Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

    обещаното готово,прасенцата са развъждани зад Харамията,8.30 сме там.Забравих да взема нормални пластмасови чаши за бира,ако някой се сети,и по големи чинии за прасенцата

    Коментар


    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

      днес минах покрай Венелин (уж трябваше да има сбор, пък то само на нашата маса беше сбора...) и в Екопарк Венелин видях над 10 оффроуд джипа с лепенките на сайта. Зачудих се как са се събрали, понеже знам че разходките обикновено са в неделя. Пък не съм срещал тук по форумите уговорка за тази събота. А бяха доста народ. Аз само да си взема малко въженца и някаква лебедка и аз ще дойда някой ден, че с моите АТ гуми много си нямам доверие.

      А като стана въпрос за лепенките - всеки ли може да си ги лепи или има някакви изисквания?
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
      Учи се от всеки, не подражавай на никого, работи здраво!
      In God we trust, all others must pay in advance.

      Коментар


      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

        Първоначално публикуван от Bravo Преглед на мнение
        днес минах покрай Венелин (уж трябваше да има сбор, пък то само на нашата маса беше сбора...) и в Екопарк Венелин видях над 10 оффроуд джипа с лепенките на сайта. Зачудих се как са се събрали, понеже знам че разходките обикновено са в неделя. Пък не съм срещал тук по форумите уговорка за тази събота. А бяха доста народ. Аз само да си взема малко въженца и някаква лебедка и аз ще дойда някой ден, че с моите АТ гуми много си нямам доверие.

        А като стана въпрос за лепенките - всеки ли може да си ги лепи или има някакви изисквания?
        А защо не се обади. Бяхме седнали да изядем по една чорба след разходката. Бяхме доста народ.
        Пък се събрахме по старомодния начин - из гората.
        Има много хубави снимки. Надявам се авторите да ги пуснат по някое време
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

          Както и предполагах днес се събудих в 10...
          Хора това с разходките в 8 часа сутринта в неделя НЕ Е ЧОВЕШКО !!!
          За това пък отидох и си покарах сам... ама нямам никакви снимки. Иначе изпълнения имаше. Подсушаване на делко в средата на локва. Всичките кабели Bosch - Silikone, само кабела към бобината ...НЯКАКЪВ.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

            Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
            А защо не се обади. Бяхме седнали да изядем по една чорба след разходката. Бяхме доста народ.
            Пък се събрахме по старомодния начин - из гората.
            Има много хубави снимки. Надявам се авторите да ги пуснат по някое време
            моя грешка.
            бях разочарован, че не можах да покарам бъгито. Нещо беше загаражирано... А и трябваше да се погрижа за 2-ма от компанията които не си бяха премелили алкохола.
            А там района наистина е много красив.
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
            Учи се от всеки, не подражавай на никого, работи здраво!
            In God we trust, all others must pay in advance.

            Коментар


            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

              Ние в 10 часа бяхме на голешите.
              Bertone freeclimber 1.8 115hp

              Коментар


              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                Днеска беше иделно време - нямаше много калчица ама минахме доста интересни места...колегата както беше обещал - 3кг. пържолки и биричка - бяха отразени Не минахме и без жертви - скъсана гума(борда - над Голица ебаси острите камъни),на Витарката скъсано каре, Терраното умря нещо горивната система или дюзичка ...Нивата ми оцеля Чакам снимките...

                Коментар


                • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                  Малко снимки без коментар





















































































                  Bertone freeclimber 1.8 115hp

                  Коментар


                  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                    DSC01462.jpg DSC01394.jpgDSC01399.jpgDSC01394.jpgDSC01399.jpg
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                      искам да благодаря за много добрата расходка беше супер само дето наистена трябва да си взема лебетка за да минавам почти навсякаде

                      Коментар


                      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                        Много ми хареса разходка, благодаря на Жоро - nissanterano - за маршрута и за воденето по него. Благодарение на усърдието на всички колеги преодоляхме препятствията! Желая на всички успех в стягането на колите - зима е - а разходките тепърва предстоят.

                        Коментар


                        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                          Разходката беше стрaOтна Каква ще я мислим тази Неделя? Ще ходим ли на пистата, дето рече Морския?

                          Коментар


                          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                            Здравейте и от мен.
                            Ето как се е представил навигатора: http://dinkosto.org/offroad-22.11.2009/_images.html или тук: http://dinkosto.org/offroad-22.11.2009/, а за колегата Камен, обещаното от едно време тук: http://dinkosto.org/offroad-19.04.2009/_images.html
                            Паджерото с гуми за мъгла.

                            Коментар


                            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                              Това са снимките от разходката организирана от Пламен Тенев, в околностите на село Венелин!









































































                              В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                              TLC-80 1HD-FT

                              Коментар


                              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                                браво колеги добре сте си изкарали тва се изка от една разходка кал лебетки въжета полиспасти няма ли някаде някоя кал да ги натопите да ги поокаляте малко че сега това е ,,модата'' кои повече ще изкаля автомобила
                                [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X