Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Сливен

    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
    Това едно на ръка,нали се сещате за един едричък човек,дето накрая ще ни напляска
    Другия път сме по друг маршрут!
    И дано да е по хард,че да мога и аз да се включа

    Коментар


    • От: Разходка край Сливен

      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
      Антон е човекът с клипчетатано, да идва Димо и да се заема със снимките.Айде Димски не се ослушвай като дива свиня в царевица.
      Да бе,ща снимат.....пък ти да дремеш на седалката....хемороиди завъди...

      Коментар


      • От: Разходка край Сливен

        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
        Гумите ми са на 60-70 % и си има живот в тях,само ,че има места ,за които са добри ,за други не.Това беше от последните,не ми се коментират сега местата ,където ще се представят добре.
        За състезания наистина не са удачни,колебая се дали да не ги износя още и да им направя регенерат ила да ги продам и си взема каймани
        Между другото трябва да отбележа ,че Самурая на Ники е станал супер траялна машина/конфигурацията бавна раздатка с каймани/ и се представя много добре!
        Благодаря Тони! Идеята си е на Миро,аз съм копие.До някъде идеята беше и твоя, да не се сменя двигателя, а раздатката. Въпреки всичко се получи. Сега си мисля за 33". Ще го пробвам и с такива после и дифовете и тн... И пак отново, яйцето или кокошката.
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • От: Разходка край Сливен

          Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
          И дано да е по хард,че да мога и аз да се включа
          Тогава аз ще снимам. Директно в хард разходките ще ви стрелна.
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • От: Разходка край Сливен

            Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
            Благодаря Тони! Идеята си е на Миро,аз съм копие.До някъде идеята беше и твоя, да не се сменя двигателя, а раздатката. Въпреки всичко се получи. Сега си мисля за 33". Ще го пробвам и с такива после и дифовете и тн... И пак отново, яйцето или кокошката.
            Наистина на големия коловоз , с по- големи сигурно няма да опираш,ама то нали знаеш...в океана винаги има по-голяма риба
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • От: Разходка край Сливен

              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
              Наистина на големия коловоз , с по- големи сигурно няма да опираш,ама то нали знаеш...в океана винаги има по-голяма риба
              Коловозите по този маршрут наистина на места са внушителни,даже ако човек влезе по-смело в дълбоките вади има и реална опастност от полягване на врати.Този път ще е проходим още малко време.....,падне ли снегът даже и на спускане е доста трудно и опасно минаването,а за изкачване дума и лаф да не става,освен ако нямаш корава лебедка.И пак зависи колко ще е снегът.....,съвсем не е лек терена-в интерес на истината.

              Коментар


              • От: Разходка край Сливен

                Имам идея за нов маршрут.
                Бончо Бонев
                0887530661
                0878184630

                Коментар


                • От: Разходка край Сливен

                  само сподели кога и накъде и да потегляме

                  Коментар


                  • От: Разходка край Сливен

                    Е, за тази седмица е ясно-всички сме в Бургас,кой като зрител,кой като участник!
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Разходка край Сливен

                      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                      Е, за тази седмица е ясно-всички сме в Бургас,кой като зрител,кой като участник!
                      Кога мислите да пътувате за Бургас?
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • От: Разходка край Сливен

                        Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                        Кога мислите да пътувате за Бургас?
                        Привет,аз и Димо мислим в неделя сутринта.Ако може да пътуваме заедно че,не знаем мястото.
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Разходка край Сливен

                          Още не сме решили,но доколкото разбрах в събота може да се опознава маршрута!
                          Не знам дали ще имаме възможност,ако не -неделя сутринта!
                          Вие през Средец ли пак ще минавате?
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Разходка край Сливен

                            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                            Още не сме решили,но доколкото разбрах в събота може да се опознава маршрута!
                            Не знам дали ще имаме възможност,ако не -неделя сутринта!
                            Вие през Средец ли пак ще минавате?
                            Аз ще тръгвам в неделя сутрин и ще минавам през Средец, там ми е най удобно. Ще се наложи да тръгна по рано по разбираеми причини
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • От: Разходка край Сливен

                              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                              Привет,аз и Димо мислим в неделя сутринта.Ако може да пътуваме заедно че,не знаем мястото.
                              Няма как да го объркаш, от една страна вода от друга суша.
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Разходка край Сливен

                                Антоне ние ще тръгваме заедно нали.Ще взема този път и жената,че миналата неделя разместила цялата къща

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X