Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки край Сливен

    Здравейте !
    Отдавна ми се върти една разходка с преспиване /напиване на Агликина поляна .Мястото е широко за палатки ,имаше и чешма там,който иска да не кара може да дойде и с лека кола за вечерта/може и с каравана /.

    Примерно тръгваме съботата преди обяд от Гавраилово и си караме по черно до Перките,Жълт бряг,Бяла Паланка и Агликина Поляна,знаете го .Пътя не е труден ,става и за не много подготвени джипки ,но не и много лъскави .Като пристигнем ,разпъваме шатрите и я мятаме .
    Неделята като се наспим ,ще направим пак една разходка /не съм измислил още накъде/ и се прибираме .

    Като гледам календара за юни е доста запълнен със състезания ,затова нека го направим 12-13 юли .
    Ако имате предложения за маршрут за неделя или за други дати -казвайте !
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • От: Разходки край Сливен

      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
      Здравейте !
      Отдавна ми се върти една разходка с преспиване /напиване на Агликина поляна .Мястото е широко за палатки ,имаше и чешма там,който иска да не кара може да дойде и с лека кола за вечерта/може и с каравана /.

      Примерно тръгваме съботата преди обяд от Гавраилово и си караме по черно до Перките,Жълт бряг,Бяла Паланка и Агликина Поляна,знаете го .Пътя не е труден ,става и за не много подготвени джипки ,но не и много лъскави .Като пристигнем ,разпъваме шатрите и я мятаме .
      Неделята като се наспим ,ще направим пак една разходка /не съм измислил още накъде/ и се прибираме .

      Като гледам календара за юни е доста запълнен със състезания ,затова нека го направим 12-13 юли .
      Ако имате предложения за маршрут за неделя или за други дати -казвайте !
      А за тези дето нямат палатки?
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • От: Разходки край Сливен

        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        А за тези дето нямат палатки?
        В хотел Звездоброй...
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • От: Разходки край Сливен

          Долу на пътя имаше заслон,отвън изглежда добре можем да проверим какви са условията .

          Дочев ,ти няма ли да се включиш?
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • От: Разходки край Сливен

            Вие определете дата пък желаещи ще се намерят.

            Коментар


            • От: Разходки край Сливен

              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
              В хотел Звездоброй...

              И ресторант гладен стой , менюто е пекан въздух на скара и две филийки без хляб
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • От: Разходки край Сливен

                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                Долу на пътя имаше заслон,отвън изглежда добре можем да проверим какви са условията .

                Дочев ,ти няма ли да се включиш?
                Ако се възстановя до тогава!
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • От: Разходки край Сливен

                  Тъй !

                  Лясковец мина,12 и 13 са другата седмица,я дайте да се преброим кой ще идва на разходката ?
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • От: Разходки край Сливен

                    Аз съм на линия.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: Разходки край Сливен

                      Аз също.

                      Коментар


                      • От: Разходки край Сливен

                        Eмо и той ще идва,даже предложи маршрут за неделята в посока Изворите на Камчия .
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: Разходки край Сливен

                          Тонка, ако ще е много хард разходката пишете в темата. Да знаем с какви коли да идваме.
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Разходки край Сливен

                            Не ,няма да е хард ,стига да не е много кално,даже Емо ще идва с Патрола , не с Витарата .
                            И аз бих дошъл с ХЛ-а ,ама още ми се свиди .
                            Половината от пътя за първия ден е този,който минавахме от Чумерна /за тези ,които идваха /.Има тук -там храсталаци,тук-там калища,но са си горски пътища.Същото важи и за втория ден .
                            Както и писах,ако има желаещи само за банкетната част,могат да дойдат по асвалт.

                            Принципът е познатият -кой каквото носи ще яде,кой каквото води ....ще пие
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Разходки край Сливен

                              И аз се записвам,стига да не се случат дъждовни дни,че съм с шосейки.
                              Тук-там може да поопирам,ама ще помагате по мъничко надявам се!

                              Коментар


                              • От: Разходки край Сливен

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                Не ,няма да е хард ,стига да не е много кално,даже Емо ще идва с Патрола , не с Витарата .
                                И аз бих дошъл с ХЛ-а ,ама още ми се свиди .
                                Половината от пътя за първия ден е този,който минавахме от Чумерна /за тези ,които идваха /.Има тук -там храсталаци,тук-там калища,но са си горски пътища.Същото важи и за втория ден .
                                Както и писах,ако има желаещи само за банкетната част,могат да дойдат по асвалт.

                                Принципът е познатият -кой каквото носи ще яде,кой каквото води ....ще пие
                                Ейййй,това чувство за хумор...-ми на който навигатора му е от мъжки пол какво ще прави бе бати Антоне-да няма да обръщаме р..бата?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X