Обява

Свий
Няма добавени обяви.

18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

    Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
    Винаги, когато някой пусне такава покана за мероприятие моят Уаз се чупи.
    Ма верно? Те Уазките чупят ли се бре? (айдее, метнаха ме Уазаджиите...)

    Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
    ми който няма GPS-какво тряба да прави,ако дойде?
    няква карта ще има ли.. или тряа пазя прасето
    Ниц, нямам ти доверие, ти и прасето на едно място... Мани я тая работа.

    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
    P.S. Поради липса на прасе, мога ли да дойда с гадже ????
    Ей ся те метнаха жените.

    Коментар


    • #17
      До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Ма верно? Те Уазките чупят ли се бре? (айдее, метнаха ме Уазаджиите...)
      АКСИОМА:
      Уаза никога не се чупи. Той бива приведен в непригодност за движение от тъпоумния му водач/боец/. В случая аз.
      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
      NULLA TENACI INVIA EST VIA

      Коментар


      • #18
        До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

        нещо авансово плащане за хотела, някаква предварителна програма за двата дена ....?

        Коментар


        • #19
          До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

          Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
          Играта няма да е екстрем.Ще гледаме да не се налага да се използват лебетки крикове и тем подобни.Друг е въпроса времето какво ще каже.Идеята е да се включат повече хора.Наличието на GPS обаче ще бъде задължително защото ако не е слънчево не знам как ще се ориентирате.Играта се прави за да има забавление.Главното е сбирката и за това идвайте да го изядем това прасе.За варненци и бургазлии присъствието е задължително.Оправдания не се приемат!!!Останалите също да идват,че стига с тая виртуалност.Дайте малко и офлайн.

          Аз в петък ще дойда,ама в събота трябва да се приберта в Бургас.Имам вечерна сватба и без DJ няма как да стане,пък и булката ми е приятелка и не върви да се покрия . Надявам се да има прасе и в петък вечер Старозагорците едва ли ще ги стигнем,ама не пречи да се напънем
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #20
            До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

            Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
            нещо авансово плащане за хотела, някаква предварителна програма за двата дена ....?
            В събота се качвам до Обзор за доуточняване на детаилите и после ще пусна програмата.

            Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
            Аз в петък ще дойда,ама в събота трябва да се приберта в Бургас.Имам вечерна сватба и без DJ няма как да стане,пък и булката ми е приятелка и не върви да се покрия . Надявам се да има прасе и в петък вечер Старозагорците едва ли ще ги стигнем,ама не пречи да се напънем

            Нямам намерение да си мерия пиш..та със никой, каквото се получи такова ще е.

            За сега заявени сигурни екипи(джипа) 15бр. в понеделник ще пусна и списък за доуточняване на нощувките.

            Коментар


            • #21
              До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

              Яворе, пиши в темата правилата на играта, такса за участие, награда, планирано време, начало, край и други такива работи ....
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • #22
                До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                Идвам! Ако не тръгна да се заравям в калта, ще нося ножове и с жените (нали ще има и дами?) ще разфасоваме пържолите, салатите...
                Срамен труд няма!

                Коментар


                • #23
                  До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                  Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                  Яворе, пиши в темата правилата на играта, такса за участие, награда, планирано време, начало, край и други такива работи ....
                  Като се върнем с адаша в Неделя ще пусна точно какво ще правим най вероятно ще е софт за да са доволни по-голямата част от изявилите желание за участие а играта е малко под съмнение, ще видим. Разходка и прасета ше има със сигурност.
                  Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                  Идвам! Ако не тръгна да се заравям в калта, ще нося ножове и с жените (нали ще има и дами?) ще разфасоваме пържолите, салатите...
                  Срамен труд няма!
                  Е те точно такъв човек ни липсваше в организацията да следи какво става с трапезата докато се каляме в гората .

                  Моля всеки да почясни за колко човека и какви стай иска да запази.

                  Коментар


                  • #24
                    До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                    Ами подгответе и едно хард трасе и да правим 2 разходки, и без това ще има много хора и ще е тегаво 20 джипа на софт трасе ... пък вечерта ще се съберем . Ако трябва да помагам в събота ?
                    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                    Коментар


                    • #25
                      До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                      Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                      Ами подгответе и едно хард трасе и да правим 2 разходки, и без това ще има много хора и ще е тегаво 20 джипа на софт трасе ... пък вечерта ще се съберем . Ако трябва да помагам в събота ?
                      А една какa да ти бели яйце искаш ли . За "тегаво" и дума не може да става, събираме се да си правим кефа под кеф разбирам желанието на мнозинстово за типа на тарасето.
                      Последно редактирано от Явор; 10-01-08, 21:26.

                      Коментар


                      • #26
                        До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                        Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                        А една как да ти бели яйце искаш ли . За "тегаво" и дума не може да става, събираме се да си правим кефа под кеф разбирам желанието на мнозинстово за типа на тарасето.
                        Абе каквото направите ... отиваме и се забавляваме ...
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • #27
                          До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                          Ще се опитаме да направиме така,че за всички да е добре.Нека да дойдат повече хора за да е по-весело.И игра ще има и ще участва който иска.Бъдете сигурни,че всеки,който има джип и желание ще може да се включи.Играта не е кой ще премине през онова дере,а кой ще намери точкте.Трасето няма да го правим с Нивата,а що годе с нормален джип.Правилата ще ви ги кажем най-вероятно в събота вечерта.
                          И пак повтарям:
                          Идеята не главно играта,а да се изяде едно прасе,че му било студено и го било страх от някаква невестулка при адаша:-)

                          Коментар


                          • #28
                            До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                            За мен двойна стая за събота .
                            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                            Коментар


                            • #29
                              До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                              Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                              За мен двойна стая за събота .
                              Ето това е! Моля и другите да последват примера на v0id за да ни улесните максимално. Аз утре отивам на място да проверя как са прасетата

                              Коментар


                              • #30
                                До: 18-19/01/08 Обзор покана за интерсна игра с 4х4 и банкет с прасе

                                Двойна стая и за мен. С Уаз или без, кал не изпускам.
                                Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                                NULLA TENACI INVIA EST VIA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X