До: СТАРА ЗАГОРА ПЪРВА КАЛ
Маи ша сме си ние само,те другите се уплашиха след поледния пьт
Маи ша сме си ние само,те другите се уплашиха след поледния пьт



Искам да я подготвя добре,че много е ниска за хард разходка.



Искам да я подготвя добре,че много е ниска за хард разходка.



Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар