Обява

Свий
Няма добавени обяви.

18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

    ЕЕЕЙЙЙЙ, чакайте ! Нямам време да чета цялата тема и не знам за какво става въпрос(само да не ни ....) , ама и аз идвам - двама дърти и едно дете!Довечера ще се включа ( ако стигна до Варна)
    Дали да не ми пишеш един апартамент ?
    Внимавайте с броя на прасетата , че някой от организаторите да не изчезне беследно...
    Последно редактирано от churov; 15-01-08, 10:30.
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #62
      До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

      Янко... няма да ни е ... ,ама ние ще им е..м .... на джипките ...
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #63
        До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

        И аз съм с вас! Едно апартаментче по възможност и на софрата място по-близо до прасето!
        NISSAN PATROL 2.8TD

        Коментар


        • #64
          До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

          Отсега заявявам двама души с лека кола. може да станат и повече... Дали ще дойдем в петък или в събота не сме си доуточнили. Не зависи от нас ...
          nikito776, важи ли още "Ако има някой с GPS и без джип,можем да се комбинираме и да вземем наградата" ? Ако да - заявявам желание!
          Очаквам да е весело и без премеждия!

          Коментар


          • #65
            До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

            Пак казвам:който има GPS да го носи

            Коментар


            • #66
              До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

              Явор, в петък ще дойдем двама или четирима, имаме уредено спане, ще сме само за банкета.В събота мога да остана до 15.00 часа, дано до тогава да е свършило състезанието.За участие в него не знам дали да се записвам защото джипа ми е така както го купих - паркетник, не е подготвен за офроуд.Не искам да съм в тежест да ме измъквате от разни ситуации.А за изяждането на прасето няма да ме има, като гледам има достатъчно колеги които ще компенсират липсата ми, и съм убеден че няма да остане неизядено
              Относно състезанието ще се включа в подготовката с един Мегафон с който да обявим правилата и да кажем указанията.Днес му сложих 8 нови батерии Дурасел и е готов за бойно кръщене
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #67
                До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                Айде и Русенци идваме.За съжеление само с един подготвен джип.На Уазката Обзор и е далече
                Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                Коментар


                • #68
                  До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                  Актуализация на участниците:
                  Пламен - 1+1
                  Пламен! - 1+1
                  Добри(v0id) - 1+1
                  giorgio - 1
                  Джамбазов - 1+1
                  Георги - 1
                  Стефан76 - 1+1
                  Борис - 1
                  Горби - 1+2
                  Nik Nikolov - 1+1
                  Стамбата(SPA) - 1+1
                  ............ - 1+1
                  CarTest™ - 1+3
                  Симеон - 1
                  Pursie - 1+3
                  nikito776 - 1
                  Plamen_Varna - 1
                  Янко(Churov) - 1+1
                  Момчил - 1+1
                  Явор(дорзи) - 1
                  Алекс (Варна) - 1+1
                  Коко (Варна) - 1+1
                  Дянко (Варна) - 1+1
                  Сашо - 1+1
                  Дидо Надър - 1+1
                  Ники (Варна) - 1+1
                  Веско (Делфина) - 1+1
                  Емо (Варна) - 1+1
                  Гената (Русе) 4 екипа по 2
                  Азис - 1+1
                  petio-beliata - не е уточнил бройка
                  optron - 1+1
                  PACH - 4

                  ---------------------

                  70 говеда сме ще търсим БИК да колим гладни няма да останем най много всеки да плати малко сума за суфрата, че си стана свадба наистина.
                  Последно редактирано от Явор; 16-01-08, 11:04.

                  Коментар


                  • #69
                    До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                    Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                    70 говеда сме ще търсим БИК да колим гладни няма да останем най много всеки да плати малко сума за суфрата, че си стана свадба наистина.
                    Ти организирай софрата както трябва, пък ние ще платим колкото е необходимо. Ясно е, че е голям ангажимента, но пък организаторите сте все доказали се хора.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #70
                      До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                      Ако трябва преди да тръгна ... да мина през цеха на един приятел ...
                      Прави страхотни кебапчета и кюфтета (по 100 гр.), само барбекю ще трябва.
                      Аааа Чуров ги знае какви са ...
                      И още нещо!!!
                      Не приемаме джипки от "далечни" местообитания без ...... дамаджанки и шишета ....!
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #71
                        До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                        Румба , носи си сандвичи за всеки скучай , а пък и твоя приятел много го уважавам
                        Яворе искам си апартаментче !!!!
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • #72
                          До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                          кефите ме
                          супер сте

                          Коментар


                          • #73
                            До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                            Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                            Румба , носи си сандвичи за всеки скучай , а пък и твоя приятел много го уважавам
                            Яворе искам си апартаментче !!!!
                            Апартаментите ги окупираха, утре се качвам на Обзор и ще видя какво мога да направя на място.

                            Коментар


                            • #74
                              До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                              Браво пичове,направо ви завиждам,дано стане традиция да се збирате,да хапвате и пиивате и карате джипките,другото.....много важно
                              Емил-00356 99872043-Малта
                              Defender-90

                              Коментар


                              • #75
                                До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                                Първоначално публикуван от Lany Преглед на мнение
                                Браво пичове,направо ви завиждам,дано стане традиция да се збирате,да хапвате и пиивате и карате джипките,другото.....много важно
                                А дано Лани, и дано и тебе да те видим на някоя от сбирките
                                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X