Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хич не обичам да държа неща които не ползвам, но така се получи, че вече 4-та година май ми седи в една раница един изтребител DJI FPV. Веднъж на половин-една година го изваждам зареждам и разхождам и особено сега когато съвременните дрончета стават все по-бавни (евро директиви ) той ме радва все повече, ето един полет от Офелиите в мрачно време. До Конярника му отне секунди, кеф ти Звездица, кеф ти Ветровала... От 0 до 100 набира за 2 секунди и се движи над стоте през цялото време, ех ако му беше по-добра камерата и стабилизацията цена нямаше да има, но сега си ми е само за кеф (то и другите са затова )


    Коментар


    • Язовир Искър е най-големият в България и е много красив, но едно от най-красивите места е вливането на река Искър в него. И точно там поспряхме с детето да поснимаме. Пролетта е прекрасна!

      Коментар


      • Пътувайки към водопада Дуршин скок минахме през Петрохан, времето беше много приятно и аз реших да поспрем за десетина минути да се порадваме на гледките


        Коментар


        • Пролетта снеговете се топят и в планината водата тече от всякъде та да ви представя една каскада от водопади над Кирилова поляна, под Злият Зъб - щеше да има и върхове във филмчето, ако не бях спрял записа без да искам но поне аз видях прекрасни неща , а вие ще ги видите в следващо клипче, че за шастие се усетих и повторих


          Коментар


          • Началото на седмицата покарах колело. И до село Селянин, пътя разкри страхотни гледки и простор, че пуснах и дрона да ме следва, той пък не успя да се удари в нищо та реших да събера едно хибридно клипче от това преживяване


            Коментар


            • Един много странен тестов полет над устието на река Искър в едноименният язовир. Голяма красота и особено облаците този ден бяха страхотни. А е странен защото бях сложил едната перка наопаки, но дрона си летя въпреки това и чак на кацане ми се стори подозрителен звука и я монтирах правилно - много издръжливи машинки, но ако се загледате внимателно може да видите потреперване на образа на места - мъчил се е мъника но се справи с чест

              Коментар


              • Това прозорче на потопената църква ме влече от известно време, но здравият разум надделяваше - до миналата седмица, когато бръмбарите в главата ми взеха властта - е, не се получи баш както трябваше, но след смяна на перки и сваляне от една греда полетите продължиха без проблеми - Аватата е яко пиле! Потопената църква в яз. Огоста, качеството е лошо и накъсва защото вечерта счупих картата докато я вадех, това е от очилата - мястото на сд слота между перките е един от най-големите недостатъци на Авата-та



                Коментар


                • И за изпроводяк на снега един бърз полет от Маркуджиците към Дено и обратно


                  Коментар


                  • След залеза в планината често е най-красиво, за съжаление облаче иззад Люлин планина спря последните лъчи да огреят Витоша, но пак беше прекрасно

                    Коментар


                    • Почти спрях пътуванията, пък на, все съм с 15-ина филма назад и споделям филми от преди една - две седмици като минимум, Но ето днес ще наваксам поне малко, с трети споделен филм. Но пък един от Любимите ми - Злият Зъб, Иглата и наоколо (вижда се и Мальовица и Орловец и ...). На повечето от тези места не бих отишъл на крак - но дрона ми помага да им се порадвам

                      Коментар


                      • Яз. Огоста, прекрасно място!

                        Коментар


                        • Да не се заричам, ама с това клипче в което пуснах дрончето да ни следи с детето и кутрето по Маркуджиците, мисля да свършвам снежната серия за този сезон, но знае ли се. У нас сняг се намира и юли

                          Коментар


                          • Един приказен водопад до хижа Копрен - Дуршин Скок, с лека и кратка пътечка до него и приказни скали над него. Жалко, че точно като отидохме един облак застана над планината и като се прибрах счупих сд картата с филмите от деня, та това е от очилата, колкото да ми показва какво загубих нищо все се вижда нещо, пък и ще ме амбицира да отида отново, но кога ли ?

                            Коментар


                            • Все се канех и все не намирах време за тази стена от Страноприемницата дала името на целият град - КерванСарай в Нови Хан. Но накрая на връщане от голямата разходка с колелото се поспрях - вярно с "неправилният" дрон, но колкото-толкова

                              Коментар


                              • Винаги като си взема новата играчка е вечер и следват дъждове и ветрове съдбата ме учи на търпение, но аз не съм от най-добрите ученици явно, та вчера вечерта спретнах първият нощен полет с Авата 2. Не съм правил задълбочени изследвания, но видимо е по-добре от оригиналната Авата при това във всички направления за сега, предстои да откривам недостатъците

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X