Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да полудуваме край Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да полудуваме край Шумен

    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
    Страхотна разходка ,аз съм мн.доволен имаше от всичко и кал и баири .....счупени витари
    И после се чудиш и се нервиш като те бъзикаме за Патрула ти, па то щото не пропускаш да се дракаш с най-голямата конкуренция.
    Чупят се тези дето карат и имат "топки" да минават през непреодолими препятствия
    TG

    Коментар


    • От: Да полудуваме край Шумен

      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
      Предател.....а кой ги мъкне гумите бе Витара ли
      Смятай ако аз сложа такива на моята - не като размер а като марка. Няма да ми трябва преден диф въобще
      TG

      Коментар


      • От: Да полудуваме край Шумен

        Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
        И после се чудиш и се нервиш като те бъзикаме за Патрула ти, па то щото не пропускаш да се дракаш с най-голямата конкуренция.
        Чупят се тези дето карат и имат "топки" да минават през непреодолими препятствия
        Ха ха ха...сега и топките ли ще си мерим ....ей не си ми в категорията!Никога ама никога витара не може да бъде конкуренция на Патрол!То като карате най добре проектирания джип/изключая някои недорузомения/що не си направите едно клубче и да си джиткате из баирите и да се обаждате на простолюдието /с другите джипки/само като се изпотрошите да ви извозваме......
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • От: Да полудуваме край Шумен

          Коле дай още кипчета - и от дългия баир и от улея моля.
          TG

          Коментар


          • От: Да полудуваме край Шумен

            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
            Ха ха ха...сега и топките ли ще си мерим ....ей не си ми в категорията!Никога ама никога витара не може да бъде конкуренция на Патрол!То като карате най добре проектирания джип/изключая някои недорузомения/що не си направите едно клубче и да си джиткате из баирите и да се обаждате на простолюдието /с другите джипки/само като се изпотрошите да ви извозваме......
            Светльо, със сигурност не сме в една категория - очевидно е.
            Коментара ти за клубчето ще го погледна малко по философски, щото в клуба в който официално членувам не се делим по марки, пък и темта ни да полудуваме ...........е създадена от Витараджия
            Колкото до топките - не е буквално - израза идва от английски - топки=смелост.
            Последно редактирано от gen4; 16-10-11, 21:06. Причина: правопис
            TG

            Коментар


            • От: Да полудуваме край Шумен

              Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
              Светльо, със сигурност не сме в една категория - очевидно е.
              Коментара ти за клубчето ще го погледна малко по философски, щото в клуба в който официално членувам не се делим по марки, пък и темта ни да полудуваме ...........е създадена от Витараджия
              Колкото до топките - не е буквално - израза идва от английски - топки=смелост.

              Темата ВИ.....ОК.само ще чета вече....
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • От: Да полудуваме край Шумен

                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                Темата ВИ.....ОК.само ще чета вече....
                Еййййййй голяма закачка си. Поне едно наздраве кажи че днес така и не успях да пробвам от виното на Кольо и се мъча тука с едно купешко.........
                Последно редактирано от gen4; 16-10-11, 21:34.
                TG

                Коментар


                • От: Да полудуваме край Шумен

                  Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                  Ха ха ха...сега и топките ли ще си мерим ....ей не си ми в категорията!Никога ама никога витара не може да бъде конкуренция на Патрол!То като карате най добре проектирания джип/изключая някои недорузомения/що не си направите едно клубче и да си джиткате из баирите и да се обаждате на простолюдието /с другите джипки/само като се изпотрошите да ви извозваме......
                  ...бе нямаше да се обаждам ,но не можах да се стърпя - Коле не съм чувал и виждал някой джип да върви повече от ПАТРОЛ със 35-ци Силвърстоуни .
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: Да полудуваме край Шумен

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16 10 2011.jpg
Прегледи:1
Размер:136.3 КБ
ID:5311950Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16.10 2011 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:85.4 КБ
ID:5311960Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16.10 2011.jpg
Прегледи:1
Размер:173.6 КБ
ID:5311959Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16..10 2011.jpg
Прегледи:1
Размер:197.9 КБ
ID:5311958Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16..10 2011 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:150.0 КБ
ID:5311956Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16 10 2011 (5).jpg
Прегледи:1
Размер:147.2 КБ
ID:5311955Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16 10 2011 (4).jpg
Прегледи:1
Размер:149.9 КБ
ID:5311954Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16 10 2011 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:194.8 КБ
ID:5311952Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16 10 2011 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:199.9 КБ
ID:5311951Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16.10 2011 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:191.1 КБ
ID:5311961
                    Прикачени файлове
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Да полудуваме край Шумен









                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: Да полудуваме край Шумен

                        Коле относно никаквите Гуми на Фронтерата (BFG AT) и аз имах резерви ама като гледам Патрула с който бяхме не се представи много зле с по лоши гуми .Така че ми дойде куража и може сладващя път да лъсна с жълтата фронтра.
                        0885022939 Недрет

                        Коментар


                        • От: Да полудуваме край Шумен

                          Щях да пускам едно видео с гробарския патрол, ама моето е много кратко, а и гледам, че вече има пуснати по-подробни, така, че няма да го пусна.

                          Относно кой с какви гуми кара, и какво може да се постигне с тях-не се наемам да споря. Много е относително, а и вчерашната разходка си беше лека. Заигравките бяха по желание, а по "задължителния" маршрут нямаше нищо особено. То но, че има нещо задължително в разходките де, исках да кажа-там откъдето минават всички.

                          Да не превръщаме темата в спорове и препирни, нека да си запазим добрия тон, и каквото си казваме да е само на бъзик.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Да полудуваме край Шумен

                            В крайна сметка аз и колегата си изкарахме чудесно на тази първа за нас разходка.Радвам се че се запознахме и с другите момчета.Остава да се подготвим по сериозно откъм гуми и малко ремонти и сме готови за по големи приключения
                            0885022939 Недрет

                            Коментар


                            • От: Да полудуваме край Шумен

                              Липсва ми едната радиостанцийка......някой да има инфо?
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: Да полудуваме край Шумен

                                Нали ти казах вчера-В Цецо трябва да е.
                                Тези дни ще се виждам с него, и ще го питам. На мен джека ми остана при него, ти за едно токи се плашиш
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X