Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка край Карнобат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Карнобат

    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
    Компа ми беше на специализация в Банско и днес ми го върнаха
    Ако може една специАлизациика и за мен, без компа, телефон и съпруга, в Банско в края на януари.
    Ще бъда благодарен!
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • От: Разходка край Карнобат

      Карнобатската група, вижте какво съм писал тук и ако решите да действаме..
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...44#post2075644

      Коментар


      • От: Разходка край Карнобат

        Имаме гпс но не може да записва тракове , пробвано ,а тази карата дето си я показал на Карнобат ни е повече траялна ,по принцип обикаляме на отсрещния баир към с.Раклица,Раклиново, Кликач
        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

        Коментар


        • От: Разходка край Карнобат

          Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
          Ако може една специАлизациика и за мен, без компа, телефон и съпруга, в Банско в края на януари.
          Ще бъда благодарен!
          Мога и безплатна фотосесия да ти уредя
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • От: Разходка край Карнобат

            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
            Мога и безплатна фотосесия да ти уредя

            А не, бабичката ще ме скива някъде!
            ТЛК-120 Николай Колев
            0898521295

            Коментар


            • От: Разходка край Карнобат

              Джими ,мислех те за сериозен...........Кви снимки кви компромати еи шиу
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Разходка край Карнобат

                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                Джими ,мислех те за сериозен...........Кви снимки кви компромати еи шиу
                Братовчеда ми работи там като фотаджия ,лятото е на морето зимата на Банско ,та и за това му предложих една безплатна фотосесия
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • От: Разходка край Карнобат

                  Ей добро утро, живи ли сте бе комши? Никаква активност от доста време, що така?

                  Коментар


                  • От: Разходка край Карнобат

                    Добро утро Божич ,мърдаме по малко, активност има но не е отразявана ,а и всеки бърза да си изчисти работата ,че другата седмица ни чака Стара загора .Аз след малко заминавам за с.Зидарово (странджата) и не знам дали ще остана там до неделя ,ама повече клоня към ще .
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • От: Разходка край Карнобат

                      Привет колеги от карнобатската група Имам едно питане към вас ... Имаме къща в с.Крушево и като се постопли времето уикендите ги прекарваме там.Някой може ли да ми сподели интересен маршрут до 30-40 км в едната посока.Решил съм някой ден да се разходя в тази област и ще се радвам на съвет на къде да хвана
                      Последно редактирано от Петков(Sidekick); 08-02-13, 21:19.
                      YAMAHA RAPTOR 700R

                      Коментар


                      • От: Разходка край Карнобат

                        Има ,зависи какво имаш предвид под интересни ,хард или хубава приода с барбекю .Като ти дойде времето за Крушево пиши и ще се поразходим.

                        пп Извинявам се за късния отговор,но бях на старазагорската среща .
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • От: Разходка край Карнобат

                          Днес с един мой приятел ни щукна да се поразходим е така лекичко ,леко леко ама колко да е леко ? Снимките съм ги правил качен на задната бронята защото нямаше къде да се стъпи Та ето и какво съм щракнал .......

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14803.jpg
Прегледи:1
Размер:169.0 КБ
ID:5453782 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14804.jpg
Прегледи:1
Размер:136.3 КБ
ID:5453783 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14805.jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5453784Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14806.jpg
Прегледи:1
Размер:207.8 КБ
ID:5453785 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14807.jpg
Прегледи:1
Размер:71.4 КБ
ID:5453786 От тук следва жокер обади се на приятел
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • От: Разходка край Карнобат

                            Ей няма да се спреш!!!

                            Коментар


                            • От: Разходка край Карнобат

                              То по-голямо спиране от това ... накъде... ееееее може и по-надолу ама мостовете пречат. От това нахендряне за по-гадно не се сещам ... ни лебедка ,ни джек помагат
                              >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                              Защото така ми харесва...
                              Телефон: НЯМАМ
                              Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                              Коментар


                              • От: Разходка край Карнобат

                                Тоше,гледам от снимките малко си позакъсал.
                                Или греша нещо...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X