Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка край Карнобат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Разходка край Карнобат

    Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
    Той да си вземе найнакрая едно сузуки та даможе да си покара.

    Той имаше Самурай ,и май съжалява малко за него , но горкия беше накрая на силите си е и го продаде . Ти какво става с теб ,лова свършили? Айде че да се омажем някъде както му е реда
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • #77
      От: Разходка край Карнобат

      Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
      Той имаше Самурай ,и май съжалява малко за него , но горкия беше накрая на силите си е и го продаде . Ти какво става с теб ,лова свършили? Айде че да се омажем някъде както му е реда
      Шегувам се разбира се. Тойотката е много хубава да му е честита и да си я кара със зраве.
      По ловът още малко до края на месеца, после кални приключения-не че сега липсват.
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • #78
        От: Разходка край Карнобат

        Може да измислим нещо двудневно с преспиване .
        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

        Коментар


        • #79
          От: Разходка край Карнобат

          Добро утро колеги,сега ставам Снощи решихме да уважим снега и същевременно да си напълним малко минерална вода от един извор .Тръгнахме пак обичайните заподозряни
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14362.jpg
Прегледи:1
Размер:121.1 КБ
ID:5436186 Напълнихме вода и тръгнахме да се забавляваме ,от снега не се виждаха коловозите и Тошко се навря в един колковозНатиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14365.jpg
Прегледи:1
Размер:166.7 КБ
ID:5436187Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14366.jpg
Прегледи:1
Размер:150.0 КБ
ID:5436188Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14367.jpg
Прегледи:1
Размер:174.5 КБ
ID:5436189Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14369.jpg
Прегледи:1
Размер:181.6 КБ
ID:5436190 Следва въжето и вън ,Разходката продължи с бурни темпове и след час се прибрахме живи и здрави НОООООООООООООООООООО приказката не свършва до тук

          Следва продължение....
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • #80
            От: Разходка край Карнобат

            Както си спа спокойно ,телефона ми зазвъня на пожар .Гледам 1:00 ,не погледнах даже и кой ме търси ,вдигам и един глас :-Брат тръгнахме да вадим Йовчо и останахме в един коловоз ,даже не можахме и да стигнем до тях !!!.Паля джипката ,отивам до Златко и взимам малкия му син Николай да не съм сам че всичко става .Напътстваха ме по телефона ,минах през гората там положението беше долу горе добре ,докато не излязохме от гората ,там картината беше апокалиптична ,преспи по метър бурен вятър и навявания ,видимостта ми беше около 10/15 метра Атакувах първата преспа но я вдигна върху джипката и видимостта ми беше нулева и влязох в канавката , излязох да оценя положението .Пред мен имаше участък от 50м в преспи по метър ,виждахме си светлените и им предложих да тръгнат към мен(около (около300м), а утре като светне ще ги вадим .Тошко вика карай по нивата ,хубаво ама аз не виждах и метър напред а камоли нива .След мен е карал друг колега Николай с митсубиши ,то имаше халодени отпред и на тавана ,ГОЛЯМА ПОМОЩ ,качих се при него защото не знаеше пътя а път дефакто нямаше но поне като цъкна халогените и видимостта ни се подобри на 20метра и по канавки и баирчета стигнахме до първата кола .Първия път на две лашки скъсахме колана а желязото не помръдва ,Ники изкара едно здраво въже ........ лашки с засилка от по 10 метра но паджерото не мърда ,седи като заварено ,пак лашки и го изкарахме с голям зор .Дори и да виждах пътя и да сляза до тях беше абсурдно да изкарам двутонното паджеро с витарата.След това и другите колеги вън и се прибрахме към 3:20часа.Имам само две снимки една като тръгвах и две като се прибрах ,ще видите разликата ,волана се въртеше по четвърт оборот .Причината е че в бурята фотоапарата снимаше само снежинки

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14371.jpg
Прегледи:1
Размер:101.5 КБ
ID:5436205 ПРЕДИ
            СЕГА
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14373.jpg
Прегледи:1
Размер:187.8 КБ
ID:5436206Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14374.jpg
Прегледи:1
Размер:158.1 КБ
ID:5436207
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • #81
              От: Разходка край Карнобат

              Колеги тукощо се обади братовчеда Тошко ,спомняте ли си Тошко с червената витара ? Каза че е закъсал преди с. Церковски в една преспа а трактора бил до него ама в канавката Тръгвам ............ МСС
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • #82
                От: Разходка край Карнобат

                Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                Колеги тукощо се обади братовчеда Тошко ,спомняте ли си Тошко с червената витара ? Каза че е закъсал преди с. Церковски в една преспа а трактора бил до него ама в канавката Тръгвам ............ МСС

                Браво Тоше! Там при вас времето е много лошо щом можеш помагай на момчетата, и продължавай да споделяш. Още веднъж браво!
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • #83
                  От: Разходка край Карнобат

                  Днес финиширах и аз ето малко снимки ,коментара е излишен........
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14376.jpg
Прегледи:1
Размер:108.5 КБ
ID:5436334Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14378.jpg
Прегледи:1
Размер:62.7 КБ
ID:5436335Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14380.jpg
Прегледи:1
Размер:79.3 КБ
ID:5436336Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14379.jpg
Прегледи:1
Размер:74.1 КБ
ID:5436337Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC14382.jpg
Прегледи:1
Размер:158.9 КБ
ID:5436340
                  Така става като гума,джанта,главина,супорт ,носач,курмилни щанги и карета с полуоски са като едно цяло и се опиташ да строшиш леда като пуснеш съеденитела с всичката газ Златко искаше да ме блъска в главата с правата лопата Ако някой колега има само чашата с шлиците (без съчми и сепаратор) да помага тел 0897951757 или цяло вътрешно каре 22 шлици ,срещу заплащане естествено !
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Разходка край Карнобат

                    От къде и дойде толкова сила бе Тоше?
                    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                    "Mud Angels" Stara Zagora

                    Коментар


                    • #85
                      От: Разходка край Карнобат

                      Здр.Тоше-на същото ледено положение се оказах и аз сутрината след снощните газения из снегове и ледове край Бакаджиците.
                      За щастие без поражения,но си обърнах кафето след рязкото отлепяне на дисковете.
                      Тази вечер май ще ходим към Правдино за минерална вода,но дали ще стигнем един Господ знае....!?!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Разходка край Карнобат

                        Ела в Карнобат ще ти услужа с някоя туба вода ,аз нали снощи ходих
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Разходка край Карнобат

                          Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                          От къде и дойде толкова сила бе Тоше?

                          Много бясна Живко ,ще те прескачам на Старозагорскат среща
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Разходка край Карнобат

                            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                            Ела в Карнобат ще ти услужа с някоя туба вода ,аз нали снощи ходих
                            Остави водата.
                            Въпроса е да закъсаме някъде в преспите,а там мястото е чудесно за това.
                            Днес една Нива-/зелена 1600/ пътува 5 часа до там,ама стигна де и ни чака там.
                            Сега е мой ред...

                            Коментар


                            • #89
                              От: Разходка край Карнобат

                              Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                              Остави водата.
                              Въпроса е да закъсаме някъде в преспите,а там мястото е чудесно за това.
                              Днес една Нива-/зелена 1600/ пътува 5 часа до там,ама стигна де и ни чака там.
                              Сега е мой ред...
                              Май влизаш в снощния ми филм успех и поздрави на рибарчето .Според мен е по добре да сте две джипки че не знам как е в Ямбол ама тук е като в ледена пустинна буря и вечер не се вижда на два метра на открито като излезеш .
                              Последно редактирано от jimito; 20-12-12, 18:38.
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Разходка край Карнобат

                                Тоше,напълно подкрепям мнението ти за това,че най-добре е да сме поне две машини,но трудно се намират хора за нощни разходки и то в това време.
                                Иначе честно казано хич не ми се кара сам,още повече че даже не съм с джип,а с лек автомобил с повишена проходимост,но какво да се прави.......,карай поне е лека и излиза сравнително лесно,като се поразчисти от снега отдолу.
                                Последно редактирано от Янко Желязков; 20-12-12, 19:13.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X