Обява

Свий
Няма добавени обяви.

стара планина 9.11

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: стара планина 9.11

    абе май търтея си прави скрита реклама на коланите ми се струва...поне и обява да пусне в "продава" наистина са бая яки
    LZ5DG....0888985906
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
    Не всичко, което има две бузи е лице!

    Коментар


    • До: стара планина 9.11

      айде чакаме снимки от и митко
      той май има най-много
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • До: стара планина 9.11

        Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
        С "Вход за Дерето" съм обозначил от къде може да се влезе в дерето. Ако гледате часовете, ще засечете, че за малко повече от 2 часа сме минали само 300м (влизане-излизане) :[ATTACH]53649[/ATTACH]

        Друга седмица събота или неделя мисля да предложа една разходка до точно това дере.Браво за намереното място!
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • До: стара планина 9.11

          Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
          С "Вход за Дерето" съм обозначил от къде може да се влезе в дерето. Ако гледате часовете, ще засечете, че за малко повече от 2 часа сме минали само 300м (влизане-излизане) :[ATTACH]53649[/ATTACH]
          Владо,това не го отварям по никакъв начин!

          Коментар


          • До: стара планина 9.11

            Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
            Владо,това не го отварям по никакъв начин!
            В сми? Това е файл, който се отваря с мапсорс
            Светът на Владо

            Коментар


            • До: стара планина 9.11

              Така като гледам снимките сте се поразходили из ловния район на дружинката ми - от Ромча до Бакьово се простира същия. Това съоражение с перката, което е на снимките, го е правил един колега за човека който живее в къщата, а целта е зареждане на акумулаторите с които се захранват 2 крушки Х21W и един телевизор Юност. Всъщност такива вятърни "генератори" са 2 в района. Там е и ул. "Борба".

              Коментар


              • До: стара планина 9.11

                Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                Друга седмица събота или неделя мисля да предложа една разходка до точно това дере.Браво за намереното място!
                ей да не изрежете всички дървета само
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • До: стара планина 9.11

                  Първоначално публикуван от nenoA Преглед на мнение
                  Абе тя гумата на Рокито я оправихме на момента,имаше между джантата и гумата парче от клон извадихмего и нямаше проблем,след това на Витарата почна да и спада гумата,но с една рапитка и нямаше никакъв проблем.Добре че Петър имаше много добър компресор за гуми и ги напомпахме.
                  наи правилно, и със удар когато се вади да е странично задължително , и за колите е подобре и така затъналата задължително тръгва след теб ,

                  иначе сте се наиграли като гледам
                  Последно редактирано от Юли; 10-11-08, 20:57.
                  sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                  Коментар


                  • До: стара планина 9.11

                    Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                    наи правилно, и със удар когато се вади да е странично задължително , и за колите е подобре и така затъналата задължително тръгва след теб ,

                    иначе сте се наиграли като гледам
                    Да Патрола добре го дръпна,ама маи искаше да си го върне за неговото вадене което беше съвсем същото което му направих

                    Коментар


                    • До: стара планина 9.11

                      е то там няма как да се дръпне направо
                      и затова колата скача в клоните
                      кеф не кеф това е положението марийке

                      некст тайм ще намерим дере дето се засяда и вади по учебник - направо и без удар
                      обещавам
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • До: стара планина 9.11

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        е то там няма как да се дръпне направо
                        и затова колата скача в клоните
                        кеф не кеф това е положението марийке

                        некст тайм ще намерим дере дето се засяда и вади по учебник - направо и без удар
                        обещавам
                        Е за кво ше ходите тогава,то за учебници май отдавна ви мина времето

                        Коментар


                        • До: стара планина 9.11

                          Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
                          Е за кво ше ходите тогава,то за учебници май отдавна ви мина времето
                          не друго, ма ти, току виж, си взел, че си дошъл
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • До: стара планина 9.11

                            Дайте малко върхове да поизкачиме стига с тези дерета )

                            Коментар


                            • До: стара планина 9.11

                              Първоначално публикуван от Калиано Преглед на мнение
                              Дайте малко върхове да поизкачиме стига с тези дерета )

                              Мургаш!За какво.То там се качват дори бегачки(голфове Ц15-ки и други автомОбили.Аз лично имам желание някой ако знае пътя от Гниляне до ботевград!Или да покараме към другия край на витоша!От софия към лакатник или другаде на запад.Да погоним западняците.
                              За водач бих избрал влади.Защото имам чувството че от извесно време измисля интересни разходки!
                              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                              Коментар


                              • До: стара планина 9.11

                                Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                                За водач бих избрал влади.Защото имам чувството че от извесно време измисля интересни разходки!
                                Ооо, благодаря Принципно ми се върти в главата един маршрут, но незнам какво ще е времето в събота, а ако капне без лебедки нямаме никакъв шанс За това си мълча
                                Светът на Владо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X