Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
    Ейййй как ви завиждам. Янко бива ли колегата още от първия път да го бутнеш в джаза , надявам се че няма да му е последното излизане с нас.Радо готина ти е витарката но не е готова за заралийски разходки.
    Ааа,че всичко си мина по план и като цяло нямаше някакви фрапиращи закъсвания и престои.
    Витарата се представи добре.Само на по-дълбоките коловози спираше,но след малко лифт и едни по-височки гуми тези моменти за в бъдеще няма да ги има.
    На Радо определено му хареса разходката,така че в скоро време ще я повторим.
    Дано следващия път да успееш и ти да се включиш.

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
      Ейййй как ви завиждам. Янко бива ли колегата още от първия път да го бутнеш в джаза , надявам се че няма да му е последното излизане с нас.Радо готина ти е витарката но не е готова за заралийски разходки.
      Адаш стига го плаши все едно най страшните трошачи на джипове ,а и тъкмо го приобщихме към офроуда...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Адаш стига го плаши все едно най страшните трошачи на джипове ,а и тъкмо го приобщихме към офроуда...
        Не го плаша, подтиквам го да я понаточи малко .
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Колеги разбирам за какво става въпрос,но търся компромисния вариант.Сега машината е с експидиционна насоченост.Баири,чакъли но в летни условия.Най вероятно ще и сменя пружините и амовете с нови,но това не съм го решил.Щото е овиснала и като сложа и багажника нещо не ме кефи.Може да подложа само на пружините .Не търся ходове,а стабилност при пълен товар и експедиционен багажник.Макар и с гуми за мъгла ако имаше повечко засилка можех да се представя и по добре.Иначе дупчиците си бяха дълбоки.Но след двете затъвания нямаше проблеми.Иначе за харесването какво да ви кажа.От 81-ва съм калищата.15 години се скитах из ямболските полета и бакаджика,тъй че това не е новост за мен и нищо не ме плаши.Само, че тогава бях с Уаз-ка,а сега с паркетник.Има тръпка,но вече ми минава мерака.Сам трудно бих отидъш в гората,макар,че ходя.Затова прегърнах идеята за офроуда и ще излизам с вас на обиколки,като в движение ще стягам машината.Основните чаркалъци са налични,остава само да реша кога.Поздрави на всички!
          Последно редактирано от Радо 57; 14-01-12, 22:06.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Съвсем правилно-всеки си стяга машината според това за какво главно ще си я ползва.

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Поздрави Янко за хубавата разходка! Калчица, снежец и скара какво повече му трябва на един офроудър!
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                Поздрави Янко за хубавата разходка! Калчица, снежец и скара какво повече му трябва на един офроудър!
                Мерси Драго.
                Поздрави на цялата група от Бяла Слатина.
                И ако имаш път със служебната Дачия насам звънкай да се видим.
                Чета сериозно я карате.

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Радо,мини да видиш на Ники V -6-цата!Станала е по-голяма от на Бакалов Нисана!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                    Мерси Драго.
                    Поздрави на цялата група от Бяла Слатина.
                    И ако имаш път със служебната Дачия насам звънкай да се видим.
                    Чета сериозно я карате.
                    Да карам я всеки ден по 250-300км. но нямам път към Ямбол. Ако мина разбира се че ще се обадя!
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                      Радо,мини да видиш на Ники V -6-цата!Станала е по-голяма от на Бакалов Нисана!
                      Здравей,непременно ще я видя.Не знаех,че вече я е "барнал".
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        Радо,мини да видиш на Ники V -6-цата!Станала е по-голяма от на Бакалов Нисана!
                        Ама аз и твоята трябва да видя,защото мисля ,че са еднакви,а пък негова къде по-големичка.
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                          Радо,мини да видиш на Ники V -6-цата!Станала е по-голяма от на Бакалов Нисана!

                          Тони, на събора в Ст Загора ще ги премерим
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            колегата раднев отадвокат офроуда ли започна когаште направим една разходка дави покажа моята витара каквоможе
                            Иван Петров 0896626666 / 0895516666

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Първоначално публикуван от VANKOM5 Преглед на мнение
                              колегата раднев отадвокат офроуда ли започна когаште направим една разходка дави покажа моята витара каквоможе
                              И какво може!?
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Първоначално публикуван от VANKOM5 Преглед на мнение
                                колегата раднев отадвокат офроуда ли започна когаште направим една разходка дави покажа моята витара каквоможе
                                Ако искаш можем да тръгнем на момента колега.Свободен съм до към 7.30ч. сутрината.
                                Ако решиш нещо звънкай-телефоните са в подписа ми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X