Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки край Сливен

    От Бургас още 2-3 джипа .

    Коментар


    • От: Разходки край Сливен

      Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
      Ейййй,това чувство за хумор...-ми на който навигатора му е от мъжки пол какво ще прави бе бати Антоне-да няма да обръщаме р..бата?!

      Много ще разбереш в тъмното
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Разходки край Сливен

        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
        Много ще разбереш в тъмното
        Тъй,тъй....-то сега всичко е на мода.

        Коментар


        • От: Разходки край Сливен

          Аз на 90% събота вечер и неделя .
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • От: Разходки край Сливен

            Аз за съжаление няма да мога да присъствам... Точно тоава ми се струпват куп задачи. Пожелавам ви да си прекарате добре и безаварийно. Надявам се на следващата разходка да съм на линия.
            Янко, още не съм се отказал да водя жената на Чумерна. Само въпрос на време е...
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • От: Разходки край Сливен

              Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
              Аз за съжаление няма да мога да присъствам... Точно тоава ми се струпват куп задачи. Пожелавам ви да си прекарате добре и безаварийно. Надявам се на следващата разходка да съм на линия.
              Янко, още не съм се отказал да водя жената на Чумерна. Само въпрос на време е...
              Няма проблеми Дамянски-живот и здраве ще осъществим заплануваното.

              Коментар


              • От: Разходки край Сливен

                Тонка, в часа да сме на Гавраилово? Тези които ще се качат направо горе, в коя част на поляната да правят лагер?
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Разходки край Сливен

                  Доколкото разбрах вчера от разговора ни с Антон уговорката е за 10ч. в Гавраилово.
                  Аз най-вероятно ще се включа направо на Лагера,тъй като до обед ще работя.
                  Ако успея да се откъсна ще се дойда от самото начало!

                  Коментар


                  • От: Разходки край Сливен

                    Уговорката остава за 10 часа ,събота,в Гавраилово на центъра на магазина .
                    Емо предложи да направим бивака на поляната до изворите на Камчия,които са съвсем наблизо до Агликина поляна.
                    Там има чешма в близост и сигурно ще е по-удобно за бивакуване .
                    Пишете какво мислите по въпроса !
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Разходки край Сливен

                      Предвид наличието на вода и аз смятам,че ще е по-добре.
                      Оттам направо сутрината може да се продължи посока Раково!

                      Коментар


                      • От: Разходки край Сливен

                        Да ,в неделя ще се кара посока Раково .
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: Разходки край Сливен

                          А и едно от най-добрите места за охлаждане на бирата в Сливенския Балкан е именно чешмата на "Изворите на р.Камчия",както и на "Драгиева чешма"!
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от Янко Желязков; 09-07-14, 23:42.

                          Коментар


                          • От: Разходки край Сливен

                            Последно там ще правим бивака .
                            С тези ,които идват директно горе ще се чуваме по телефоните .Ако няма покритие ,пишете съобщения ,те пробиват .
                            Носете си станциите,че е по -весело с тях !
                            Носете си и бански,че в неделя може да спрем по пътя да се изкъпем в реката

                            Като гледам засега се очертават поне 10-тина коли,както писах по-рано разходката е с жени и деца/който има /
                            Ще се заформи дълга маса
                            Последно редактирано от antiroad; 10-07-14, 06:54.
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Разходки край Сливен

                              Ееееииии ще изтърва купона пак .Много ми се идва на разходката зиммата имах честа да присъствам беше си доста весело
                              Обзалагам се че иседа ще се получи една перфектна рзходка особено като ще има и къпане в реката
                              Приятни изкарване и чакаме снимки
                              Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

                              www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

                              Коментар


                              • От: Разходки край Сливен

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                Последно там ще правим бивака .
                                С тези ,които идват директно горе ще се чуваме по телефоните .Ако няма покритие ,пишете съобщения ,те пробиват .
                                Носете си станциите,че е по -весело с тях !
                                Носете си и бански,че в неделя може да спрем по пътя да се изкъпем в реката

                                Като гледам засега се очертават поне 10-тина коли,както писах по-рано разходката е с жени и деца/който има /
                                Ще се заформи дълга маса

                                На кой канал ? Че ,като наближим да комуникираме с тях ,ако няма обхват тела
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X