Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки край Сливен

    Медал заслужават!

    Коментар


    • От: Разходки край Сливен

      Макар с леко закъснение пускам и част от снимките от разходката из Елено-Твърдишкия Балкан.Беше наистина много красиво и приятно......много народ се пробва да стигне до хижата,но малцина успяха в борбата с тежкия и мокър сняг.Направи ми сериозно впечатление,че масово хората карат с неподходящи за сезона гуми и това си каза думата в последния стръмен етап от изкачването.За щастие ние успяхме да стигнем до горе,макар и в 2.30ч. посред нощ.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Ivanka Dimova; 11-03-11, 01:15.

      Коментар


      • От: Разходки край Сливен

        Колеги, имам едно предложение.
        Участниците в този форум, които са от Сливен и региона да си организираме вечерни среши. Ако не всяка седмица, то поне на две седмици веднъж да се срещаме в някое заведение и да обменяме информация.
        Считам, че тези срещи ще ни са от полза!
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • От: Разходки край Сливен

          Дочев мисля че си много прав правете срещи и спрете да ползвате форума като скайп.

          Коментар


          • От: Разходки край Сливен

            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
            Дочев мисля че си много прав правете срещи и спрете да ползвате форума като скайп.
            Тъй като съм от региона ще взема отношение по въпроса.Прав си че не трябва да се ползва форума като скайп но, това са теми за нашите разходки и там обсъждаме какво как се е случило защото нямаме възможност да се виждаме постоянно.Пък като не сме ти интересни не ни чети.Извинявам се ако с нещо сме те обидили.
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • От: Разходки край Сливен

              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
              Тъй като съм от региона ще взема отношение по въпроса.Прав си че не трябва да се ползва форума като скайп но, това са теми за нашите разходки и там обсъждаме какво как се е случило защото нямаме възможност да се виждаме постоянно.Пък като не сме ти интересни не ни чети.Извинявам се ако с нещо сме те обидили.
              Изобщо не съм обиден много ми харесва твашите разходки. Но
              Ко праиш ма. Добре съм.Нещо не се връзва.
              Сори ако съм те обидил.
              И още нещо и аз имам нещо общо със регина. с Зимница.

              Коментар


              • От: Разходки край Сливен

                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                Изобщо не съм обиден много ми харесва твашите разходки. Но
                Ко праиш ма. Добре съм.Нещо не се връзва.
                Сори ако съм те обидил.
                И още нещо и аз имам нещо общо със регина. с Зимница.
                Казвай какво общо имаш със региона Зимница. Че нали знаеш, едно село е от два джинса, едните от мъжката а другите от женската страна.... Да не излезем рода. ИИИ ето ти спамммм...че!!!
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Разходки край Сливен

                  Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                  Колеги, имам едно предложение.
                  Участниците в този форум, които са от Сливен и региона да си организираме вечерни среши. Ако не всяка седмица, то поне на две седмици веднъж да се срещаме в някое заведение и да обменяме информация.
                  Считам, че тези срещи ще ни са от полза!
                  Ами да го направим на Ичера с нощувка, на другия ден лека разходчица и тн.. и тн..
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Разходки край Сливен

                    Аз съм съгласен и за двете!
                    Я кажете кой ще ходи на Трявна?Иван се е записал за участник,аз съм под въпрос,но ще бъда най-малко зрител.
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Разходки край Сливен

                      В събота към 6.30 тръгвам.
                      Не съм решил къде ще гледам. Има посочени координати и мисля да се спра на някой. В бойната готовност ще сложа Б.К. и доволно количество къшаи, вино, ракия и бира. Събота вечер съм си запазил стаи в "Тигара" в Трявна. Вечерта ако не се организира някоя масовка ще съм в хотелчето на Б.К.
                      Неделя- малко траял, Етъра, Соколския манастир, Шипка, Казанлък и дома.
                      Това съм решил, а какво ще стане - Бог знае.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • От: Разходки край Сливен

                        Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                        Ами да го направим на Ичера с нощувка, на другия ден лека разходчица и тн.. и тн..
                        За Ичера съм с две ръце за.
                        Но за събиранията имах друго в предвид.
                        Предлагам сбирките да са вечер и в ден през седмицата за да се уговаряме за уикенда и не само за това.
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • От: Разходки край Сливен

                          Предлагам събирането да става в"Сити"бар и грил в квартал"Сини камъни".Намира се на ъгала на бившия бул.Чавдар и Ичеренско шусе в четвъртък вечер.
                          Последно редактирано от batboiko; 19-03-11, 14:22.
                          Бончо Бонев
                          0887530661
                          0878184630

                          Коментар


                          • От: Разходки край Сливен

                            Аз съм съгласен!
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Разходки край Сливен

                              Значи уточнено-четвъртък вечер на "Сити" -то,който е желаещ,да заповяда примерно в 18,30 ч. да се видим и поприказваме.Тъкмо ще разгледаме подобренията по състезателната Витара на Емил и Бончо!
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Разходки край Сливен

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                Значи уточнено-четвъртък вечер на "Сити" -то,който е желаещ,да заповяда примерно в 18,30 ч. да се видим и поприказваме.Тъкмо ще разгледаме подобренията по състезателната Витара на Емил и Бончо!
                                Късно го видях, но за следващата среща... Пишете подробности за сбирката, може и фото. А ако е имало и препирня може и клипче.
                                ТЛК-120 Николай Колев
                                0898521295

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X