в учудване
                  Никой не посмя даже да се пробва,моят астматик нямаше никакви шансове/може би с ниски гуми ...да/,на Ники Самурая също,новата Витара още няма опит ,а риска от каваци надолу много сериозен.
                  Длъжен съм да подчертая,че Черокито на Иван е с 4 литров мотор,основна заслуга за успех,освен това няма все още тунингово окачване/Яворе,докога ще чака човека/ и е сравнително ниска дълга база,по-трудна за преобръщане.
                  Не на последно място поставям липсата на мозъчни гънки под черепната му кутия
                  Така или иначе,Иване тук си номер 1,аплодисменти!!!!Това е твоят екстрем!
                  http://www.youtube.com/watch?v=WFvYldlbVpA
                  Около Седларево 086
                  Около Седларево 088
                  Прикачени файлове
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • От: Разходка край Сливен

                    Айде ся.....гумите ти големи....мотора ти малък.....

                    Коментар


                    • От: Разходка край Сливен

                      Говоря за регистрационни табели Тони. Да иберем на Пацо нещо лесно запомнещо, но той днес трябва да го е регистрирал
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • От: Разходка край Сливен

                        Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
                        Айде ся.....гумите ти големи....мотора ти малък.....
                        И дупце трябва, и дупце!
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: Разходка край Сливен

                          Поздрави за разходките, надявам се някои ден да покараме заедно.
                          Николай Георгиев 0+
                          тел.0887357722

                          Коментар


                          • От: Разходка край Сливен

                            Ние караме почти всяка седмица,всички са добре дошли!
                            Иначе ,ако идваш на Сузуки събора-ние сме там и можем да се видим и покараме.
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Разходка край Сливен

                              Откачалки!Много сте готини!Разбира се става дума и за ямболската група!Два пъти бях с Вас и много съм доволен!Но не мога да си го позволявам често,почти 200км. в двете посоки до Петолъчката!Но това не пречи да ви се кефя на разходките!Поздрави!
                              Последно редактирано от горския; 27-07-10, 17:17.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X