Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка край Карнобат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Карнобат

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14552.jpg
Прегледи:1
Размер:143.1 КБ
ID:5443980Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14559.jpg
Прегледи:1
Размер:91.2 КБ
ID:5443981Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14560.jpg
Прегледи:1
Размер:109.3 КБ
ID:5443982
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • От: Разходка край Карнобат

      Така завърши вчерашната разходка....
      Последно редактирано от jimito; 14-01-13, 11:17.
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • От: Разходка край Карнобат

        Добре сте си изкарали, пък аз в неделя лових телефонни измамници. Митака верно ли натроши танка "Груди"?

        Коментар


        • От: Разходка край Карнобат

          Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
          Добре сте си изкарали, пък аз в неделя лових телефонни измамници. Митака верно ли натроши танка "Груди"?

          Много му заварява газта А и много силна пущината .
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • От: Разходка край Карнобат

            Луди глави сте!
            ТЛК-120 Николай Колев
            0898521295

            Коментар


            • От: Разходка край Карнобат

              Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
              Луди глави сте!
              Няма го Шедерски да ги закара на римският път.....скалата.....смисълът на живота
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Разходка край Карнобат

                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                Няма го Шедерски да ги закара на римският път.....скалата.....смисълът на живота

                Добре че се отказа от оффроуда И той не биваше в главата
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • От: Разходка край Карнобат

                  Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                  Няма го Шедерски да ги закара на римският път.....скалата.....смисълът на живота

                  Знам за какво говориш, но тук става въпрос за още по-откачени неща.
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Разходка край Карнобат

                    Ако става въпрос за Митака това са нормални неща.
                    Беше през далечната 90-91-ва година-аз бях на 6 години,той на 11.
                    Карахме колелета и все бяхме изпотрошени отвсякъде,особено през Летните ваканции,та мисълта ми беше че от дете е изпъленен с адреналин.
                    Моята "Зайка" героично загина след като по едно нанадолнище се блъснах челно в селския трафо-пост.
                    Сега ми е смешно,но тогава бая рев и сълзи бяха.
                    Последно редактирано от Янко Желязков; 15-01-13, 22:50.

                    Коментар


                    • От: Разходка край Карнобат

                      Не знам защо, а може би знам, но ми се струва, че самата идея за ОФРОУД като че ли се е изродила в КАК ДА СИ СЧУПИМ МАШИНИТЕ. Аз си мисля, че това което правим на определени места граничи с глупост и ми се ще да ходя на места където не съм ходил и където е трудно да се стигне. Професионално подготвените машини да си ходят на състезания, те са за това. Това е лично мнение. Хубав ден!

                      Коментар


                      • От: Разходка край Карнобат

                        И аз съм на същото мнение.Как да строши джипката всеки знае,но защо?
                        Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                        На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                        Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                        Коментар


                        • От: Разходка край Карнобат

                          Ами играта дали на момченца с колела както разказа Янко или на мъже с по-големи играчки ( джипки, мотори и т.н.), почти винаги прераства в състезание и мерене на п...ки. Като прибавим и малко по-буйната балканска кръв и резултатите са налице.

                          Коментар


                          • От: Разходка край Карнобат

                            Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
                            Не знам защо, а може би знам, но ми се струва, че самата идея за ОФРОУД като че ли се е изродила в КАК ДА СИ СЧУПИМ МАШИНИТЕ. Аз си мисля, че това което правим на определени места граничи с глупост и ми се ще да ходя на места където не съм ходил и където е трудно да се стигне. Професионално подготвените машини да си ходят на състезания, те са за това. Това е лично мнение. Хубав ден!
                            Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                            И аз съм на същото мнение.Как да строши джипката всеки знае,но защо?
                            Напълно ви подкрепям,и моето виждане за разходка се разминава с това на колегите.Но на всеки различно му е интересно.
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • От: Разходка край Карнобат

                              Колеги,моите уважения към всички Вас,но разберете-караме по възможно най-леките гористи терени в района.
                              Виждате,напоследък въртим или на "Бакаджиците",или на "Люляците".
                              И двете места са именно за нас-любителите на леките разходки-някое коловозче,1-2 деренца и стигаме до място за скара на обед.
                              По-ниското ниво от това е въобще да не влизаме в гората и да си караме по черните пътища край полетата,но нали все пак идеята е да има поне мъничко тръпка.

                              Коментар


                              • От: Разходка край Карнобат

                                Ами всеки има различни виждания за интересна разходка.Може предварително да се обявява маршрута и типа -софт или хард и който прецени ,че е за него се включва.Естествено може да е разходката софт със заигравки за хардаджиите за да има численост.
                                За последната разходка чак пък толкова хард е силно казано,имало е къде по -хард разходки в региона.

                                Софтаджиите ,дайте примерен маршрут за готина разходка!
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X