От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна
Доообре
Доообре
да не ви говоря в какава река скочих след завоя по пътя. Деретата са кални зверски!
Наистина е имало потоп, но бързо се е оттекло. Ето малко снимки:Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар