Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тих бял Дунав, кал и настроение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Тих бял Дунав, кал и настроение

    Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
    Не видях на снимките да имате УАЗ в групата. Искате ли да имате.

    ОО Сашо, добре си дошъл

    Нека покажеш на Видинската група какво може Дядя УАЗик

    Пържолите и Бирата от мен специално
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #32
      До: Тих бял Дунав, кал и настроение

      Благодаря Ви момчета за поканата. УАЗ-а ми е "базиран" /хи-хи-хи/ на около 50 км от Видин, така че не е проблем понякога и с много голямо удоволствие да участвам във Вашите разходки. За съжаление няма да е сега. Няма как. Така че колегата ще има възможността да види възможностите на УАЗ-а, и не само веднъж.
      Ще следя темата с интерес и ще се включа в удобен момент. И да не забравите снимките, ей!
      Към BatGeorgeone: Надявам се че пържолите и бирата няма да се развалят ако изчакат малко?
      Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

      Коментар


      • #33
        До: Тих бял Дунав, кал и настроение

        Групата от Монтана потвърди 3 джипки - Паджеро и два самурая, ще бъде интересно.

        Коментар


        • #34
          До: Тих бял Дунав, кал и настроение

          Еее....стига де...за неделя дават студ и дъжд, хайде отложете го.
          Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

          Коментар


          • #35
            До: Тих бял Дунав, кал и настроение

            Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
            Еее....стига де...за неделя дават студ и дъжд, хайде отложете го.
            Що бе, нека се понакалят колегите. Приятно и безаварийно каране
            Последно редактирано от Sasho74; 06-03-09, 22:41.
            Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

            Коментар


            • #36
              До: Тих бял Дунав, кал и настроение

              'Щото аз няма да мога да ида.
              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

              Коментар


              • #37
                До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                Ето малко снимки и от днешната разходка, всичко започна много спокойно, докато не оставихме "скараджийте", групата от Монтана се представи много смело - не се притесняваха и влизаха навсякъде, даже и на някой места си караха "соло", аз не можах да ги съпроводя на края, защото дадох фира вътрешно каре на предна дясна полуоска. Търсехме и малко по-хард маршрут и буквално се натрясох в блато, но с дружна помощ се измъкнах, но за това ще кача снимките в Харда, че са си за там. По-късно ще кача още снимки.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #38
                  До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                  Добра разходка!

                  Сори, ама не можах да дойда!
                  Адаш, яко си се бил окопал, кой те извади?
                  Дайте още снимкииииии......да видя и кв'и мръвки съм изпуснал.
                  Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                  Коментар


                  • #39
                    До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                    Първо с лебедката малко на пред, после подлагане на дърва и газ на зад. И вече на твърдото ми пропадна задна лява гума в една вада изкопана от дъждовете и дълбока 80-90 см, та се наложи малко копаене, подлагане, Пътеки и теглене от Сени с монтанският Самурай. Ще кача снимки в Харда, като ми ги изпратят.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                      Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                      Първо с лебедката малко на пред, после подлагане на дърва и газ на зад. И вече на твърдото ми пропадна задна лява гума в една вада изкопана от дъждовете и дълбока 80-90 см, та се наложи малко копаене, подлагане, Пътеки и теглене от Сени с монтанският Самурай. Ще кача снимки в Харда, като ми ги изпратят.
                      И малко фулконтакт имаше, след като счупи предния мост, Кирчо получи "едно рамо" от приятел ама в буквалния смисъл, с Черока го бутнах от изотзадзе, евала на мастора, че си е направил здрава стойката на резервната гума, та пое стоически бутането

                      ОТ тук на насетне, Киро ще вика често като закъса "Аааа, къде е батко..."

                      Хайде чакаме още снимки
                      Евала на Видинлии, днес бе страхотен 8ми март за нас, за жените не знам, ама според мен ще им е последната разходка с нас ))
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                        Жоре, имаш бира от мен за сложеното рамо "булбар", направо не е за вярване, че на спускане останах в коловоза, добре, че беше след мен. Мнооооого е гадно без преден мост. Яд ме е само, че не можахме да снимаме бутането. Тук ще кача и първото и последното дърпане - първо, аз теглих Пандата, а после монтанското Паджеро ме извади, след, като счупих карето на полуоската. Много искахме да покараме долу в каньона, но още , като влязох и потънах. За това решихме да се вадя и право към скарата. Ще кача още снимки.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #42
                          До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                          BatGeorgeone, черока ти е много як! Само като си спомня как катереше оня баир над сметището...ужас направо!

                          Еми оттук-натам адаша няма да излиза без черок до него, а аз без Нива до мен.

                          Хех....адаш, ама т'ва е било като Гранд Каньон?!
                          Другата неделя накъде?
                          Последно редактирано от GODzillata; 08-03-09, 19:02.
                          Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                          Коментар


                          • #43
                            До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                            Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                            BatGeorgeone, черока ти е много як! Само като си спомня как катереше оня баир над сметището...ужас направо!

                            4 Литровият мотор не е за подценяване
                            Еми оттук-натам адаша няма да излиза без черок до него, а аз без Нива до мен.
                            ХА-ХА ,Черокито, не до мен, а зад мен.

                            Хех....адаш, ама т'ва е било като Гранд Каньон?!
                            Другата неделя накъде?
                            С Жоро ни заприлича малко на Ладога. За другата неделя не ме бройте, защото съм до 14 ч. на работа, а от 15 ч. на мач. Ако искате събота след обяд някъде на близо- Гребната база или Редута с-у Дилижанса, за 1-2 часа, не повече и после по бира при адаша в Ривиерата. Цеци има нещо в предвид , като маршрут за неделя, дръжте връзка с него.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #44
                              До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                              Евала на Монтанските момчета, грабнаха се и дойдоха, много ме зарадва готиното самурайче.

                              Аз останах приятно изненадан и от силата на ПАнчаревото с този малък дизелов мотор, направо си пали гумите и хвърля задница като му подадат газ, хубава машинка.

                              Както се очертава, до 1-2 разходки ще пишем май само в ХАРД раздела ) сигурно тогава ще се наложи и аз да си нося 16 тонната лебедка-тирфор с поне 100 метра въжета сапани и колани

                              За сега схемата е ясна, жените ни са алергични към кал вятър и оф роуд а ние сме пристрастени към т.н. мизерия

                              Мисля си поради по-горе посочените обстоятелства за един маршрут и аз да направя около Белоградчик, ще поканим тогава още хорица от Монтана, Враца, Бяла слатина и Плевенската група, който иска да намине, освен Офф Роуд обещавам посещаване + екскурзовод на местните забележителности като :

                              - Пещерите Магура, Лепеница
                              -Калетата Маркашница, Боров камик
                              - Прочутите вече скали
                              - Форсиране на река ЛОМ, поне 2 пъти
                              и много други
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                                Здравеите да беше готино имаше от всичко по малко .Надявам се друг път пак да направим разходка,може ако искате да бъде и в Монтана.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X