Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Сливен

    Баш за радване и бъзици сме си! Янко няма смисъл да ги дублираме нещата, колегите не вярвам да бягат като дявол от тамян от ВАЗ раздела и сигурно са ги видели...

    Коментар


    • От: Разходка край Сливен

      Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
      Баш за радване и бъзици сме си! Янко няма смисъл да ги дублираме нещата, колегите не вярвам да бягат като дявол от тамян от ВАЗ раздела и сигурно са ги видели...
      Твоя си работа.Всъщност мен не ме бърка ей сега да тръгнем за Балкана и да повторим ситуацията.Ако си навит звънкай.

      Коментар


      • От: Разходка край Сливен

        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
        Днес направихме много готина разходка,който не дойде може да съжалява!Преходът беше от Карандила до Раково,бат Бойко ни води/Дочев ,ако е в твоя район не е нарочно,но не срещнахме ни ловци ,ни дивеч/.В началото беше елементарен,но постепенно взе да става доста кален и труден и още спускането бе съпроводено с много поднасяния ,окантарвания и закъсвания.Коловозите бяха толкова дълбоки ,че на места закъсвахме на нанадолнището.
        Естествено още на слизане ни се въртеше в главата да го пробваме нагоре
        След барбекюто естествено се върнахме на екстрема.
        Иван го пробва първи,закъса два -три пъти и се наложи да го влача с лебедката надолу по корем.Обаче после направи още един опит и успя!
        Естествено и аз бях следващия ентусиаст,малко ми остана ,но не успях -един опит!Закачихме лебедката,издърпах се малко и след това се оказа ,че се е скъсал болта ,който държи въжето/навивайте си стегнато въжето/.Останахме без единствената лебедка в групата.Закачихме две въжета и Черокито започна да ме дърпа нагоре,скъса се въжето ,пукна стъклото,ама като не пукна някоя глава-добре.След няколко лашкания,подлагания на камъни, успя да ме измъкне.Обаче аз нямах възможност за повече опити,обърнахме надолу и си тръгнахме.
        Длъжен съм да кажа ,че си имаше хард елементи и на някои от групата може да не им хареса,но за мен разходката беше супер и съм готов ,когато има желаещи пак да го щурмуваме този път!
        Абре ей,то и при вас било забавно.
        П.П.И бъдете приятели с ловджиите,нали ще ядем мръвка после.
        Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
        Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • От: Разходка край Сливен

          Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
          Снощи докъсно бяхме в Сливенския Балкан-/местността Чуката/.Попаднахме и на чудесни коловози от Виетнамки.Имаше и едновременно закъсване на двете Ниви-/Найденовата и мойта/,копахме доста,аз даже паднах по очи в най-голямата локва.По-късно към нас се присъедини и още една Нива.Този път Найден беше фотографа.Сега остава да пусне и снимките....ама нещо май се опъва.Хайде Найдене,пускай ги.
          Янко бръмчал цяла вечер в петък в м.Чуките, а аз в събота сутринта ходих там да гоня михаля.
          На това му викам взаимодействие между офф роудъри и природозащитници, а ловците кучета ги яли.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Разходка край Сливен

            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
            Янко бръмчал цяла вечер в петък в м.Чуките, а аз в събота сутринта ходих там да гоня михаля.
            На това му викам взаимодействие между офф роудъри и природозащитници, а ловците кучета ги яли.
            Той Янко ходи по тези места от доста време и животните не се плашат от него.....свикнали са да е на тяхна територия.

            Коментар


            • От: Разходка край Сливен

              Янко, не се оправдавай само! Ти най-много газ даваше на Нивата ( над 6000 об./мин.) и си изплашил всичко в радиус от 10-15 км И баща ми днес ходи на лов над с. Глушник и не са имали слука . Дали е случайно незнам...

              Коментар


              • От: Разходка край Сливен

                Ми как няма да я форсирам...мамка му и коловоз....дано за в бъдеще да успея да си купя редукторна машина,че ми писна да се занимавам с разни компромисни варианти.Поне като ходим в гората,да ходим с каквото трябва.Но все пак това за сега са мечти....

                Коментар


                • От: Разходка край Сливен

                  Янко мисли му, след сезона трябва ти да носиш суджуците, че от уплаха прасе не се свърта в балкана.
                  Във връзка с редукторните машини - нали си чувал приказката за трактора и разстоянията.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • От: Разходка край Сливен

                    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                    Янко мисли му, след сезона трябва ти да носиш суджуците, че от уплаха прасе не се свърта в балкана.
                    Във връзка с редукторните машини - нали си чувал приказката за трактора и разстоянията.
                    Чувал съм я-верно е това нещо.Дочев между другото пропуснах да спомена,че по пътя който карахме в Петък привечер още на влизане срещнахме 6 броя Виетнамки пълни с дърва.Това съвсем сериозно-/Найден е свидетел/,така че едва ли само ние плашим животните.А и все пак нали знаеш...падне ли дебелия сняг и да искаме няма как да караме из горските пътища-/е поне докато не си купим по-сериозни машини/.
                    Последно редактирано от Янко Желязков; 01-11-10, 12:04.

                    Коментар


                    • От: Разходка край Сливен

                      [QUOTE=Дочев;1325548]Янко мисли му, след сезона трябва ти да носиш суджуците,
                      Айде сега на к......ва ракета космоса и крив.Пък за суджуците ще се разберем все някак си
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • От: Разходка край Сливен

                        [QUOTE=jaxan;1327365]
                        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                        Янко мисли му, след сезона трябва ти да носиш суджуците,
                        Айде сега на к......ва ракета космоса и крив.Пък за суджуците ще се разберем все някак си
                        То е ясно, че ще се разберем ама нещата са зле.
                        Тая година мезетата ще са от питомно
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • От: Разходка край Сливен

                          През двата почивни дни обикаляхме в района на Елено-Твърдишкия Балкан.Успяхме да проучим повечето пътища в околията.Всички снимки са във "ВАЗ"-раздела,тема-"Среща Лада Нива".Прави ги колегата от Асенов град Петър Митрев за което лично му благодаря.Аз този път се изложих от към снимков материал....
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Разходка край Сливен

                            Ти ми каза, че може да ги пусна и тук, но просто си е доста занимавка та се отказах.Все пак който иска да ги види Янко е посочил мястото.

                            Коментар


                            • От: Разходка край Сливен

                              Бреййййй,много ниви сте се събрали,такава масовост не бях виждал от Паджеро събора на Дочев!!!
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Разходка край Сливен

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                Бреййййй,много ниви сте се събрали,такава масовост не бях виждал от Паджеро събора на Дочев!!!
                                Цяло чудо Антоне-направо не знам как успяхме да се съберем цели 4 броя Ниви.Че без малко и един колега от София да дойде и да станем 5.Вечерта и банкет имаше-изпращахме Жоро-/от днес вече не е хижар на Чумерна/.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X