Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вчера тръгнахме с кутрето да се спасяваме от жегата в планината и макар и да не ни беше цел се озовахме на Скакавица. Ходил съм доста пъти, но толкова красив за пръв път го виждам. Пък и се срещнах с готини хора



    Коментар


    • Вчера отново разходихме кутрето на хлад на Витоша, комарите и мухите бяха много, но гледките, тишината и прохладата компенсираха на богато На връщане поспряхме на Офелиите, малката да видела едни неще, пък ние се радвахме на прекрасният залез




      Коментар


      • Само да попитам - Някой гледа ли ги тези филмчета тук? Любопитно ми е?

        Коментар


        • KingofROAD
          KingofROAD коментира
          Редактиране на коментар
          Аз съм гледал някои. Повечето ми харесват. Природата в България все още е невероятна. Дано успеем да я опазим.

        • demiro
          demiro коментира
          Редактиране на коментар
          Гльодаме-гльодаме...

        • Altoshev
          Altoshev коментира
          Редактиране на коментар
          Гледам ги, но за съжаление рядко.

      • Аз гледам....
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • На 7 те езера съм ходил десетки пъти, но напоследък ги задрасках от списъка поради все по-голямата им популярност. Но се оказа, че голямата ми дъщеря не е ходила, а и при избора между тях и Рибните, малката се поблазни от возенето на лифт та накратко, мястото е все така прекрасно, макар и прекалено многолюдно за моят вкус, а и за пръв път си направихме кръгова разходка, спирахме, пусках пилето на различни места, снимах много повече и под различни ъгли... И реших вместо да правя компилация за така или иначе свръх популярният обект, да пусна 4 части с различни акценти и визия, 4 разходки из едно райско кътче, което ще продължавам да избягвам, та да се отвори място за други посетители



          Коментар


          • На връщане от Скакавица видях едно по- малко водопадче на приток и реших да го щракна, мислих, че е малка Скакавица, но после видях, че не е и нямаше име на картата. Рила е прекрасна, а този район е един от най-интересните


            Коментар


            • Второто филмче от 7-те езера е за водопадчетата под Окото и Харамията, както и много други гледки

              Коментар


              • Обикновенно избягвам да пускам дрона на едно и също място. Но на Конярника на Витоша ходя доста често, за да избягаме от жегите, а е толкова красиво, че не успявам да се сдържа



                Коментар


                • Третата част от 7-те езера е посветена на една малки по-различна гледка около новият горски дом, много ми хареса именно защото е различно


                  Коментар


                  • Вчера се опитахме да избягаме от жегата над Кирилова поляна в Рила, едва пробихме през тълпите обсадили Рилският манастир, че и нагоре си имаше задръстване, но когато най-накрая стигнахме Чичо Киро бяхме възнаградени с 25-26 вместо 36 градуса долу. Още повече, имахме късмет да хванем една изоставена пътечка която ни отведе на пътче по което не бях минавал и от любопитство го последвахме до изоставен опит за мина - уранова (има табелка, че водата е с повишена естествена радиация и не става за пиене ) много приказно място, с два тунела на север и на юг, тунел от никъде за никъде в реката и няколко площадки... Абе доста време му трябваше на дрона да обиколи всичко, а за гледките в долината на р. Манатирска да не говорим, едно от най-красивите места в Рила, с отчетливите върхове Злият Зъб, Иглата... През седмицата ако успеем ще отидем и до Рибните езера, че уикенда не обичем да карам нагоре





                    Коментар


                    • Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Това ми прилича на някой от многото тунели на хидропроект "Рила".

                  • 4-тата част от филмчетата за 7-те езера, около старата хижа и приказният водопад под нея.


                    Коментар


                    • Вървеикй по пътя за Тиха Рила, детето видя стара табела за туристическа база Явора и се разходихме, всъщност изоставената база си е на път който тръгва от Кирилова поляна и е лесно достъпна и очевидно изоставена наскоро. Добро местенце да полетя, само да не бяха пълчищата комари, щяха да ме изядат, та посъкратих полета


                      Коментар


                      • Малката ми дъщеря напоследък се е запалила да чете всякакви табели покрай пътя и на връщане от Рила, с патос обявява Пернишка крепост - хайде да отидем. А на мен толкова ми трябва и на другият ден ги заведох. Снимах и крепостта, но тук ще ви покажа изоставената механа на входа. Тази моя страст, да снимам изоставени места кара някой хора да си мислят, че у нас друго няма , но какво да правя влече си ме


                        Коментар


                        • Преди няколко дни тръгнахме към Рибните езера, времето беше странно, силни пориви на вятъра, облаци от които закапва леко, а след малко пече слънце. Но температурата беше приятните 19 градуса, а гледките както винаги прекрасни. Първата ни спирка беше една приказна полянка из която реката вие и под нея тръгва в какскада от водопади, малка приказка!



                          Коментар


                          • Когато стигнахме долното Рибно езеро облаците още бяха над нас и вятъра беше много силен, поривите достигаха 70 км/ч . Но аз реших все пак да полетя нали не аз, а Аватата се бореше с вятъра а тя се справи отлично!


                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X