Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Сливен

    Засега има,ще се чуем/пишем/утре вечер!
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • От: Разходка край Сливен

      Разходка ще има ,среща в 10ч на обръщалото на тролеите в кв.Сини Камъни!
      Засега сме 5-6 джипки,който иска е добре дошъл!
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Разходка край Сливен

        Здравейте! Който желае разходка в Балкана, да заповяда утре в 10ч. на тролейбусното обръщало в Сливен.
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • От: Разходка край Сливен

          Явно сме писали едновременно.
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • От: Разходка край Сливен

            Еее супер-успея ли да намеря поне един човек да дойде с мен ще дойда.Дано да се получат нещата.

            Коментар


            • От: Разходка край Сливен

              Там съм!
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Разходка край Сливен

                И тъй завърши днешната разходка,както винаги много емоции,лебедки,джакове абе Антон фотографа ще пусне снимков материал.
                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                Коментар


                • От: Разходка край Сливен

                  Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                  Еее супер-успея ли да намеря поне един човек да дойде с мен ще дойда.Дано да се получат нещата.
                  Янко само можеш да съжаляваш.Имаше от твоите любими коловози.А м-у другото повечето бяхме по сами.Но нищо другият път няма да се измъкнеш
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • От: Разходка край Сливен

                    Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                    Янко само можеш да съжаляваш.Имаше от твоите любими коловози.А м-у другото повечето бяхме по сами.Но нищо другият път няма да се измъкнеш
                    Да бе Живко,знам че е било супер.По принцип гледам да взимам някой с мен за да си поделим горивото,че напоследък буксувам финансово.Нещо тази година със Здравко-/зелената Нива/ яко ни хвана кризата и се налага да се правят сметки за всичко,че тъй.Иначе преди въобще не ми е пукало дали съм сам или не.Що се отнася до коловозите....вече до гуша са ми дошли,ама си ме кефят де.Какъв беше маршрута?

                    Коментар


                    • От: Разходка край Сливен

                      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                      И тъй завърши днешната разходка,както винаги много емоции,лебедки,джакове абе Антон фотографа ще пусне снимков материал.
                      Да беше направил някоя снимка.......мързел.

                      Коментар


                      • От: Разходка край Сливен

                        Хайде бе хора-казвайте маршрута,пускайте снимките,евентуално впечатления и коментари за терена,на обед хапване имаше ли,заигравки,закъсвания,перипетий???

                        Коментар


                        • От: Разходка край Сливен

                          Ще ви пусна материал довечера ,че не остана време!
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Разходка край Сливен

                            Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
                            Да беше направил някоя снимка.......мързел.
                            Ми нямам фото бре.Почнах да ги рисувам ама ми свърши молива.
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • От: Разходка край Сливен

                              Разходката беше за затвърждаване на предишната ,само ,че ,като че ли сега на екстрема имаше по-мазна кал.Маршрута беше отбивка от пътя за Карандила за Дивешка река,барбекю на чешмата ,само ,че този път валя и софрата беше набързо и след това потеглихме към Раково.Тъй като пътя е сравнително равен го разнообразихме с неколкократни пресичания на реката,за по -интересно.
                              Получи се нелоша разходка,аз съм доволен ,макар ,че напоследък взех да се излагам по калищата.
                              И аз да се направя на специалист като един наш колега,но широките 31-ци съчетани с относително ниското тегло на Витарата/което при мен не е чак толкова ниско -1430 кг/ не се държат никак добре на страничен наклон.Пламен също мина на магия,в случая по тясна гума щеше да се представи много по -добре!
                              Н е на последно място ,ако имах повече късмет и с по-прецизно подаване на газ и отнемането и можеше да мина ,донякъде и моя грешка ,но надолу си е стръмничко и не е много за експерименти!
                              Прикачени файлове
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Разходка край Сливен

                                Тони, много късо фото, давай по същество.
                                ТЛК-120 Николай Колев
                                0898521295

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X