Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-накрая дойде момента да споделя Церовският водопад. Едно чудесно местенце с прекрасна пътека до него което си заслужава разходката, пък и Скакля е съвсем наблизо


    Коментар


    • Вчера времето беше прекрасно, а прочетох, че е последен ски ден на Боровец и реших да заведа детето (пролетна ваканция) да се порадваме за последно на сняг този сезон. Сахарският пясък от преди два дни беше навсякъде зацапвайки снега и гледките ставаха още по-интересни. На малката хич не и се ходеше и с кутрето се състезаваха кой да саботира разходката повече та не можахме да се поразходим, но колкото - толкова. Беше страхотно! Това е една малка въздушна обиколка под Мусала



      Коментар


      • Отново изоставам със споделянето, това посещение на Къпиновският манастир беше преди две седмици. Прекрасно място, много красиво и пълно с интересни обекти наоколо, водопада, старият мост, язовира...


        Коментар


        • В Дебелец, до Търново открих един много красив стар мост, ходих преди година, две, но времето не беше с мен, та преди две седмици на път за Къпиновският водопад реших да се отбием с децара и да му се порадваме на слънчице. Нещата не започнаха на добре, след като дрона започна да се бъзика, но от вторият опит мисля, че се получи

          Коментар


          • След марсианският залез по време на Сахарският пясък, вчера най-накрая имах късмет да хвана нормален залез над Килиите, уцелих и точният момент и добре, че дрона има яка батерия, защото това кратко филмче го държа половин час във въздуха - нещо като концентриран половин час


            Коментар


            • Преди повече от две седмици, вече, посетихме Къпиновският водопад. И решихме да се разходим до останките на стар мост над река Веселина между него и яз. Йонковци, прекрасна разходка се получи, а и изоставеният мост позираше в пущинака


              Коментар


              • Преди седмица към 14 часа се освободихме с щерката и запрашихме към Керкини, беше страхотно, но имаше още малко време до залеза и решихме да видим и езерото Дойран, на Гръцко-Македонската граница, оказа се много красиво местенце, доста запуснато където спряхме, с разбити и отнесени пътчета, но пък залеза и природата ни възнаградиха на богато за изминатите километри


                Коментар


                • Много е готино през този сезон, тръгваш по къси гащи и къс ръкав с колелото в жегата, потиш се нагоре по байра и хоп спираш в метър сняг само на няколко километра от къщи Кумата на Витоша, една любима стартова точка за прекрасни разходки, този път ми беше финална, че нагоре дебелият мокър сняг не можех да го сборя с колелото

                  Коментар


                  • Напоследък често се отбива до Панчарево, а сега пролетта е станало още по-красиво там, та и този път поспрях да се порадвам

                    Коментар


                    • Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Това, което не ми харесва е, че язвира се заблатява с доста бодро темпо. Усещането ми е, че там след десетина години ще има блато. Другото е, че аварийните преливници вече толкова дълго време не са чистени, че там има пораснали дръвчета.

                  • Преди няколко дни минавайки Петрохан загледах пролетно зелената гора и спрях и пуснах дрона, после обаче счупих сд картара и сега клипчето (от очилата) е качено с лошо качество, а тази красота си иска Високо качество (или поне аз мисля така ) та вчера, на вечерната разходка на кутрето, се опитах да уловя пролетната зеленина в кварталната горичка, друга е, но пак прекрасна

                    Коментар


                    • Супер е пролетта, кеф ти цефнало, кеф ти зелено, кеф ти сняг... И все по къси гащи и на един хвърлей разстояние Маркуджиците над Боровец



                      Коментар


                      • ЧРД
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • Под бившият Княжевски лифт. Разхождам често кучето в района, а тези мостчета открих чак сега, аз си знам, че нищо не знам и че красотичките са на всеки метър

                          Коментар


                          • Един кратък полет до малкото Копито на залез, каквото и да си говорим, там е много красиво


                            Коментар


                            • Крепостта Урвич, много наилон много чудо, но пък мястото е страхотно, че и манастира щракнах пък и на време случих.


                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X