Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Колеги гледам вали дъжд,не сте ли замислили някоя разходка около нашето китно гратче ??? Че и ние да се включим ?
    Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

    www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Първоначално публикуван от soundbway Преглед на мнение
      Колеги гледам вали дъжд,не сте ли замислили някоя разходка около нашето китно гратче ??? Че и ние да се включим ?
      Тази седмица ще бачкам и двата дена.Ама кои сте вие?
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Първоначално публикуван от soundbway Преглед на мнение
        Колеги гледам вали дъжд,не сте ли замислили някоя разходка около нашето китно гратче ??? Че и ние да се включим ?
        Ми ха де-например към Неделя,че утре е празник-Иванов ден.
        Времето е повече от чудесно.
        Ако не се лъжа вие сте момчетата със Саморая.Засякохме се скоро на Бакаджика.
        Нали така?
        Последно редактирано от Янко Желязков; 06-01-12, 22:43.

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          дада същия самураи.ами така като гледам маи само ние сме надухани инаи добре утре сутринта датисе обадя азти взех номера.ок
          Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

          www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            И така,въпреки леките организационни трудности днес разходка ще има.
            Последно часът на тръгване,който решихме е 16ч.
            За сега сме 1 Саморай и 1 Нива.
            Има вероятност да се включи и още един джип Азия Рокста,който снощи до късно пробвахме из калищата между селата Кабиле и Завой.
            Ако има други желаещи за разходката нека звънкат.

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Разходката приключи.Макар и само с две машини решихме да пообиколим обстойно района.Кал има в изобилие.
              Хванахме повече от тъмната част на денонощието,та затова снимки почти няма.
              Ето няколко,снимани преди да се стъмни нацяло...
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                В неделните дни съм по планината,ако се организира нещо в някоя събота,съм на линия.
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Първоначално публикуван от РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ Преглед на мнение
                  В неделните дни съм по планината,ако се организира нещо в някоя събота,съм на линия.
                  Аз също Неделя често съм зает.
                  За тази Събота за сега съм свободен,така че можем да организираме нещо в района-хем и ще се запознаем.

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Разбрах ме се.Нека и други колеги се обадят ако имат възможност за утре.До утре!
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Първоначално публикуван от РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ Преглед на мнение
                      Разбрах ме се.Нека и други колеги се обадят ако имат възможност за утре.До утре!
                      Сборния пункт утре е в 10ч. сутрината на автобусното обръщало срещу "Пътно управление"-/изхода за с.Веселиново/.Ще се кара в района на "Петолъчката".Всеки,който има време и желание е добре дошъл.

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                        Сборния пункт утре е в 10ч. сутрината на автобусното обръщало срещу "Пътно управление"-/изхода за с.Веселиново/.Ще се кара в района на "Петолъчката".Всеки,който има време и желание е добре дошъл.
                        Пак ме цакате с топла бира.Съботите почти винаги са ми заети.Все някога ще се сработим
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Ами то за в Неделя има друго предложение,но в късния следобед. Ще се пробва Паджеро 3.5 само,че ще се понатоварим повечко хора в него,че много горяло и шофьорът му не можел да си позволи сам да го зареди и да прави разходка. Че и на бензин било,без газова все още.....

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Получи се добра разходка.
                            Преди обед превзехме местността "Люляците",по-обед имаше огън+топли мезета и печени чушки,след обед минахме и по стария път на танковете край Ново село.
                            Привечер се отправихме по черно в посока с.Кабиле и по-точно манастира,откъдето си напълнихме свежа водица и поехме към къщи.
                            Ето и малко от разходката в снимков вид.Очаквам колегата Раднев да качи и неговите...
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Здравейте колеги!Днешният излет се проведе в гористия район северно от Петолъчката,в източната и запната част на гората,разделяна от пътя Петолъчката-Котел.До обяд времето е облачно,умерен вятър,след обяд слънчево,но студено.На места почвената покривка е леко завръзнала,горските пътишав процес на изсъхване,но разкаляни на места,с водни ями около 40 см. дълбочина.На доста места водата е замръзнала в по-горния слой.В северните части на гората има заснежен път с дължина около 500 м. и дълбочина на снжната покривка около 50 см.Повърхностния слой заледен,с дебелина около сантиметар,а от долу размекнат сняг.Участниците Нива 1.7,Витара 1.6.Тай като снимките от първата част от разходката са във фотоапарата на Янко,той ще качи снимките.Още в самото начало имаше две засядания на Витарата/нисичка е/,но с въженцето нещата се оправиха.На заснежения участък нещато първоначално ни подведоха защото снега изглеждаше твърд и аз поне с Витарата нямах никакви проблеми.Нивата с по тесни гуми пропадна малко и се задълба.Позната маневра-въже,лопата и нещата са ок.На обяд до реката лек обяд с молко огънче,още малко каране към Драгоданово, и от там в ЯмболНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00653.jpg
Прегледи:1
Размер:92.4 КБ
ID:5336932Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00654.jpg
Прегледи:1
Размер:97.0 КБ
ID:5336933Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00655.jpg
Прегледи:1
Размер:76.8 КБ
ID:5336934Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00656.jpg
Прегледи:1
Размер:88.2 КБ
ID:5336935Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00657.jpg
Прегледи:1
Размер:36.4 КБ
ID:5336936Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00658.jpg
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5336937Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00659.jpg
Прегледи:1
Размер:122.2 КБ
ID:5336938Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00660.jpg
Прегледи:1
Размер:159.0 КБ
ID:5336939Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00662.jpg
Прегледи:1
Размер:179.0 КБ
ID:5336940Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00664.jpg
Прегледи:1
Размер:258.0 КБ
ID:5336941Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00665.jpg
Прегледи:1
Размер:146.5 КБ
ID:5336942Преодоляване на канала по черния път Завой -Кабиле.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00673.jpg
Прегледи:1
Размер:228.8 КБ
ID:5336943Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00672.jpg
Прегледи:1
Размер:114.7 КБ
ID:5336944Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00671.jpg
Прегледи:1
Размер:164.9 КБ
ID:5336945Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00670.jpg
Прегледи:1
Размер:270.9 КБ
ID:5336946
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Ейййй как ви завиждам. Янко бива ли колегата още от първия път да го бутнеш в джаза , надявам се че няма да му е последното излизане с нас.Радо готина ти е витарката но не е готова за заралийски разходки.
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X