Обява

Свий
Няма добавени обяви.

малко шоу на тестовия полигон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • малко шоу на тестовия полигон

    имахме удоволствието да покараме малко
    което беше доста забавно много хубаво местенце
    за разходки и обезателно ше се повтори
    но следващия път повече...
    машината на Иво ме учуди за пореден пат
    оказа се че и много добре си бяга по баирите....








    поздрави

  • #2
    До: малко шоу на тестовия полигон

    а ето и няколко малки клипчета
    http://es.youtube.com/watch?v=9S6JXM5PfNs

    http://es.youtube.com/watch?v=S3Fbv8Vc9y4

    http://es.youtube.com/watch?v=H-_o6qdxIiQ

    има още едно дето май дойде малко голямко
    но скоро ше го намаля малко и ше го кача..
    поздрави

    Коментар


    • #3
      До: малко шоу на тестовия полигон

      Малииии сега ще ги сънувам тези гуми на Иво...

      ЗЕНИТ, ти някъде пускал ли си за машината на Иво, ако можеш и още не си драсни нещо повечко технически, каква е като двигател, окачване, размер гуми, клиренс и т.н.

      Страхотно, неговата машина вече ми е идеал и мечта за монстър

      Поздрави,
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        До: малко шоу на тестовия полигон

        о то на приказки е много леснo
        ама как се праи е по сложничко..
        преден и заден мост дана 60 про рок 5.8:1 там някаде
        дебелина на тръбата 12мм прасето изглежда че е
        от няква супер яка стомана ако греша някаде Иво
        ше ме поправи...
        мотора си е сериен но са му пипнати гърнетатата
        всъшност няма нужда при наличието на раздатка атлас 4 с предавателни числа 10:1
        вътре са три раздатки в една може да избира според терена а и може само на преден мост да се движи..
        това е най интересното коливерите те са си ги съсздали а и се гордеят защото са първите тук дето карат с такива испанско производсто.
        за клиренс не съм мерил но почти няма нещо дето да на може да мине на следващата тестова разходчица ше го измеря а и ще ги снимам
        по близко двата звяра спомням си че маркан ме беше питал да се направи разликата..
        гумите са 44 имат и 39 но Иво каза че тази машина е мислена за 44 по ниско само ако в някое състезание се направят на интересни..
        поздрави

        Коментар


        • #5
          До: малко шоу на тестовия полигон

          Мен ме интересува как е решена задачата със задния кардан - изхода от раздатката и към задния мост. Другото е що-годе ясно.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: малко шоу на тестовия полигон

            Благодаря ти за бързото и интересно инфо, е вече съм влюбен в тази машинка

            За тези мостове съм чувал само хубави неща,както и, че хубавичко тежат сравняват ги с МОГовите )) но явно държат на даянене с 44" - суперско.

            Като каза обаче гърнетата, това вече преля чашата в главата ми и аз ще пипна генерацията и двете, искам поне 100тина кончета, инак с тези големи гуми ми е зле )

            Супер, отново благодаря а и самия Иво ако желае може по-подробно да раскаже това онова, с радост ще приемем просветление

            Много поздрави,
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              До: малко шоу на тестовия полигон

              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              Мен ме интересува как е решена задачата със задния кардан - изхода от раздатката и към задния мост. Другото е що-годе ясно.

              Много лесно Дима има различни раздатки с място за кардан от която страна искаш и от двете страни

              Мисля си, че за скромната сума от 1-2к $ АТЛАС е мечтата на всеки ТНТМ...

              Поздрави,
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                До: малко шоу на тестовия полигон

                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                Много лесно Дима има различни раздатки с място за кардан от която страна искаш и от двете страни

                Мисля си, че за скромната сума от 1-2к $ АТЛАС е мечтата на всеки ТНТМ...

                Поздрави,
                Бе това с каретата е супер лесно нещо, Атласа не ме блазни... Въпросът е с ъгъла на възкъсия кардан.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: малко шоу на тестовия полигон

                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Бе това с каретата е супер лесно нещо, Атласа не ме блазни... Въпросът е с ъгъла на възкъсия кардан.
                  Махат кардана и слагат броеница от карета
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #10
                    До: малко шоу на тестовия полигон

                    Ахам...и му дават Виагра да не увисва и да не се огъва...
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      До: малко шоу на тестовия полигон

                      Мнооо'о впечатляващо!

                      За такава машина трябва да се измисли някакво ново име - не джип и не всъдеход.

                      Е, те сигурно вече са измислили, ама аз не го знам. Мисълта ми е, че това вече не е оф-роуд. Това е kill-road.

                      Поздрави!
                      Искам България чиста!

                      Коментар


                      • #12
                        До: малко шоу на тестовия полигон

                        Дима за какъв възкъс кардан говориш, от къде до къде, защото от АТЛАСА до мостовете мисля си има дооста местенце заради този мъничък лифт





                        А някой маломен ми е сложил червена точка тук в тази тема, някой умник с 16 точки репутация ееех комплекси...поне да бе дал обяснение защо
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • #13
                          До: малко шоу на тестовия полигон

                          Ахам, само дето извода за кардана е успореден на оста на колата, така че се пречупва под много сериозен ъгъл... Колкото е по-голямо разстоянието от тази точка до мястото където се зафланцва за задния мост кардана, толкова този ъгъл е по-малък и кардана работи по оптимално. Не знам дали успях да го обясня правилно, ама се сети че при един и същи лифт при Вранглер например и при някой пикап дълга база ъгълът на кардана ще е съвсем различен
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            До: малко шоу на тестовия полигон

                            Разбирам те идеално за какво говориш Дима, затова казах и за разстоянието но си прав и ти защото спрямо лифта ъгъла който се получава си е сериозен, мисля Иво ще внесе светлина или Зенит по темата с карданите и броя на каретата...

                            Поздрави,
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #15
                              До: малко шоу на тестовия полигон

                              за карданите незнам точно как е решил въпроса Иво
                              но от това което виждам той ес двойни карета
                              откъм раздатката а тя си е на мястото не е сваляна ама хич на доло..
                              карданите са ги правили тук има едни специалисти дето само с тва си вадят ьляба и не са имали проблеми за разлика от дрйги машини които съм виждал по състезанията....
                              нека най добре Иво да си каже по точно че аз не съм запознат изобщо с марката....
                              ето още едно филмче тук вече се събра и публика
                              човек трудно си продължава по пътя като види такава машина в действие..
                              http://tinypic.com/player.php?v=6aqy6uv&s=1
                              поздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X