Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки край Сливен

    Няколко клипчета от разходката:















    Коментар


    • От: Разходки край Сливен

      Добра разходка се получи.Следващата седмица е на ред прехода Твърдица-х.Буковец-заслон Караиваново хорище-Прохода на Републиката-/Хаинбоаз/ и обратно.Янко на линия съм-когато решите да тръгвате с вас съм.

      Коментар


      • От: Разходки край Сливен

        Първоначално публикуван от Ivanka Dimova Преглед на мнение
        Добра разходка се получи.Следващата седмица е на ред прехода Твърдица-х.Буковец-заслон Караиваново хорище-Прохода на Републиката-/Хаинбоаз/ и обратно.Янко на линия съм-когато решите да тръгвате с вас съм.
        Ванче,ако не идната в краен случай по-следващата седмица задължително ще направим въпросния преход,така че спокойно-в екипа си.

        Коментар


        • От: Разходки край Сливен

          Снощи прекарахме цяла вечер в Сливенския Балкан.Наложи се и вървене пеш около 4-5км. до най-близкия асфалтов път,тъй като бялата Нива пропадна в коловоз от триосен камион.Има доста фото.Очакваме Найден да документира разходката с поне част от снимките.

          Коментар


          • От: Разходки край Сливен

            Ето и малко снимки от една прекрасна лятна нощ:































            Коментар


            • От: Разходки край Сливен

              Днес проучихме една отсечка от маршрута "Ком - Емине" и по-точно участъка от х.Буковец до Прохода на Републиката. Отсечката е с дължина от около 25-30 км, половината от които са на места изключително тежки дори и през месец юли.

















































              Последно редактирано от Kara Kolio; 26-07-11, 18:11.

              Коментар


              • От: Разходки край Сливен

                Колеги,заповядайте в четвъртък в 19 ч на Сити за анализ на състезанието!
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Разходки край Сливен

                  Страхотно сте си изкарали. Браво
                  Samurai Gemax

                  Коментар


                  • От: Разходки край Сливен

                    Янко,някакви идеи за нов преход имате ли и ако да евентуално кога?

                    Коментар


                    • От: Разходки край Сливен

                      Първоначално публикуван от Ivanka Dimova Преглед на мнение
                      Янко,някакви идеи за нов преход имате ли и ако да евентуално кога?
                      Ванче,идея имам.Само да падне малко дъждец,че и горе в Балкана взе да съхне.Днес говорих с момче,което изнася дърва с камион.Насочи ме към чудесен поне по неговите думи път.Склонен съм да му повярвам,защото той кара КАМАЗ 6Х6 и ми каза,че е закъсвал на него път.Досега само УРАЛ бил минавал оттам.Та да видим какво ще излезе от цялата работа.....

                      Коментар


                      • От: Разходки край Сливен

                        Янко, нали видя че пътя е забранен за влизане на външни МПС-та, защо въобще продължаваш да обмисляш варианти да се връщаш на този маршрут. Явно искаш да си изпросиш някои акт... Ясно е, че с всяка изминала година свободният достъп на джипките в гората се ограничава все повече от страна на държавата и си е съвсем в реда на нещата, след като в цяла Европа е така и там гората не е място за офроуд мершрути.

                        Коментар


                        • От: Разходки край Сливен

                          Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                          Янко, нали видя че пътя е забранен за влизане на външни МПС-та, защо въобще продължаваш да обмисляш варианти да се връщаш на този маршрут. Явно искаш да си изпросиш някои акт... Ясно е, че с всяка изминала година свободният достъп на джипките в гората се ограничава все повече от страна на държавата и си е съвсем в реда на нещата, след като в цяла Европа е така и там гората не е място за офроуд мершрути.
                          Найдене,въобще не става въпрос за този път на който ходихме.
                          Говоря за съвсем друго място,за което поне до момента няма забрана.

                          Коментар


                          • От: Разходки край Сливен

                            И все пак въпроса с влизането на джипове в гората остава актуален...

                            Коментар


                            • От: Разходки край Сливен

                              Преди малко говорих с Антон,има предложение за софт разходка с барбекю за неделя да изпием бирата която остана от състезанието.Ако има други предложения пишете.
                              Бончо Бонев
                              0887530661
                              0878184630

                              Коментар


                              • От: Разходки край Сливен

                                Място и час на срещата?
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X