Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Ха, Мария то и аз питам дали вземат други хора? То ясно, че вземат ама с мотори може ли?
    Питам просто за да знам как се продцедира с нещастните безджиповци.
    И-и ... Ники (Тарга) я ми го спести, а.
    Не се разбира какъв ти е проблема.
    Тази тема е за Off road разходка около Варна. От специално зададена тема относно семантиката на Off road-a стана ясно че това е понятие с много широки граници и в областта на софтуеъра и на хардуера също.
    Не е ли най-лесният начин да узнаеш каква е процедурата, като се включиш?
    Последно редактирано от iai-bg; 23-09-09, 21:58.
    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

    Коментар


    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

      Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
      Не се разбира какъв ти е проблема.
      Тази тема е за Off road разходка около Варна. От специално зададена тема относно семантиката на Off road-a стана ясно че това е понятие с много широки граници и в областта на софтуеъра и на хардуера също.
      Не е ли най-лесният начин да узнаеш каква е процедурата, като се включиш?
      Изказа се отново неподготвена.
      Няма как да се разбере за проблема ми, защото няма такъв.
      Когато решиш да си запишеш бройка в "публикувани постове", опитай поне да прочетеш по ранните постове, да речем от началото на годината.
      Радвам се на желанието ти да ме просветлиш на тема "офроуд" и се чувствам задължен към теб.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Да бе! Ще те вземат, та да те дърпат цял ден ...
        ...Що , бе? Ще си нося и някоя проволка за дърпане ...пък може да ме оставят на вълците ( ще има какво да си хапнат ) ...
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

          Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
          ...Що , бе? Ще си нося и някоя проволка за дърпане ...пък може да ме оставят на вълците ( ще има какво да си хапнат ) ...
          ...И храна ли ще носиш за вълците?
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

            Аз ще съм храната ,бре !

            Май няма много ентусиазъм за разходката...
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
              Аз ще съм храната ,бре !

              Май няма много ентусиазъм за разходката...
              Защо спамиш темата, от теб нищо за ядене не е останало.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                В Неделя от 10.30 Тръгваме - Трима души в посока Аврен от южният край на Аспарухов Мост, като маршрут са набелязани 4 - 5 чешми, скали за спускане и катерене в южният край на селото и язовирчето - "Паничката" - при подходяща температура - за плуване. Бих се радвала на компания, ако искате да се включите в спускането - опитайте се да намерите седалка(алпинистка) с подходящи размери - моята е доста вталена - за по слаби колеги става... въжето е достатъчно здраво и дълго... До една от чешмите има нещо като беседка и маса ... и сянка Орехова... 0889 825187 - Мария .
                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                Коментар


                • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                  Ами ние какви ще ги дялкаме? И кога?

                  Коментар


                  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                    Хора... имайте малко милост.... миналата седмица боядисах самурая. При това не с баданарката
                    Поне 1-2 пъти на Coffee-Racing да отида. Да го спя пред кафето и да гледам как мацките си оправят грима в отражението на калниците.
                    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                    http://www.cardomain.com/ride/2562837

                    Коментар


                    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                      Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                      Хора... имайте малко милост.... миналата седмица боядисах самурая. При това не с баданарката
                      Поне 1-2 пъти на Coffee-Racing да отида. Да го спя пред кафето и да гледам как мацките си оправят грима в отражението на калниците.
                      Извратен си.. Или си мечтаеш нещо. Няма такива Самураи.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                        Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                        Хора... имайте малко милост.... миналата седмица боядисах самурая. При това не с баданарката
                        Поне 1-2 пъти на Coffee-Racing да отида. Да го спя пред кафето и да гледам как мацките си оправят грима в отражението на калниците.
                        Сутрешно кафе , обедно кафе и си готов ... поляните и чешмите не дерат много ... може да се поизкаля обаче новата боя .... ...
                        Защо не го боядиса иноксов - и посоката на драскулките да е съвпадаща със стандартните горски ..?
                        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                        Коментар


                        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                          Оказа се че скалите които съм си харесала са скален манастир - В Google Earth има снимки с името му , в цялата западна част на склоновете в близост до Аврен е мерата - пасището на селото под наклон естествено, има доста деренца - от по няколко метра издълбани от стари пътища и дъжда ... в част от които си има мокра вада, която се стича надолу - обикновенно от изтичаща от чешмите вода... това - за колеги които обичат да подлагат машините си на изпитания .. а за чувстващите се късметли има и язовирче с такса 10лв... късмета е - ако не се къпем прекалено шумно в другия край на "голямата локва"...
                          Един колега вече се обади, че би се радвал да изведе семейството заедно с нас ... и така - до утре - Времето и мястото на срещата са известни, и телефонът също
                          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                          Коментар


                          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                            Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                            Оказа се че скалите които съм си харесала са скален манастир - В Google Earth има снимки с името му
                            Може ли да пратиш координатите на скалния манастир или да копнеш отрязъка от Гугъл Ърта поне, че нещо не знам там такъв и ще се радвам ако има наистина, да си опресня знанията. Утре след плажа може да наминиме и ние Поздрави.

                            Коментар


                            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                              нещо за утре
                              Bertone freeclimber 1.8 115hp

                              Коментар


                              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                                Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                                Оказа се че скалите които съм си харесала са скален манастир - В Google Earth има снимки с името му , в цялата западна част на склоновете в близост до Аврен е мерата - пасището на селото под наклон естествено, има доста деренца - от по няколко метра издълбани от стари пътища и дъжда ... в част от които си има мокра вада, която се стича надолу - обикновенно от изтичаща от чешмите вода... това - за колеги които обичат да подлагат машините си на изпитания .. а за чувстващите се късметли има и язовирче с такса 10лв... късмета е - ако не се къпем прекалено шумно в другия край на "голямата локва"...
                                Един колега вече се обади, че би се радвал да изведе семейството заедно с нас ... и така - до утре - Времето и мястото на срещата са известни, и телефонът също
                                На близо са едни приятелчета от офроуд парк с.Венелин. Обадете им се.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X