Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да полудуваме край Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да полудуваме край Шумен

    Радиото върнато, джека и той.
    Светльо е пуснал добри видеа.
    Дайте още ако някой има.
    TG

    Коментар


    • От: Да полудуваме край Шумен

      Това са подробности.
      Ти кажи какво стана с аварията-диференциал ли е, или нещо по-леко?



      П.П. С пилетата няма да стане нищо, ще си търся работа като заварчик...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Да полудуваме край Шумен

        Прасето на предния диф е слабо място на Витарките.Производителите на турското окачване имат планки,които завъртат леко дифа и решават проблема.Аз си бях сложил такива и проблеми не съм имал.Турците сигурно ще идват на шуменското състезание.Киро предполагам им има телефона.Може да им се обадите и те ще ви ги донесат.Цената им беше,ако не се лъжа около 100 лв.

        Като ви гледам и ми става мъчно,защо си продадох Витарката.

        Коментар


        • От: Да полудуваме край Шумен

          Първоначално публикуван от Боян Богданов Преглед на мнение
          Прасето на предния диф е слабо място на Витарките.Производителите на турското окачване имат планки,които завъртат леко дифа и решават проблема.Аз си бях сложил такива и проблеми не съм имал.Турците сигурно ще идват на шуменското състезание.Киро предполагам им има телефона.Може да им се обадите и те ще ви ги донесат.Цената им беше,ако не се лъжа около 100 лв.

          Като ви гледам и ми става мъчно,защо си продадох Витарката.
          ........а трябваше Ванката да ми даде твои координати "та да си джиткаме заедно с Витарите"
          Както и да е. Планки имам и от както ги имам чупя дифове. Вероятно не е това причината. Няма все още потвърждение на аварията, а тоя уикенд ако се организира нещо ще карам само на задно - правил съм го и друг път
          Другата седмица може би ще разберем, но до тогава си търся диф - така или иначе няма да ми е излишен

          А ти вместо да тъгуваш по Витарата, можеш да се присъединиш на някоя разходка да си припомниш как от там от където минава Витара, друго не може.

          Само надвлюдавай какво следва сега
          TG

          Коментар


          • От: Да полудуваме край Шумен

            За утре.....аз ще изляза към 13 часа,с мен ще е колега от Варна с Паджеро!Другите ще ме чакат на заслона над с.Лозево!Лека разходка с барбекюююю
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Да полудуваме край Шумен

              Аз ще дойда да снимам "барбекюто".
              Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

              Коментар


              • От: Да полудуваме край Шумен

                Днес стана много добра разходка!Таргата и Светльо от Варна нИ гостуваха с Паджеро,имаше и две бъгита едно прежалено късо Паджеро два Патрола и една Тойота за цвят!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23..10.2011.jpg
Прегледи:1
Размер:140.5 КБ
ID:5314405Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23..10.2011 (8).jpg
Прегледи:1
Размер:119.5 КБ
ID:5314413Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23..10.2011 (7).jpg
Прегледи:1
Размер:128.7 КБ
ID:5314412Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23..10.2011 (6).jpg
Прегледи:1
Размер:104.2 КБ
ID:5314411Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23..10.2011 (5).jpg
Прегледи:1
Размер:130.8 КБ
ID:5314410Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23..10.2011 (4).jpg
Прегледи:1
Размер:135.9 КБ
ID:5314409Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23..10.2011 (3).jpg
Прегледи:1
Размер:174.5 КБ
ID:5314408Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23..10.2011 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:142.6 КБ
ID:5314407Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23..10.2011 (10).jpg
Прегледи:1
Размер:150.0 КБ
ID:5314406Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23..10.2011 (9).jpg
Прегледи:1
Размер:197.2 КБ
ID:5314414
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Да полудуваме край Шумен





                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • От: Да полудуваме край Шумен

                    Аааа,големи компромати тука!Именити навигатори не трябва да се допускат до това трасе!
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: Да полудуваме край Шумен

                      Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                      Аааа,големи компромати тука!Именити навигатори не трябва да се допускат до това трасе!

                      Добре е човек да се движи в гората с професионалисти все пак... А в нашия град са малко хората които знаят всички черни пътища,и са готови да ни организират разходка с повечко хард елементи!
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: Да полудуваме край Шумен

                        Ако решите нещо за разходка на 31 или на 1 пишете кЪде ще е срещата!

                        Коментар


                        • От: Да полудуваме край Шумен

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Това са подробности.
                          Ти кажи какво стана с аварията-диференциал ли е, или нещо по-леко?



                          П.П. С пилетата няма да стане нищо, ще си търся работа като заварчик...
                          Аварията идентифицирана и вече отстранена по най-безболезнения за мен при тези обстоятелства начин.
                          Счупена касета и по конкретно сателити и планети.
                          За мой голям късмет имах резервна здрава касета от предишния ми диф.
                          Сега сменям виското че на студено нещо издаваше странен звук.
                          Смених и акумулатора който след опита ми да издърпам на лебетка единия патрул установих че ме предава.
                          Новия е 80АН и вече ако се наложи ще карам само на лебетки
                          Майстора ми установи че имам и голям луфт в хебела. Там бях правил полиамидна втулка която се наложи на два пъти да райбероваме т.к. затягаше след малко каране.
                          Грешката която допуснахме обаче бе че не й направихме гресьорка за мазане, което според мен е и основната причина за сравнително бързото й износване и разбиване.
                          Сега идеята ми е новата да бъде със спираловиден канал по дължината отвътре който да се "захранва" с грес през отвор с гресьорка на металното легло.
                          TG

                          Коментар


                          • От: Да полудуваме край Шумен

                            Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
                            да издърпам на лебетка единия патрул
                            Ма те патролите имат ли нужда от дърпане? И то на лебедка?...
                            Трябва яко да са закъсали...

                            Светльо, не си давам ушите


                            Гошо-представи се кой си, каква жипка имаш, колко е направена(прежалена) за в гората, па и се обади по телефона на някого, не всички разходки се обявяват тук. Понякога става съвсем непринудено, и не може да се пусне предварителна информация.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Да полудуваме край Шумен

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Ма те патролите имат ли нужда от дърпане? И то на лебедка?...
                              Трябва яко да са закъсали...

                              Светльо, не си давам ушите


                              Гошо-представи се кой си, каква жипка имаш, колко е направена(прежалена) за в гората, па и се обади по телефона на някого, не всички разходки се обявяват тук. Понякога става съвсем непринудено, и не може да се пусне предварителна информация.

                              Ако е дърпал някого то не е мен.........
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: Да полудуваме край Шумен

                                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                                Ако е дърпал някого то не е мен.........
                                Кой пък е споменавал за теб?

                                Ма то-"Гузен негонен бяга"...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X