Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тих бял Дунав, кал и настроение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тих бял Дунав, кал и настроение

    Събрахме се 7 джипки /4 Митцубишита, 1 Нива, 1 Галопер и 1 Самурай/ и 1 АТВ...и тръгнахме с мръсна газ, за да излезнем час по-скоро от гадния асфалт на хубавата, пухкава кал.

    Думите са слаби, за да опишат разходката, та ето направо снимките.

    За съжаление не можах да остана за сладката част - скарата, затова нека се включат със снимки и останалите до края.
    Прикачени файлове
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

  • #2
    До: Тих бял Дунав, кал и настроение

    Ето и няколко панорамни снимки.
    Прикачени файлове
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

    Коментар


    • #3
      До: Тих бял Дунав, кал и настроение

      Добре сте се накаляли
      Някои от местата на снимките ми изглеждат познати, но може и да се заблуждавам. Къде карахте?
      Аз вчера се опитах да се понакалям в Стара планина, но всичко беше добре замръзнало. Само се наснежих.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #4
        До: Тих бял Дунав, кал и настроение

        Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
        Добре сте се накаляли
        Някои от местата на снимките ми изглеждат познати, но може и да се заблуждавам. Къде карахте?
        Въобще не се заблуждаваш! Трасето ти е известно.
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • #5
          По-късно ще кача останалите снимки, че сега ги обработват, Мицубишитата бяха 3- две Паджера и едно L200-гаранционно, затова го оставихме още в началото и шофьора му се качи в бялото Исузо Тропер 2.6 бензин, м-у другото същото много ми хареса. По-късно към нас се присъедини и едно Чероки 4 литрово, автоматик. След, като обядвахме си направихме и лека заигравка в "Плаващите пясъци" и блатото до скарата.Снимките от там ще бъдат качени в Хард разходки.

          Както се вижда от снимките, пак трябваше да вадиме куфара с инструмента, защото откъснах болта, който държи задният ам за моста. Колегата с АТВ направи страхотно шоу на две колела. Снимките от плаващите пясъци ще ги кача утре в харда. Снимките са правени от момчето със Самурая, защото , аз водех колоната и нямаше как да снимам. Почваме да кройм планове за другата неделя. Разходката пак ще бъде софт, защото нямяме хардаджий.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от cveti; 26-02-09, 21:25.

          Коментар


          • #6
            До: Тих бял Дунав, кал и настроение

            Ето това е правилният начин за уплътняване на свободното време! Като гледам снимките се усеща атмосферата на разходката.

            Лека и успешна седмица!
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #7
              До: Тих бял Дунав, кал и настроение

              Има ли желаещи за неделя 22.02.09 г., да си направим разходка около Дунав, но този път в посока гр.Дунавци, ще покараме зад Фанти-Ге и около пристанището на Дунавци, после ще се качим зад сметището в посока с.Жеглица. След това, който иска може да се прибере и по асфалта.

              Коментар


              • #8
                До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                В неделя съм на ски на Ком.

                Ако искате да покараме до там?
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • #9
                  До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                  Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                  Има ли желаещи за неделя 22.02.09 г., да си направим разходка около Дунав, но този път в посока гр.Дунавци, ще покараме зад Фанти-Ге и около пристанището на Дунавци, после ще се качим зад сметището в посока с.Жеглица. След това, който иска може да се прибере и по асфалта.
                  Офертата важи за 01.03.09 г.(неделя), в събота ще дам точен час, мястото е до Лук ойл, старият пазар за коли, там е голям паркинга и можем да се съберем. За сега сме 5-6 джипки, трасето е софт, но ще има и хард заигравки.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                    9:30 се събираме, 10:00 потегляме. Всеки, който желае да се чувства поканен.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                      Там съм.
                      Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                        Няк'ви скари - бири?
                        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                          Иска ли питане, утре на място ще се събират пари за хапване и пийване.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                            Днешната разходка беше страхотна ама хайде фотографиращите да пуснат малко снимки...

                            Следвашия път още повече кал и още повече мръвки

                            Малко снимки но от сърце
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от BatGeorgeone; 01-03-09, 19:31.
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                              Това е от мен за сега, утре ще кача останалите. Днешната разходка много ми хареса, карахме по доста разнообразни терени, наклони, коловози и доволно лепкава дунавска КАЛ. Имаше минаване през река, каране по коритото и, стръмни спускания и изкачвания.
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X